Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

projekt BRYGIDA III


mirozo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
Gość aśka

Byłam u Ciebie na blogu i jak już pisałam super domek!!! Zazdroszczę Ci trochę, że już jesteś na takim fajnym etapie!!! Mam nadzieję, że uda nam się nawiązać kontakt i wymieniać się doświadczeniami... my mamy na razie za sobą parę zmian do projektu i mamy nadzieję ruszyć z budową w maju. Jeżeli możesz podaj swojego maila lub tel. Pozdrwiam i powodzenia. Acha i bardzo fajnie, że umiesciłeś zdjęcia. Szukam już od kilku tygodni i wreszcie udało się. :rolleyes:/> A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam u Ciebie na blogu i jak już pisałam super domek!!! Zazdroszczę Ci trochę, że już jesteś na takim fajnym etapie!!! Mam nadzieję, że uda nam się nawiązać kontakt i wymieniać się doświadczeniami... my mamy na razie za sobą parę zmian do projektu i mamy nadzieję ruszyć z budową w maju. Jeżeli możesz podaj swojego maila lub tel. Pozdrwiam i powodzenia. Acha i bardzo fajnie, że umiesciłeś zdjęcia. Szukam już od kilku tygodni i wreszcie udało się. Dołączona grafika/> A.

 

Witaj.

Dzięki.

Jak przyjeżdżam na działke i patrzę się na niego to sama się buzia śmieje.Dołączona grafika

 

A co do zdjęć to sam szukałem swego czasu i nic kontretnego nie było.

My też zrobiliśmy pare zmian, lae to oczywiście wg uznania

pozdrawiam

 

 

mirozo1982@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROJEKT TEGO DOMU WYBRALIŚMY W 2011r.NIE ŻAŁUJĘ!!! JEST NAPRAWDĘ ŚWIETNY. Dołączona grafika

 

poniżej podrzucam linka do galerii.

"http://projekt-brygida.blogspot.com"- zdjęcia BRYGIDA III

 

 

Jak ktoś ma jakieś pytania, to śmiało Dołączona grafika

 

 

Witam

 

Mam pare pytań, w sumie to całe mnóstwo. Czy mozliwy był by kontakt meilowy ? A galeria - bardzo dobry pomysł! pisad@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

A to nasz dom budowany wedlug tego projektu. Zaczelismy budwe w drugiej polowie 2012 roku a zakonczymy na poczatku 2015.

Witam

Przepraszamy za problemy techniczne z umieszczaniem zdjęć - problem został już rozwiązany.

A może przesłałaby Pani zdjęcia na maila na adres projekty@dobredomy.pl - wrzucilibyśmy je na stronę www przy prezentacji projektu Brygida?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość Agnieszka

A to nasz dom budowany wedlug tego projektu. Zaczelismy budwe w drugiej polowie 2012 roku a zakonczymy na poczatku 2015.

 

Witam serdecznie

 

Także jesteśmy w fakcie budowy Brigidy;)

obecnie poszukujemy kamienia elewacyjnego.

Nie możemy znaleźć kamieni z oryginalnych rysunków projektowych. Spodobała nam się Wasza elewacja.

Czy moglibyście zdradzić więcej szczegółów tj: producent- rodzaj.

 

Mój adres e-mail: giaco3001@yahoo.com

 

Wielkie dzięki

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dorota

Do elewacji wykorzystaliśmy starą, porozbiórkową cegle z domu, który rozebraliśmy bo nie nadawał się do remontu. Cegła została bardzo dobrze wyselekcjonowana, tak, żeby tworzyła rodzaj mozaiki (są ciemniejsze i jaśniejsze cegły). Efekt jest bardzo ładny. Gdyby chciało się kupić taka cegle to najbardziej chyba przypomina cegle ręcznie formatowaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...