Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Maja i Miko


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, czy jest szansa na obejrzenie mniejszej wersji tego projektu? Byłabym bardzo wdzięczna za taką możliwość. Projekt piękny, niestety nasza działka jest zbyt wąska (27m). Może zmieściłby się pomniejszony ;-) (s.grodecka@wp.pl)

Serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, czy jest szansa na obejrzenie mniejszej wersji tego projektu? Byłabym bardzo wdzięczna za taką możliwość. Projekt piękny, niestety nasza działka jest zbyt wąska (27m). Może zmieściłby się pomniejszony ;-) (s.grodecka@wp.pl)

Serdecznie pozdrawiam

Witam

Niestety w swojej ofercie nie posiadamy domu Maja i Miko w mniejszej wersji. Nie ma możliwości pomniejszenia budynku z zachowaniem jego dotychczasowej funkcjonalności - pomniejszenie musiałoby odbyć się kosztem konkretnych pomieszczeń zwłaszcza, ze należałoby budynek zwęzić do Państwa działki o 9m - to bardzo dużo. Można się pokusić ewentualnie o projekt indywidualny, wykonany od podstaw na bazie domu Maja i Miko.

Jeśli będą Państwo zainteresowani - proszę o bezpośredni kontakt mailowy z architektami pod adresem info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Prześliczny Dom! Mam wszystkie zdjęcia na ten temat! Podziwiam go! Najlepszy jaki mogliśmy znaleźć w całym internecie! Będę go miała, ale jeszcze chwila! Wielkie dzięki za takie dzieło sztuki!
Bardzo nam miło :)
ja go własie buduje z małymi przeróbkami jd

Witam, a może Pan pokazać zdjęcia wybudowanego? :) Co Pan przerobił w tym Domu, mogę spytać? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...