Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

projekt Amadeusz


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
Projekt domu Amadeusz Szczegółowy opis projektu domu Amadeusz znajdą Państwo na naszej stronie: https://www.dobredomy.pl/projekt/amadeusz Link do projektu: Projekt Amadeusz

Witam! W przyszłym roku planuję budowę domu, zdecydowałem się na wybór tego projektu. Bardzo proszę o jakieś opinie, fotki itp...Kontakt: jaro3683@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Witam wszystkich już na jesieni mieliśmy ruszać z budową amadeusza i niestety plany się pozmieniały bo działkę kupujemy bliżej miasta a ten projekt domu został już adoptowany na działce gdzie wcześniej mieliśmy plany na budowę.

Proszę o rade, czy na nowej działce będę mógł ponownie wykorzystać ten sam projekt, bo to najlepszy dom jaki mi się spodobał ?

pelek224@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich już na jesieni mieliśmy ruszać z budową amadeusza i niestety plany się pozmieniały bo działkę kupujemy bliżej miasta a ten projekt domu został już adoptowany na działce gdzie wcześniej mieliśmy plany na budowę. Proszę o rade, czy na nowej działce będę mógł ponownie wykorzystać ten sam projekt, bo to najlepszy dom jaki mi się spodobał ? pelek224@wp.pl

Dzień dobry!

 

Każdy zakupiony u nas projekt służy do jednej realizacji na konkretnej działce. Jeżeli uzyskaliście Państwo pozwolenie na budowę na podstawie tego projektu dla poprzedniej działki to jest on już przypisany do tego pozwolenia. Można co najwyżej odsprzedać go w przypadku sprzedaży działki przenosząc na nowego inwestora pozwolenie na budowę. Jeżeli pozwolenie na budowę nie zostało jeszcze uzyskane na poprzednią działkę możecie Państwo użyć naszego projektu na nowej działce o ile jego stan pozwala na ponowną adaptację. W przeciwnym razie należałoby kupić drugi projekt. Wówczas z pewnością udzielilibyśmy Państwu korzystnego rabatu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...
Gość Gość

Witam!W przyszłym roku planuję budowę domu. Zdecydowałem się na projekt Amadeusz II. Bardzo proszę o opinie, fotki itp...kontakt: jaro3683@wp.plJarek

Witam,Mam prośbę do Pana Jarka. Otóż zdecydowaliśmy się na budowę Amadeusza, czy jest możliwość przesłania zdjęć interesuje mnie najbardziej rozkład pomieszczeń w środku. Będę wdzięczna za każde zdjęcie. kontakt moniab50@wp.pl. Pozdrawiam Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość BASIA

Czy ktoś wybudował dom już według powyższego projektu? Jeśli tak proszę o kontakt wzphu@o2.pl

WITAM,DOPIERO TERAZ PRZECZYTAŁAM PANA WPIS.MY ZDECYDOWALIŚMY SIE NA BUDOWE DOMU AMADEUSZ,MIMO,ZE MIELIŚMY KUPIONY JUŻ WCZEŚNIEJ INNY PROJEKT TEGO SAMEGO BIURA PROJEKTOWEGO,ZA NIEWIELKA DOPŁATĄ WYMIENILIŚMY GO NA AMADEUSZA,MUSIELISMY TROCHE POCZEKAC GDYZ WTEDY TEN DOM BYŁ DOPIERO W CZASIE KONCOWEGO DOPRACOWANIA PROJEKTU...W TEJ CHWILI JESTEŚMY NA ETAPIE WYBIERANIA KAFELEK ITP,DOM JEST PIEKNY,PRZESTRONNY,Z BARDZO WYGODNYM NIE SKOMPLIKOWANYM CIĄGIEM KOMUNIKACYJNYM,NIC DODAC NIC UJĄC,NAM BARDZO PRZYPADL DO GUSTU I SPELNIL WSZYSTKIE NASZE WYMAGANIA...JEDNAK TRZEBA POWIEDZIEC,ZE DO NAJTANSZYCH NIE NALEZY,ZWLASZCZA JAK BUDUJE SIE UWZGLEDNIAJAC NOWSZE ROZWIAZANIA OGRZEWANIA,WENTYLACJI ITP ,NO ALE PRZECIEZ BUDUJEMY DLA SIEBIE:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Jarek

Witam wszystkich Amadeuszów :)

 

Czy ktoś budował lub buduje ten dom z Antracytowym dachem ? Bardzo proszę o kontakt, gdyż jestem a etapie wyboru dachówki i nie możemy się zdecydować. Pozdrawiam Jarek i Asia: jeerry@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
Gość Kasia

Witam! Mogę się podzielić zdjęciami ze stanu surowego zamkniętego dla wszystkich chętnych. Proszę pisać: jeerry@wp.pl

Witam,

Bardzo prosze o podzielenie się fotkami z realizacji projektu Amadeusz. Zdecydowaliśmy się z mężem na budowę tego domu i jestem bardzo ciekawa realizacji :) Czy zmieniał Pan coś w projekcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kasia

Witam! Mogę się podzielić zdjęciami ze stanu surowego zamkniętego dla wszystkich chętnych. Proszę pisać: jeerry@wp.pl

w nawiązaniu do wcześniejszej wiadomości - mój mail: figielkowo@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 7 months later...

Witam, bardzo proszę o przesłanie bezpłatnych materiałów dotyczących tego projektu na adres: agnieszka.mochel@gmail.com

Witam, Wraz z mężem zastanawiamy się nad kupnem tego projektu. Pan w lutym zeszlego roku miał juz dom w stanie surowym zamknietym. Mieszka juz Pan w nowym domu? Bardzo bym prosila o zdjecia. Zmienial cos Pan w środku ? Byłabym bardzo wdzięczna. judyta100@wp.pl to moj adres email. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...