Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dylan


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...

Kiedyś na Państwa stronach można było za pomocą miarki zmierzyć wielkość pomieszczeń( długość ścian) czy to nadal działa ? Jeśli tak to jak to uruchomić?

Witam

Na aktualnej stronie nie mamy takiej aplikacji. Możemy jednak Panu przesłać szczegółowo zwymiarowane rysunki na adres mailowy.

Proszę w tej sprawie o kontakt na adres mailowy info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakiej wysokości jest ścianka kolankowa? Jakie wymiary ma podcień przy salonie i kuchni? Pozdrawiam .

Dzień dobry,

 

Wymiar podcienia przy salonie wynosi 2,90m x 6,50m a jego wysokość mierzona od poziomu tarasu ok. 2,72m.

W projekcie przewidziano dwie pełne kondygnacje. Skos dachu na kondygnacji piętra zaczyna się na wysokości ok. 2,50m.

Na dzień dzisiejszy opracowana jest koncepcja architektoniczna domu DYLAN. Przy opracowaniu pełnej dokumentacji technicznej  wymiary te mogą ulec bardzo niewielkim zmianom.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
Gość Michał

Witam, kiedy można spodziewać się opracowania tego projeku oraz kosztorysu budowy ? Wydaje mi się, że budowa tego domu powinna być stosunkowa tania ze wzgledu na dużą prostotę i małą i nie skąplikowaną powierzchnię dachu. Czekam z niecierpliwością na dalszy etap prac nad tym projektem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kiedy można spodziewać się opracowania tego projeku oraz kosztorysu budowy ? Wydaje mi się, że budowa tego domu powinna być stosunkowa tania ze wzgledu na dużą prostotę i małą i nie skąplikowaną powierzchnię dachu. Czekam z niecierpliwością na dalszy etap prac nad tym projektem.

Witam

Projekt nadal pozostaje koncepcją - czas oczekiwania nie uległ zmianie.

Dom faktycznie powinien być dość tani w budowie i ekonomiczny w exploatacji - sprzyja temu jego prosta bryła.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Gość Grzegorz

Witam, kiedy można spodziewać się opracowania tego projeku oraz kosztorysu budowy ? Wydaje mi się, że budowa tego domu powinna być stosunkowa tania ze wzgledu na dużą prostotę i małą i nie skąplikowaną powierzchnię dachu. Czekam z niecierpliwością na dalszy etap prac nad tym projektem.
Witam Projekt nadal pozostaje koncepcją - czas oczekiwania nie uległ zmianie. Dom faktycznie powinien być dość tani w budowie i ekonomiczny w exploatacji - sprzyja temu jego prosta bryła.   Pozdrawiam

Czy maja juz Panstwo gotowy kosztorys?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy maja juz Panstwo gotowy kosztorys?

Witam

Jesteśmy w trakcie opracowywania dokumentacji dla domu Dylan - projekt powinien być gotowy w połowie lipca. Wówczas będziemy mogli zlecić przygotowanie dla niego wycen kosztorysowych. Można się ich spodziewać na przełomie lipca/sierpnia 2016r.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Krzysztof

Witam,

Zainteresowanie projektem widzę, że jest spore i w związku z tym jestem kolejną osoba, która prosi o "podpięcie" szacunkowych kosztorysów.

Proszę sprostać prośbą potencjalnych zainteresowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Zainteresowanie projektem widzę, że jest spore i w związku z tym jestem kolejną osoba, która prosi o "podpięcie" szacunkowych kosztorysów. Proszę sprostać prośbą potencjalnych zainteresowanych.

Dzień dobry,

postaramy się sprostać Państwa oczekiwaniom w najbliższych dniach. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 5 months later...

poproszę o kompletną dokumentację i kosztorys, zestawienie materiałów na roxy03@op.pl
Witam, na maila prześlę rysunki szczegółowe, zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego oraz uproszczony kosztorys. Pozdrawiam.

Witam,Proszę także o przesłanie tych danych na davnia@wp.plPozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Krzysztof

Witam, Proszę także o przesłanie tych danych na davnia@wp.pl Pozdrawiam,
Witam Materiały prześlemy w poniedziałek.   Pozdrawiam

Witam,Niestety nic do dzisiaj nie dostałem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysztof

Witam, Niestety nic do dzisiaj nie dostałem ...
Witam W poniedziałek prześlemy ponownie - proszę sprawdzić poprawność adresu e-mail.     Pozdrawiam

Adres jest poprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...