Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Atena II


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Budujemy ten domek,jest śliczny :)))

 

 

Witam

Zachęcamy do umieszczania zdjęć z realizacji budowy na naszym forum internetowym oraz do nadesłania ich do naszej pracowni w celu umieszczenia na stronie internetowej, być może w katalogu oraz do wzięcia udziału w konkursie. Szczegóły na stronie https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Hej.Nam również bardzo się spodobał ten projekt i chcielibyśmy zacząć budowę.Czy moglibyście podać nam przybliżony koszt tej budowy.Czy cena tego domu jest podobna do kosztorysu z tego projektu? Czy może idzie coś zaoszczędzić?? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
Gość Dominik

czy możecie mi przesłać jakie Wam wyszły koszty budowy domku i ewentualne fotki (kasiaallegro@vp.pl) planuje wybudować taki domek ale nie wiem jaka jest różnica w kosztorysie projektu a realna przy budowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam,ja właśnie buduję ten domek (ATENA II) z poddaszem i na chwile obecną wydałem równo 100 tyś bez dach.na dach liczę ok 70 tyś to zależy która ekipa mi będzie robić dach albo ta tańsza,a jak droższa to ok 80 tyś.pozdr i powodzenia:)))plus okna i drzwi oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam,ja właśnie buduję ten domek (ATENA II) z poddaszem i na chwile obecną wydałem równo 100 tyś bez dach.na dach liczę ok 70 tyś to zależy która ekipa mi będzie robić dach albo ta tańsza,a jak droższa to ok 80 tyś.pozdr i powodzenia:)))plus okna i drzwi oczywiście

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Monika

Witam!My już jesteśmy w trakcie budowy tego domu.Przygotowujemy się właśnie do stropu i jak do tej pory kosztowało nas to jakieś 86 tys.Domek jest super,wg.mnie ma wszystko to co powinien miec!Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

Witam,

Chciałabym Państwa zachęcić do umieszczenia zdjęć z realizacji projektu domu Atena II na naszym forum.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Witam, jeżeli ktoś wybudował dom i miałby chwilkę czasu,żeby podzielić się ze mną opiniami na temat budowy :) Podaję swojego maila sabinaa84@interia.pl - czy ktoś budował to w odbiciu lustrzanym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam, jeżeli ktoś wybudował dom i miałby chwilkę czasu,żeby podzielić się ze mną opiniami na temat budowy :) Podaję swojego maila sabinaa84@interia.pl - czy ktoś budował to w odbiciu lustrzanym?

Witam. My budujemy ten domek. Odbicie lustro.Zapraszam na blog mojaatena2.mojabudowa.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...