Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Rusałka IV


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam rad osób, które mają za sobą wiercenie studni głębinowej lub podobnie jak ja są na etapie jej wykonania? Zmusza mnie do tego brak możliwości podpięcia się do linii wodociągowej. A woda jak na przykład wiadomo to nie licząc energii podstawa. Odnalazłam firmę wykonującą odwierty www.studniaglebinowakrakowpozwolenie.cba.pl studnia głębinowa pozwolenie (woj. podkarpackie). Aktualnie jestem na etapie zmiany decyzji o wykonaniu przyłącza wod. ze studni kopanej na przyłącze ze studni wierconej.

Proszę o sugestię na co powinno się zwrócić uwagę przed, w trakcie i po przeprowadzeniu takiej inwestycji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 7 months later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Łukasz

Witam czy kotłownia jest przewidziana na piec gazowy czy na paliwo stałe (mam na myśli opał węgiel, drewno)?? czy można tam zamontować jeden i drugi ?? Proszę o poradę pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy kotłownia jest przewidziana na piec gazowy czy na paliwo stałe (mam na myśli opał węgiel, drewno)?? czy można tam zamontować jeden i drugi ?? Proszę o poradę pozdrawiam

Dzień dobry,

Standardowo we wszystkich naszych projektach stosujemy ogrzewanie gazowe.

Pomieszczenie gospodarcze musi być dostosowane wymiarami do wielkości pieca i powierzchni potrzebnej do jego obsługi.

Planując kotłownię na paliwo stałe należy pamiętać, że musi ona być znacznie większa niż w przypadku ogrzewania gazem. Jej wielkość wynika z konieczności zapewnienia odległości 1m od przodu kotła do ściany, a po bokach odległości umożliwiających obsługę i konserwację. Należy również przewidzieć zbiornik buforowy. Konieczne jest również zapewnienie możliwości gromadzenia opału oraz możliwości jego dostarczania do kotłowni z zewnątrz. Uważam, że takim minimalnym wymiarem będzie około 9m2.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 10 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...