Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

projekt Apoloniusz II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 years later...
  • 4 months later...

witam. Interesuje mnie ten projekt. Chciałam zapytać czy jest możliwość zmniejszenia domu o metr i obniżenia wysokości domu na potrzeby wydanych warunków zabudowy działki? I jaki jest koszt projektu z taka adaptacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Interesuje mnie ten projekt. Chciałam zapytać czy jest możliwość zmniejszenia domu o metr i obniżenia wysokości domu na potrzeby wydanych warunków zabudowy działki? I jaki jest koszt projektu z taka adaptacją?

Dzień dobry!

 

Zmiany są możliwe. Potrzebujemy jeszcze znać odpowiedź na pytanie czy zmiana wysokości miałaby odbyć się poprzez zmniejszenie kąta nachylenia dachu czy poprzez obniżenie ścian?

Szczegóły najlepiej przesłać bezpośrednio do architektów na adres info@dobredomy.pl.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Gość Karolina

Witam,

jestem zainteresowana projektem Apoloniusz II. Proszę o podesłanie na maila dokładniejszych rysunków z wymiarami oraz wszelakie dostępne materiały dotyczące tego projektu.

Czy posiadają Państwo taki projekt domu z wykuszem na stół jadalniany?

Mail: bigus.karolina@gmail.com.

Z góry dziękuję oraz Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowana projektem Apoloniusz II. Proszę o podesłanie na maila dokładniejszych rysunków z wymiarami oraz wszelakie dostępne materiały dotyczące tego projektu. Czy posiadają Państwo taki projekt domu z wykuszem na stół jadalniany? Mail: bigus.karolina@gmail.com. Z góry dziękuję oraz Pozdrawiam

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. Projekty podobne znajdują się na stronie www przy prezentacji projektu.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 2 months later...
Gość Jacek

Witam, interesuje mnie projekt Apoloniusz II. Bardzo prosiłbym o podesłanie na maila werewolfpl@o2.pl dokładniejszych rysunków z wymiarami i dostępne materiały odnośnie tego projektu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Gość Agnieszka

Witam, 

Interesuje mnie projekt Apoloniusz II. Czy mogę prosić o rysunki szczegółowe i dostępne materiały odnośnie tego projektu w lustrzanym odbiciu na maila agadudek9@gmail.com.

Pozdrawiam A.Dudek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Interesuje mnie projekt Apoloniusz II. Czy mogę prosić o rysunki szczegółowe i dostępne materiały odnośnie tego projektu w lustrzanym odbiciu na maila izabelakol@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...