Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Lira I


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...
Gość zainteresowany

witam!

Spodobał mi się projekt lira1, mam jednak pytanie czy możliwe są takie zmiany w projekcie jak likwidacja okien w garażu, i przeniesienie okien w łazience i pokoju na poddaszu w dach, mamy bardzo wąską działkę i w grę wchodzi tylko przyłaczenie się do sąsiada garażem, nie bardzo się w tym orientuję czy możliwe jest w ogóle przyłączenie garażu z zamieszkałym poddaszem, do garażu bez poddasza jaki jest u sąsiada.

Zależy mi też na podpiwniczeniu,

z góry dziękuję za odp

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

Spodobał mi się projekt lira1, mam jednak pytanie czy możliwe są takie zmiany w projekcie jak likwidacja okien w garażu, i przeniesienie okien w łazience i pokoju na poddaszu w dach, mamy bardzo wąską działkę i w grę wchodzi tylko przyłaczenie się do sąsiada garażem, nie bardzo się w tym orientuję czy możliwe jest w ogóle przyłączenie garażu z zamieszkałym poddaszem, do garażu bez poddasza jaki jest u sąsiada.

Zależy mi też na podpiwniczeniu,

z góry dziękuję za odp

 

Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

Spodobał mi się projekt lira1, mam jednak pytanie czy możliwe są takie zmiany w projekcie jak likwidacja okien w garażu, i przeniesienie okien w łazience i pokoju na poddaszu w dach, mamy bardzo wąską działkę i w grę wchodzi tylko przyłaczenie się do sąsiada garażem, nie bardzo się w tym orientuję czy możliwe jest w ogóle przyłączenie garażu z zamieszkałym poddaszem, do garażu bez poddasza jaki jest u sąsiada.

Zależy mi też na podpiwniczeniu,

z góry dziękuję za odp

 

Pozdrawiam!

 

Witam,

Istnieje możliwość wprowadzenia zmian w projekcie w ramach jego adaptacji. Z architektem adaptującym powinien Pan ustalić termin oraz koszt ich wprowadzenia.

Chciałabym jednak zaznaczyć, że gabaryty "doklejanego" budynku powinny być identyczne do wymiarów już istniejącego budynku w zasięgu trzech metrów od granicy działki.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt na adres mailowy: info@dobredomy.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

witam!

Spodobał mi się projekt lira1, mam jednak pytanie czy możliwe są takie zmiany w projekcie jak likwidacja okien w garażu, i przeniesienie okien w łazience i pokoju na poddaszu w dach, mamy bardzo wąską działkę i w grę wchodzi tylko przyłaczenie się do sąsiada garażem, nie bardzo się w tym orientuję czy możliwe jest w ogóle przyłączenie garażu z zamieszkałym poddaszem, do garażu bez poddasza jaki jest u sąsiada.

Zależy mi też na podpiwniczeniu,

z góry dziękuję za odp

 

Pozdrawiam!

 

witam, są możliwe zmiany w projekcie, może je dokonać kierownik budowy o ile są to zmiany nie zmieniające zasadniczo konstrukcji. My zmienialismy okna w garażu i przestawiliśmy drzwi. Co do przyłączenia garażu to nie wiem, najlepiej idź do architekta i porozmawiaj,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

witam! spodobal nam sie ten projekt.dom jest w sam raz jak dla nas.mam tylko pytanka:postawil juz ktos ten dom chcialabym go zobaczyc na zywo albo na zdjeciach.mieszkam w okolicach pily.ile wynosi postawienie takiego domku(stanu surowego zadaszonego). mozliwe jest usuniecie jednego komina?wydaje mi sie ze dwa sa niepotrzebne.z gory dzieki za jakiekolwiek wskazowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

witam Marcin! dzieki za odpowiedz.juz myslalam ze go nikt nie buduje.w sumie to ja mieszkam w zlotowie.czy bylaby taka mozliwosc przeslania na e-maila jakis fotek? ponadto jezeli bylbys w stanie to odpowiedz mi na pytanka;budowala ci firma czy sam probowales zrobic jak najwiecej? ile wyszlo ci postawienie stanu surowego? czy podpowiedzialbys mniej wiecej gdzie dostales najtansze materialy do budowy.

z gory dzieki za wszystko.milego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podoba nam sie ten projekt, ale chcemy najpierw zobaczyc go na zywo, czy buduje go ktos w woj. slaskim? czy p. Marcin mogłby nam wysłac kilka fotek z budowy tego projektu? jesli tak to moge pozniej podac e-meila. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie panie marcinu!

moj e-mail to : lukaszk03802@o2.pl

bardzo dziekuje za wszystko.obecnie jestem w uk.na swieta bedziemy w domku wiec napewno podjedziemy go zobaczyc.jakby to bylo mozliwe to prosze o podanie jeszcze adresu miejscu w ktorym stoi domek.

z gory dziekuje i pozdrawiam

czekam na foteczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam, jestem w trakcie budowania tego domu. Stan surowy wyniosl ok 150 tys zl ( lacznie z dachem pokrytym papa). Poki co jestem zadowolona bo domek wyszedl zgrabny.Poddasze troche podnieslismy i pokoje wyszly wieksze. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam, jestem w trakcie budowania tego domu. Stan surowy wyniosl ok 150 tys zl ( lacznie z dachem pokrytym papa). Poki co jestem zadowolona bo domek wyszedl zgrabny.Poddasze troche podnieslismy i pokoje wyszly wieksze. Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! bylaby taka mozliwosc przeslania fotek na e-meila?dzieki za podpowiedz podniesienia troche poddasza-napewno zrobimy tak u siebie.jezeli mialabys jeszcze jakies wskazowki odnosnie zmian to bylabym bardzo wdzieczna za podpowiedz.my prawdopodobnie tez bedziemy wprowadzac kilka zmian.zamiezamy budowac sie w przyszlym roku w marcu.z gory dzieki za wszystko.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem w trakcie pozwolenia na budowę ale razem z żoną wybraliśmy już dom jest nim właśnie LIRA 1. chcemy kupić jakiś materiał bo ceny rosną mógł by ktoś mi powiedzieć ile potrzeba drutu i jakiego na zbrojenia wiadomo że to zależy od rejonu ale tak w przybliżeniu ,chodzi mi jakiej grubości na strop i ile a ile na wieńce i jakiej grubości z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Radik

CZEŚĆ!

Budujemy dom lira 1 i chcielibyśmy się zapytać czy ktoś z was mógłby przesłać nam zdjęcia na e- maila z waszego domku najbardziej chodzi nam o wnętrze

mój mail ; radik16@op.pl

 

Z Góry wam dziękuje i pozdrawiam :) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

CZEŚĆ!Budujemy dom lira 1 i chcielibyśmy się zapytać czy ktoś z was mógłby przesłać nam zdjęcia na e- maila z waszego domku najbardziej chodzi nam o wnętrzemój mail ; radik16@op.plZ Góry wam dziękuje i pozdrawiam :) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gosc

witam! w marcu chcemy rozpoczac budowe tego domku! z zewnatrz wydaje sie zgrabny i taki elegancki ten domek.interesuje mnie wnetrze tego domku.jak by ktos mial checi to podaje e-maila na ktorego mozna wysylac foteczki.z gory dziekuje skrzacik21.85@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cześć witam!

Jestem na etapie wybierania projektu na budowę domu i interesuje mnie projekt Lira I zewnątrz wygląda super ale co do środka to prosiłbym kolegów(koleżanki) z forum o wysłanie kilka fotek na adres e-mail: adam.justyna@wp.pl Będę bardzo wdzięczny za foteczki :)

Pozdrawiam Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...