Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Marlena


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Witam. Chciałbym zapytać czy ktoś z Panstwa jest w trakcie realizacji projektu MARLENA??? Jeśli tak to poproszę o kilka zdjęć i uwag/wskazówek z realizacji na adres mailowy tymitu@wp.pl - jestem zainteresowany tym projektem. Pozdrawiam.

niebawem przystępujemy do rozpoczęcia budowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość Zbigniew

Witam, proszę o przesłanie rysunków szczegółowych i zestawienie materiałów projektu Marlena na adres zprzybysz@interia.pl.

Ponadto mam pytanie odnośnie zastosowania norm obowiązujacych od 1 stycznia 2017, czy ten projekt je spełnia?

Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o przesłanie rysunków szczegółowych i zestawienie materiałów projektu Marlena na adres zprzybysz@interia.pl.

Ponadto mam pytanie odnośnie zastosowania norm obowiązujacych od 1 stycznia 2017, czy ten projekt je spełnia?

Dziękuję i pozdrawiam.

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Joanna

Witam, proszę o przesłanie rysunków szczegółowych i zestawienie materiałów projektu Marlena na adres zprzybysz@interia.pl. Ponadto mam pytanie odnośnie zastosowania norm obowiązujacych od 1 stycznia 2017, czy ten projekt je spełnia? Dziękuję i pozdrawiam.
Witam Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w dniu dzisiejszym.   Pozdrawiam

Dzień dobry, czy mogę prosić o informację o wysokości ścianki kolankowej w projektach Marlena, Realny oraz Milena?z góry dziękuję,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam, proszę o przesłanie rysunków szczegółowych i zestawienia materiałów projektu Marlena na adres kasia29.09.1996@wp.pl. Ponadto mam pytanie czy dysponują Państwo zdjęciami z realizacji projektu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o przesłanie rysunków szczegółowych i zestawienia materiałów projektu Marlena na adres kasia29.09.1996@wp.pl. Ponadto mam pytanie czy dysponują Państwo zdjęciami z realizacji projektu?

Witam. Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

Zdjęciami z realizacji może podzielą się Klienci, którzy również zakupili ten projekt. My niestety nie posiadamy dokumentacji fotograficznej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Witam, proszę o informacje czy w projektach Marlena, Realny i Milena można zamienić schody zabiegowe na dwubiegowe ze spoczynkiem.?

Witam

Zmiana taka nie będzie korzystna, ponieważ bieg schodów musiałby zaczynać się o dwa stopnie wcześniej i wchodziłby w przestrzeń komunikacyjną holu i pok. dziennego. Z kolei, żeby wydłużyć bieg krótszy na poddaszu, spocznik wyjdzie niżej i należałoby równocześnie obniżyć strop nad garażem (wejście na strych jest ze spocznika), gdzie wysokość garażu w tej chwili jest poniżej 2,5m. Poza tym po obniżeniu spocznika zmniejszy nam się wysokość części łazienki pod nim o ponad 30cm.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam czy istnieje możliwość przekształcenia projektu pod WZ który jest wyznaczony na wysokość budynku 8m proszę o informację na adres donwasylll@wp.pl

Witam. Konieczna byłaby zmiana kąta dachu o około 6-7 stopni. Ewentualnie można obniżyć ściankę kolankową. W obu przypadkach zmniejszy się powierzchnia użytkowa pomieszczeń na poddaszu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...