Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Maja i Miko


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Projekt domu Maja i Miko

 

 

 

Opis projektu: Dom zaprojektowany dla indywidualnego klienta, dla modelu rodziny 2+2. Stwarza jednak możliwość zamieszkania rodzinie 6-osobowej lub rodzinie wielopokoleniowej. Wnętrze charakteryzuje się dużą, otwartą przestrzenią. Hall, jadalnia, salon i korytarz przeplatają się wzajemnie, nie są jednoznacznie wydzielone. Wrażenie powietrza i dużej przestrzeni potęguje wysokość tej strefy, aż po dach. Pośrednią wysokością jest pomost stanowiący komunikację pomiędzy sypialniami na górze, z którego można również obserwować jadalnię i hall na parterze. Na parterze zlokalizowano moduł dla rodziców, w skład którego wchodzi sypialnia z garderobą i łazienką oraz dodatkowy pokój dla dzieci. Pokój tymczasowo przeznaczono dla maluchów, w późniejszym czasie jego funkcja może być zmieniona np. na siłownię, czy pokój hobby. Na uwagę zasługuje salon z przeszkleniami na przestrzał. Wnęka stanowiąca patio jest alternatywą dla odsłoniętych tarasów, w czasie gorszej pogody. Kominek wewnętrzny zaprojektowano jako dwustronny, aby można było korzystać z niego zarówno z salonu jak i z patio.

 

 

 

Dołączona grafika Dołączona grafika 

 

 

 

Link do projektu: Projekt Maja i Miko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 2 years later...

Witam, jestem zachwycona tym projektem. Posiadamy dużą rodzinę a projekt ten zaspokoiłby mam nadzieję wszelkie nasze potrzeby. Mam prośbę o informacje dotyczące kosztorysu: czy jest szansa aby go zmniejszyć? czy jest to raczej niemożliwe? Zwracam sie z tym pytaniem do inwestorów, którzy już wybudowali ten dom. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

Sylwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Witam, jestem zachwycona tym projektem. Posiadamy dużą rodzinę a projekt ten zaspokoiłby mam nadzieję wszelkie nasze potrzeby. Mam prośbę o informacje dotyczące kosztorysu: czy jest szansa aby go zmniejszyć? czy jest to raczej niemożliwe? Zwracam sie z tym pytaniem do inwestorów, którzy już wybudowali ten dom. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam Sylwia

przerobiliśmy go na mniejszy, nawet w dwóch wariantach. Proszę o maila, to prześlę rys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość Grażyna

Witam, jestem zachwycona tym projektem. Posiadamy dużą rodzinę a projekt ten zaspokoiłby mam nadzieję wszelkie nasze potrzeby. Mam prośbę o informacje dotyczące kosztorysu: czy jest szansa aby go zmniejszyć? czy jest to raczej niemożliwe? Zwracam sie z tym pytaniem do inwestorów, którzy już wybudowali ten dom. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam Sylwia
przerobiliśmy go na mniejszy, nawet w dwóch wariantach. Proszę o maila, to prześlę rys.

Witam, mnie również bardzo podoba się ten projekt ale jest ciut za duży. Czy mogłabym prosić o przesłanie na maila mniejsze warianty? Z góry bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my też jesteśmy tym domem zachwycenia, ale tak jak poprzednicy jest dla nas za duży, czy mogę również prosić o wysłanie wariantu mniejszego na email iwet1985@o2.pl dziękuje pozdrawiam

Witam

W dniu dzisiejszym prześlemy Państwu poglądowe rysunki dla projektu Maja i Miko VI - mniejszej wersji domu Maja i Miko, na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grażyna

Witam, Mnie również bardzo podoba się ten projekt ale jest ciut za duży. Czy mogę prosić o przesłanie mniejszych wariantów na priv? Z góry bardzo dziękuje.
Witam Proszę o podanie adresu mailowego pod którym możemy się z Panią skontaktować.   Pozdrawiam

Bardzo dziękuję, w takim razie czekam na mniejsze warianty. Mój mail to janosik128@interia.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem Państwa komentarze pełne zachwytu nad tym (projektem) domem i jakoś nie mogę się dopatrzeć tego co Wy piszecie. Ja też szukam "dużego" no może nie małego domu-projektu ale ten ? no cóż może mam inny gust ale ten przypomina mi jakąś starą stację kolejową z dawnych lat do której jak to bywało bez ładu i składu co róż to domurowano jakieś pomieszczenia.. to tyle i mam nadzieje ,że nikogo tym moim z postrzeżeniem - komentarzem nie uraziłem i nie było to moim zamiarem.

P.S. zgadzam się co do jednego z wewnątrz robi mile wrażenie i też mi się podoba , jest ładny , funkcjonalny , przestrzenny ale tylko z wewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , dlaczego mój komentarz z( link max5) z dnia wczorajszego szeroko opisujący projekt " nie przychylnie" został usunięty ? czy zamieszczacie tylko co jest dla Was recenzją pozytywną ???? jestem zdumiony i zaskoczony bo wygląda na to ,że łamiecie przepisy przewidziane prawem( odsyłam do stosownych przepisów kpc) i bezzasadnie recenzujecie wpisy!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem Państwa komentarze pełne zachwytu nad tym (projektem) domem i jakoś nie mogę się dopatrzeć tego co Wy piszecie. Ja też szukam "dużego" no może nie małego domu-projektu ale ten ? no cóż może mam inny gust ale ten przypomina mi jakąś starą stację kolejową z dawnych lat do której jak to bywało bez ładu i składu co róż to domurowano jakieś pomieszczenia.. to tyle i mam nadzieje ,że nikogo tym moim z postrzeżeniem - komentarzem nie uraziłem i nie było to moim zamiarem. P.S. zgadzam się co do jednego z wewnątrz robi mile wrażenie i też mi się podoba , jest ładny , funkcjonalny , przestrzenny ale tylko z wewnątrz.

Witam

Każdy z nas ma indywidualny gust i preferencje, każdy też ma prawo do wyrażenia własnej opinii. Jednym podobają się proste, nowoczesne domy, innym tradycyjne o bogato rozbudowanej bryle...  Kwestia gustu i indywidualnych potrzeb.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , dlaczego mój komentarz z( link max5) z dnia wczorajszego szeroko opisujący projekt " nie przychylnie" został usunięty ? czy zamieszczacie tylko co jest dla Was recenzją pozytywną ???? jestem zdumiony i zaskoczony bo wygląda na to ,że łamiecie przepisy przewidziane prawem( odsyłam do stosownych przepisów kpc) i bezzasadnie recenzujecie wpisy!!!!

Witam

Nie chodzi tu o recenzję, każda opinia, nawet ta krytyczna jest dla nas cenna i w żadne sposób nie uciekamy od publikacji takich wypowiedzi - jak widać Pański wpis się pojawił. W weekend nasze biuro jest nieczynne,  weekendowe posty akceptujemy w poniedziałek.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześliczny dom - projekt , marzenie każdej Pani domu , ta przestrzeń i ta ciekawa architektura , bardzo mi się podoba i rozważam kupno . Basia

Witam

Cieszymy się, że rozważa Pani zakup naszego projektu. Gdyby potrzebowała Pani dodatkowych informacji, materiałów - prosimy o kontakt na adres info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Każdy z nas ma indywidualny gust i preferencje, każdy też ma prawo do wyrażenia własnej opinii. Jednym podobają się proste, nowoczesne domy, innym tradycyjne o bogato rozbudowanej bryle...  Kwestia gustu i indywidualnych potrzeb.

 

Pozdrawiam

Tak zgadam się każdy z nas ma inny gust i ja to szanuję , wyrazilem jedynie wlasną opinię i ja podtrzymuję dodam ,że mnie on przytlacza architektonicznie , być może jest to za sprawą jak dla mnie ciemnej cegły zamiast elewacji z tynku w jasnym kolorze przyozdomionego miejscami cegła i gdzie niegdzie np. drewnę i to jasnym aby dodać mu ciepla. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam Każdy z nas ma indywidualny gust i preferencje, każdy też ma prawo do wyrażenia własnej opinii. Jednym podobają się proste, nowoczesne domy, innym tradycyjne o bogato rozbudowanej bryle...  Kwestia gustu i indywidualnych potrzeb.   Pozdrawiam
Tak zgadam się każdy z nas ma inny gust i ja to szanuję , wyrazilem jedynie wlasną opinię i ja podtrzymuję dodam ,że mnie on przytlacza architektonicznie , być może jest to za sprawą jak dla mnie ciemnej cegły zamiast elewacji z tynku w jasnym kolorze przyozdomionego miejscami cegła i gdzie niegdzie np. drewnę i to jasnym aby dodać mu ciepla. pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
Gość Cudzoziemka

Prześliczny Dom! Mam wszystkie zdjęcia na ten temat! Podziwiam go! Najlepszy jaki mogliśmy znaleźć w całym internecie! Będę go miała, ale jeszcze chwila! Wielkie dzięki za takie dzieło sztuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Prześliczny Dom! Mam wszystkie zdjęcia na ten temat! Podziwiam go! Najlepszy jaki mogliśmy znaleźć w całym internecie! Będę go miała, ale jeszcze chwila! Wielkie dzięki za takie dzieło sztuki!
Bardzo nam miło :)

ja go własie buduje z małymi przeróbkami jd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...