Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Melite I


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JUSTYNA

mam pomysł na zmianę taki: przedewszystkim likwidacja wykusza do takiego stanu jak przy zefirze.

druga sprawa to salon. kominek trzeba przesunąć w ten sposób żeby telewizor stał trochę dalej od niego i żeby zmieściła sie szafa pod rtv o długości nap 170 cm W związku z tym trzeba przesunąć komin w stronę kuchni

bo w do gabinetu nie można go przestawić bo w tedy na poddaszu wyjdzie w pokoju ni w kid ni w oko

A jak go przestawimy na inny róg łazienki do na poddaszu wyjdzie w rogu korytarza tyle że w tym drugim co nie stwarza problemów w zasadzie. Dobrze myslę? Dom podoba mi się ze względu na pomieszczenie 1/7 i 1/8. w 1/7 chcę mieć spiżarkę i takie pomieszczenie gospodarcze na okurzacz, mop, różne takie, a 1/8 to by była kotłownia obszerna, z miejscem na opał, może jakiś zasiek nawet na opał. Dobry pomysł na zmiany parteru? 5006ca9c22d7bd78m.jpg[/img]5006ca9c22d7bd78med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pomysł na zmianę taki: przedewszystkim likwidacja wykusza do takiego stanu jak przy zefirze.

druga sprawa to salon. kominek trzeba przesunąć w ten sposób żeby telewizor stał trochę dalej od niego i żeby zmieściła sie szafa pod rtv o długości nap 170 cm W związku z tym trzeba przesunąć komin w stronę kuchni

bo w do gabinetu nie można go przestawić bo w tedy na poddaszu wyjdzie w pokoju ni w kid ni w oko

A jak go przestawimy na inny róg łazienki do na poddaszu wyjdzie w rogu korytarza tyle że w tym drugim co nie stwarza problemów w zasadzie. Dobrze myslę? Dom podoba mi się ze względu na pomieszczenie 1/7 i 1/8. w 1/7 chcę mieć spiżarkę i takie pomieszczenie gospodarcze na okurzacz, mop, różne takie, a 1/8 to by była kotłownia obszerna, z miejscem na opał, może jakiś zasiek nawet na opał. Dobry pomysł na zmiany parteru? 5006ca9c22d7bd78m.jpg[/img]5006ca9c22d7bd78med.jpg

 

Witam,

Ciekawe propozycje zmian. Można je wprowadzić w projekcie w ramach jego adaptacji. Zmiany może nanieść architekt adaptujący lub może Pani zlecić naszej pracowni. W celu uzyskania dokładniejszych informacji proszę o kontakt na maila: a.jaszczynska@dobredomy.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Justyna

Macie może jakieś pomysły jak doświetlić schody? w domu rodzinnym mam na półpiętrze (spoczniku) drzwi jednoskrzydłowe na balkon od południa. Dzięki temu jest jasno na całych schodach i na korytarzu. Bardzo mi się podoba to światło i chciała bym mieć takie jasne schody w domu. Macie jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, zamierzam wybudować ten dom. :] bardzo proszę o zdjęcia i informacje odnośnie kosztów i praktycznych rad oraz ustawień i zmian w projekcie.

To tak niewiele a tak dużo może pomóc, bardzo proszę. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Gość Magda

Proszę o pomoc !! Mianowicie, nie wiem który projekt domu wybrać ! Zastanawiam się nad projektem "Melite I" oraz nad projektem "Gracja" . Proszę mi pomóc dokonać wyboru. W projekcie "Melite I" podoba mi się rozwiązanie tarasu, a nie podoba mi się usytuowanie kuchni i łazienki na poddaszu( tej która połączona jest z sypialnią). Uważam, iż ta łazienka jest zbędna. Projekt "Gracja" ma lepiej rozmieszczone pomieszczenia zarówno na paterze jak i na poddaszu. Jednak nie podobają mi się te schody wychodzące z gabinetu na ogród. tak więc mam dylemat, który projekt wybrać. Z zewnątrz bardziej mi się podoba "Melite I", a od wewnątrz bardziej "Gracja". Czekam na opinie i pomoc !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc !! Mianowicie, nie wiem który projekt domu wybrać ! Zastanawiam się nad projektem "Melite I" oraz nad projektem "Gracja" . Proszę mi pomóc dokonać wyboru. W projekcie "Melite I" podoba mi się rozwiązanie tarasu, a nie podoba mi się usytuowanie kuchni i łazienki na poddaszu( tej która połączona jest z sypialnią). Uważam, iż ta łazienka jest zbędna. Projekt "Gracja" ma lepiej rozmieszczone pomieszczenia zarówno na paterze jak i na poddaszu. Jednak nie podobają mi się te schody wychodzące z gabinetu na ogród. tak więc mam dylemat, który projekt wybrać. Z zewnątrz bardziej mi się podoba "Melite I", a od wewnątrz bardziej "Gracja". Czekam na opinie i pomoc !!

 

Witam,

W obu projektach można nanieść zmiany w trakcie adaptacji projektu. Radziłabym Pani już teraz skonsultować wybór projektu z architektem adaptującym. Sądzę, że pomoże on podjąć decyzję, który projekt wybrać i ewentualnie, jakie zmiany w nim nanieść.

Z naszej strony do projektu możemy dołączyć bezpłatną zgodę na ich wprowadzenie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Prosiłbym administratorów tej strony lub inwestorów o zaktualizowanie kosztorysu. Bardzo Was o to proszę i z góry dziękuję:)/>/>/>

 

Witam

Systemtycznie aktualizujemy kosztorysy dla naszych projektów - proszę o chwilę cierpliwości, dla projektu Melite I również wkrótce taką aktualizację wykonamy i zamieścimy na strone internetowej w odpowiedniej zakładce.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość Dariusz Śmietanka

Witam państwa;

ratunku czy macie fotki z wykończonych wnętrzn projektu melite 1 ???

mam problem z umeblowaniem kuchni bp jest bardzo mała jak na moje wymagania, ponieważ mam duża rodzine a żona lubi gotować

pzdr darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
  • 2 weeks later...

Witam, Dom budowałam metodą gospodarczą, Instalacje ok 50.000 zl, cala budowa bez mebli i kuchni wyniosla 270.000 (w tym wspomniane instalacje). Polecam ten projekt!

Witam

Zachęcam do umieszczenia na forum bądź przesłania na adres mailowy projekty@dobredomy.pl kilku zdjęć Państwa domu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 year later...
Gość Magdalena B.

Witam, jestem zainteresowana tym projektem. Proszę o przesłanie zestawienia kosztów budowy oraz materiałów na adres: meg0609@o2.pl

Z góry dziękuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...