Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Libra


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Uważajcie na błędy projektowe !!!

Żut parteru nie zgadza się z elewacją.

Chodzi o wymiar półłuku do schodów frontowych

Jest przesunięty w prawo i nie pokrywa się z lukarnią.

 

Witam,

Projekt Libra został opracowany siedem lat temu i od tego czasu był już wielokrotnie realizowany przez naszych inwestorów. Jak do tej pory nie mieliśmy uwag odnośnie błędów na elewacji frontowej. Z związku z powyższym bardzo proszę autora powyższego maila o kontakt na adres mailowy: a.jaszczynska@dobredomy.pl

Postaramy się wyjaśnić wszelkie niejasności.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.szukam rowiążania odnośnie zastosowania rolet zewnętrznych przy zachowaniu okien w projekcie razem z okrągłym. Jaki system rolet najlepiej zastosować przy zachowaniu dobrego mostka termicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

mieszkam od roku w Librze i bardzo podoba mi się ten domek, bardzo dobrze prezentuje się z zewnątrz a i w srodku jest bardzo przytulny i funkcjonalny

 

 

MAM PYTANIE , ILE STYROPIANU NA ELEWACJĘ ? ILE M3 WYCHODZI? JAKI GRUBY STOSOWALIŚCIE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Włąśnie zakupiłem SSO Libra

Zaczynam powoli kontynuować

Jakieś porady na początek.

Zaczynam od dachu i okien.

Potem elektryka gaz kominek

Jakie mieliście najczęstrze problemy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Witam, mam pytanie odnośnie tego projektu, czy jest może wersja z piwnicą? a jesli nie, to czy dałoby radę zaprojektować?

Witam

W swojej ofercie nie posiadamy domu Libra w wersji z podpiwniczeniem. Nie ma jednak przeciwwskazań, żeby na etapie adaptacji projektu, we współpracy ze swoim architektem doprojektować takie piwnice.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

 

Witam, mam pytanie odnośnie tego projektu, czy jest może wersja z piwnicą? a jesli nie, to czy dałoby radę zaprojektować?

 

Witam

W swojej ofercie nie posiadamy gotowej wersji projektu Libra z piwnicą. Nie ma jednak żadnych przeciwwskazań aby na etapie adaptacji projektu doprojektować piwnice do budynku.

 

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam, wizualnie bardzo podoba mi się dom, ale w niesłabym drobne zmiany.... Dlatego mam pytanie odnośnie tego słupa który znajduje się w kuchni... Czy musi tam być czy można zrobić bez niego? Czy można zamiast garażu zrobić na jednej części kotłownię do której przechodziłoby się z pomieszczenia gospodarczego na drzewo i węgiel a na drugiej części przenieść łazienkę i zrobić dodatkowo pralnię tak aby wchodziło się do niej koło schodów. W miejscu gdzie jest spiżarka i łazienka zrobić samą spiżarkę.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wizualnie bardzo podoba mi się dom, ale w niesłabym drobne zmiany.... Dlatego mam pytanie odnośnie tego słupa który znajduje się w kuchni... Czy musi tam być czy można zrobić bez niego? Czy można zamiast garażu zrobić na jednej części kotłownię do której przechodziłoby się z pomieszczenia gospodarczego na drzewo i węgiel a na drugiej części przenieść łazienkę i zrobić dodatkowo pralnię tak aby wchodziło się do niej koło schodów. W miejscu gdzie jest spiżarka i łazienka zrobić samą spiżarkę. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)

Dzień dobry!

 

Tak. Takie zmiany byłyby możliwe. Najlepiej wprowadzić je na etapie adaptacji projektu. Jeżeli chodzi o słup w kuchni to ma on znaczenie konstrukcyjne. Bez niego należałoby gruntownie przeprojektować strop w tym miejscu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...