Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Kleopatra III


Gość Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Podoba mi się projekt domu Kleoaptra III. Mam jednak pewne zastrzeżenia do tego projeku związne z rozmieszczeniem pomieszczeń w tym lazienki na poddaszu. Czy jest mozliwość zmiany usytuowania łazienki /nad kotłownię/. W jaki sposob rozwiązac wówczas przebieg instalacji wodno ściekowej?. Czy wprowadzenie takich zmian związane jest z poniesieniem dodatkowych kosztow, jakiej wielkości oraz czy zmiany takie wymagają zatwierdzenie przez architekta adaptujacego projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podoba mi się projekt domu Kleoaptra III. Mam jednak pewne zastrzeżenia do tego projeku związne z rozmieszczeniem pomieszczeń w tym lazienki na poddaszu. Czy jest mozliwość zmiany usytuowania łazienki /nad kotłownię/. W jaki sposob rozwiązac wówczas przebieg instalacji wodno ściekowej?. Czy wprowadzenie takich zmian związane jest z poniesieniem dodatkowych kosztow, jakiej wielkości oraz czy zmiany takie wymagają zatwierdzenie przez architekta adaptujacego projekt.

 

 

Zawsze, jeśli zmiany dotyczą przesuwania ścian działowych, można zmieniać aranżację kondygnacji wg własnego pomysłu, są to bowiem zmiany dopuszczalne w projekcie. Plany wszelkich instalacji oczywiście powinny być dostosowane do wprowadzonych zmian funkcjonalnych.

Zmiany, o których Pan pisze najlepiej wprowadzić na etapie adaptacji projektu i powinien je wprowadzić architekt adaptujący projekt. Zmiana lokalizacji łazienki w tym przypadku wymusi przeprojektowanie poddasza tak, aby pokoje nadal były wygodne oraz dobrze doświetlone. Kwestię kosztów wprowadzonych zmian neleży omówić z architektem adaptującym projekt.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...