Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Lira I


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość

witam mam pytanie czy ktoś morze przedurzał garaż żeby uzyskać większą kotłownie ,interesuje mnie jak to wygląda zewnątrz proszę o jakieś rady lub fotki podaje e-mail tomaszzastawny@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam,

 

Zastanwiamy się nad budową tego domku.Czy mógłby Pan przesłać zdjecia domu w stanie surowym? Bardzo dziekuję za szybką odpowedź.

 

Mój imeil martunia.22@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość monika

Witam, jestem w trakcie budowania tego domu. Stan surowy wyniosl ok 150 tys zl ( lacznie z dachem pokrytym papa). Poki co jestem zadowolona bo domek wyszedl zgrabny.Poddasze troche podnieslismy i pokoje wyszly wieksze. Pozdrawiam!

 

 

 

witam!czy moglabym poprosic o jakies foteczki budowy.jestesmy bardzo zaciekawieni, poniewaz my rozpoczniemy budowe na przyszly rok.z gory dziekujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość monika

witam!czy moglabym poprosic o jakies foteczki budowy.jestesmy bardzo zaciekawieni, poniewaz my rozpoczniemy budowe na przyszly rok.z gory dziekujemy

 

 

 

 

witam!czy moglabym poprosic o jakies foteczki budowy.jestesmy bardzo zaciekawieni, poniewaz my rozpoczniemy budowe na przyszly rok.z gory dziekujemy moj e-mail lukaszk03802@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

witam!czy moglabym poprosic o jakies foteczki budowy.jestesmy bardzo zaciekawieni, poniewaz my rozpoczniemy budowe na przyszly rok.z gory dziekujemy moj e-mail lukaszk03802@o2.pl

 

Witam.Budowę domu Lira 1 zakończyliśmy z żoną 30.12 2010r Dom ma parę zmian ,Okna na górze są proste ,oprócz dzwi głównych balkonowych, kotlownia przedużona ,brak kominka zarazem kominu,dzwi wejściowe bez poszeżenia. Domek zdaniem innych ludzi jest b.ładny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich serdecznie polecam Lira I bo jest to dom rewelacyjny. My już jesteśmy na etapie ocieplenia, elektryki i innych rzeczy. Pozdrawiam

 

Witam,

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym. Szczegóły znajdą Państwo na https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam.Budowę domu Lira 1 zakończyliśmy z żoną 30.12 2010r Dom ma parę zmian ,Okna na górze są proste ,oprócz dzwi głównych balkonowych, kotlownia przedużona ,brak kominka zarazem kominu,dzwi wejściowe bez poszeżenia. Domek zdaniem innych ludzi jest b.ładny.

 

dzien dobry,czy jest mozliwosc paru zdjenc lira 1,bardzo nam sie podoba,i to by nam pomoglo,dzienkuje bardzo iveta

moj email: iveta.buzmova@seznam.cz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Gość Monia&Lukasz

Witam.Budowę domu Lira 1 zakończyliśmy z żoną 30.12 2010r Dom ma parę zmian ,Okna na górze są proste ,oprócz dzwi głównych balkonowych, kotlownia przedużona ,brak kominka zarazem kominu,dzwi wejściowe bez poszeżenia. Domek zdaniem innych ludzi jest b.ładny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 3 months later...
Gość Gość

Cześć.Budujemy dom LIRA 1 chcielibyśmy się zapytać czy ktoś z was mógłby przesłać nam zdjęćia także interesuje nas wnętrze mój mail maxadam@onet.eu z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
Gość Monika

witam serdecznie jestem zainteresowana tym projektem, czy ktos moze sie wybudowal juz albo buduje w woj lubuskim? i przede wszytskim jaki jest koszt budowy tego domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...
Prosze o przes�anie fotek jak ten dom wyglada w rzeczywistoscci a adres maciolysy@interia.pl my bedziemy budowac go wiosn� LIRA I

Witam serdecznie, widzę, że wpis jest z 2012 roku, czy wybudowaliście Państwo dom zgodnie z projektem LIRA 1, czy zrobiliście zmiany w planie? Jestem ciekawa , bo też chcemy taki dom, ale chcieliśmy zobaczyć go najpierw w rzeczywistości i zobaczyć zdjęcia. Podaję swój adres mailowy ewa_maciejak@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 7 months later...

WITAM PANSTWA MAM PYTANIE JESTEM ZAINTERESOWANY PROJEKTEM LIRA 1 I CHCE SIĘ BUDOWAC TYLKO PROSZE MI NAPISAC RZECZYWISTY KOSZT BUDOWY JAK WYGLĄDA REALISTYCZNIE BO NAPEWNO PANSTWO SIE JUZ WYBUDOWALO W WIEKSZOSCI DZIEKUJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...