Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Libra


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...

Ja stawiam wlasnie libre w Koszaline za robocizne zaplacilem 45tys zl ze wstawieniem okien,drzwi wejsciowych oraz wylaniem schodow i tarasu a materialy wyniosly mnie 110tys zl lacznie z veluxami i rynnami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam wlasnie libre w Koszaline za robocizne zaplacilem 45tys zl ze wstawieniem okien,drzwi wejsciowych oraz wylaniem schodow i tarasu a materialy wyniosly mnie 110tys zl lacznie z veluxami i rynnami

 

Witam,

Zapraszam do umieszczenia zdjęć z realizacji projektu Libra na naszym forum. Na pewno spotkają się one z dużym zainteresowaniem osób planujących budowę Libry.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Leonardo

ten domek przedstawiony na foto jako realizacja libry to ubliżanie projektantom Libry to jakiś koszmar pijanych murarzy i niedouków zmieniających projekt.Ja swoja Libre postawiłem zgodnie z projektem,odtworzyłem wiernie wszystkie detale,nie podnosiłem ścian kolankowych w oknach są szprosy,na elewacji ozdoby tak jak w projekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten domek przedstawiony na foto jako realizacja libry to ubliżanie projektantom Libry to jakiś koszmar pijanych murarzy i niedouków zmieniających projekt.Ja swoja Libre postawiłem zgodnie z projektem,odtworzyłem wiernie wszystkie detale,nie podnosiłem ścian kolankowych w oknach są szprosy,na elewacji ozdoby tak jak w projekcie.

 

Witam,

W takim razie zachęcam do umieszczania zdjęć z budowy domu Libra na naszym forum internetowym oraz do nadesłania ich do naszej pracowni w celu wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Szczegóły na stronie https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

chciałam zapytać jaki typ ogrzewania macie lub planujecie? gdzie zamierzacie trzymać ewentualny zapas opału ( np. pelet czy ekogroszek)

 

proszę o zdjęcia, jeśli ktoś realizuje ten projekt.

Anna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ja stawiam wlasnie libre w Koszaline za robocizne zaplacilem 45tys zl ze wstawieniem okien,drzwi wejsciowych oraz wylaniem schodow i tarasu a materialy wyniosly mnie 110tys zl lacznie z veluxami i rynnami

 

Witam, zdecydowalismy sie z mezem na budowe domku Libra, stad moje pytanie czy bylaby mozliwosc obejrzenia domku z zewnatrz i wewnatrz? bardzo czesto bywamy w koszalinie i od dluzszego czasu poszukujemy zrealizowanego po czesci projektu Libra zeby podejrzec jak wyglada nie tylko na papierze;) moj mail kontaktowy m__emilia@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

ten domek przedstawiony na foto jako realizacja libry to ubliżanie projektantom Libry to jakiś koszmar pijanych murarzy i niedouków zmieniających projekt.Ja swoja Libre postawiłem zgodnie z projektem,odtworzyłem wiernie wszystkie detale,nie podnosiłem ścian kolankowych w oknach są szprosy,na elewacji ozdoby tak jak w projekcie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Gość joannaczapnik31@wp.pl

Ja stawiam wlasnie libre w Koszaline za robocizne zaplacilem 45tys zl ze wstawieniem okien,drzwi wejsciowych oraz wylaniem schodow i tarasu a materialy wyniosly mnie 110tys zl lacznie z veluxami i rynnami

 

czy możesz mi podac swój telefon ,chcę porozmawiac o tym projekcje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam,

Proszę o podanie adresu mailowego. Prześlę rzut szczegółowy, na którym dokładnie widać rozmiary otworu.

Pozdrawiam

 

Witam

jestem również nabywcą Państwa projektu, zaczynam w marcu w okolicach Wrocławia, czy mogłabym również otrzymać wersję cadowska projektu, będzie to bardzo przydatne dla mnie.

Mam pytanie, bardzo podoba mi się podbitka wraz z korytem zakrywającym rynny - czy posiadacie Państwo jakieś detale tego fragmentu?

pozdrawiam, Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jestem również nabywcą Państwa projektu, zaczynam w marcu w okolicach Wrocławia, czy mogłabym również otrzymać wersję cadowska projektu, będzie to bardzo przydatne dla mnie.

Mam pytanie, bardzo podoba mi się podbitka wraz z korytem zakrywającym rynny - czy posiadacie Państwo jakieś detale tego fragmentu?

pozdrawiam, Monika

 

Witam,

Ze względu na ochronę praw autorskich nie udostępniamy cadowskiej wersji projektu.

Odnośnie rozwiązania detalu okapu to jest to już element projektu wykonawczego. W związku z powyższym szczegóły rozwiązania tego elementu powinna Pani ustalić z kierownikiem budowy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość ewela

odnośnie poniższego wpisuUważam, że ta realizacja nie jest zła. Porostu inna - co nie znaczy gorsza.powinniśmy być wdzięczni ludziom, którzy udostępniają zdjęcia swoich domów- a nie psioczyć:( Może Ty nie zaczerpniesz z tej realizacji nic, ale może innym ludziom się przydać, ktoś może coś podpatrzy. Według mnie bardzo ładna realizacja-taka nowoczesna..., inna... PSJa już niedługo dołączam do grona budujących Librę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...