Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Kasjan


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...
Gość Jasko36
Poproszę o rysunki szczegółowe tego projektu gdyż zamierzam zaadaptować go do długości 10m. I chciałbym sie zorientować gdzie i jak mogę "zgubić 0,44m.
Witam Proszę o kontakt na adres mailowy info@dobredomy.pl Zwrotnie prześlemy Panu materiały oraz odpowiemy na pytania.   Pozdrawiam

Witam o to mój adres mariusz_majewski@interia.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Czy jest możliwość przedstawienia wnętrz w projekcie Kasjan? Pozdrawiam

Witam

Na dzień dzisiejszy nie mamy opracowanych wnętrz dla domu Kasjan. Jak tylko przygotujemy takie opracowanie - pojawi się ono na naszej stroni internetowej przy prezentacji projektu. Aktualnie nie jestem w stanie powiedzieć kiedy i czy w ogóle takie opracowanie będzie przygotowane.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Beata i Grzesiek
Witam Czy jest możliwość przedstawienia wnętrz w projekcie Kasjan? Pozdrawiam
Witam Na dzień dzisiejszy nie mamy opracowanych wnętrz dla domu Kasjan. Jak tylko przygotujemy takie opracowanie - pojawi się ono na naszej stroni internetowej przy prezentacji projektu. Aktualnie nie jestem w stanie powiedzieć kiedy i czy w ogóle takie opracowanie będzie przygotowane.   Pozdrawiam

WitamDziękuję za odp. Zapytaliśmy o wnętrza Kasjana,ponieważ jesteśmy w trakcie oczekiwania na ten projekt-zamówiliśmy go u Państwa przez biuro projektowe i fajnie by było móc zobaczyć domek od środka,a na żywo niestety (jak nam wiadomo)- nie jest możliwe,bo nie był jeszcze budowany.Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...