Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Fiona IV


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 months later...

hej hej

Czy znajdą się jacyś napaleńcy tego projektu poza nami??

Jesteśmy na ostatniej prostej zakupu FIONY IV i na wiosne startujemy z budową.

Znajdziemy pokrewne dusze ??

 

KASIA ŁUKASZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Po pierwsze gust to sprawa względna a nam się bardzo podoba.

Widzieliśmy już ten dom na żywo i potwierdziło to nasz wybór.

Najważniejsze dla nas we Fionie IV to jej prostota formy, a detale nadają jej charakteru (duże przeszklenia w salonie, wykończenie elewacji drewnem).

Poza tym po małych zmianach wewnątrz, Fiona jest bardzo funkcjonalnym, niewielkim domem.

Pozdrawiam

 

Projekt już kupiony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze gust to sprawa względna a nam się bardzo podoba.

Widzieliśmy już ten dom na żywo i potwierdziło to nasz wybór.

Najważniejsze dla nas we Fionie IV to jej prostota formy, a detale nadają jej charakteru (duże przeszklenia w salonie, wykończenie elewacji drewnem).

Poza tym po małych zmianach wewnątrz, Fiona jest bardzo funkcjonalnym, niewielkim domem.

Pozdrawiam

 

Projekt już kupiony:)

 

Witam

Trzymamy kciuki, żeby realizacja przebiegła szybko i gładko, i zachęcamy do przesyłania zdjęć z realizacji - może przekonają kolejnego inwestora do budowy Fiony IV?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość Marlena
hej hej Czy znajdą się jacyś napaleńcy tego projektu poza nami?? Jesteśmy na ostatniej prostej zakupu FIONY IV i na wiosne startujemy z budową. Znajdziemy pokrewne dusze ?? KASIA ŁUKASZ

tak, mamy zamiar kupić owy projekt domu i niewyobrażamy sobie innego;-)Marlena i Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marlena

hej hejCzy znajdą się jacyś napaleńcy tego projektu poza nami??Jesteśmy na ostatniej prostej zakupu FIONY IV i na wiosne startujemy z budową.Znajdziemy pokrewne dusze ??KASIA ŁUKASZ

mamy zamiar również wiosną rozpocząć budowę, więc witajcie w klubie:-)

Fiona IV jest dla nas idealna pod każdym względem, po małych zmianach w projekcie będzie super.

Marlena i Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Gość

witam ja z mężem juz mamy wybodowany ten projekt dla nas jest poprostu idealaem kazdem jezor wisi jak widzi nasz dom jest idealny pod kazdym wzgledem polecam kazdemu trosze pozmienialismy dzieki czemu jest jeszcze ładniejszy prosze o meile moge wyzłac zdjecia teraz jestesmy na etapie docieplenia elewacji i srodek elektryka itd projekt jest genialny pozdraima meil kkrzenciessa25@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

tak, mamy zamiar kupić owy projekt domu i niewyobrażamy sobie innego;-)Marlena i Sebastian

 

tak, mamy zamiar kupić owy projekt domu i niewyobrażamy sobie innego;-)Marlena i Sebastian

bardzo dobry wybór ja z męzem mamy juz wybudowany obecnie jestesmy na etapie docieplenia elewacji troszeke pozmienialsmy dzieki czemu dom jest jeszcze ładniejsze kazdemu strasznie sie podoba dom jest bajeczny w srodku mega funkconalny cudo pozdrawiam kasia meil kkrzenciessa25@wp.pl

p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz

Cześc Marlena/Sebastian

Odswiezamy  informacje na temat FIONY.

 

Zapraszamy do dyskusji i wymiany doświadczeń.

Z budową startujemy lada dzień.

 

mail do mnie:  lukasz.biernat@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Po pierwsze gust to sprawa względna a nam się bardzo podoba. Widzieliśmy już ten dom na żywo i potwierdziło to nasz wybór. Najważniejsze dla nas we Fionie IV to jej prostota formy, a detale nadają jej charakteru (duże przeszklenia w salonie, wykończenie elewacji drewnem). Poza tym po małych zmianach wewnątrz, Fiona jest bardzo funkcjonalnym, niewielkim domem. Pozdrawiam Projekt już kupiony:)

WITAM WŁAŚNIE ZASTANAWIAMY SIĘ NAD ZAKUPEM TEGO PROJEKTU. GDZIE MOŻNA OBEJRZEĆ TEN DOM NA ŻYWO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja z mężem juz mamy wybodowany ten projekt dla nas jest poprostu idealaem kazdem jezor wisi jak widzi nasz dom jest idealny pod kazdym wzgledem polecam kazdemu trosze pozmienialismy dzieki czemu jest jeszcze ładniejszy prosze o meile moge wyzłac zdjecia teraz jestesmy na etapie docieplenia elewacji i srodek elektryka itd projekt jest genialny pozdraima meil kkrzenciessa25@

 

bardzo dobry wybór ja z męzem mamy juz wybudowany obecnie jestesmy na etapie docieplenia elewacji troszeke pozmienialsmy dzieki czemu dom jest jeszcze ładniejsze kazdemu strasznie sie podoba dom jest bajeczny w srodku mega funkconalny cudo pozdrawiam kasia meil kkrzenciessa25@wp.pl

p

Witam!!
 Jestesmy na etapie zakupu projektu tego domu,jesli jest taka mozliwosc to bardzo prosimy o wszelkie informacje,sugestie i fotki z realizacji.
Znalezlismy ten adres na forum i bardzo by nam to pomoglo w podjeciu decyzji.
czekamy z niecierpliwoscia na odpowiedz.
pozdrawiam.Magda.magdajedrzejak@interia.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem strasznie zainteresowany kupnem tego projektu i byłbym wdzięczny jakby dało rade gdzieś zobaczyć ten domek na żywo MAREK mar-kus@poczta.pl z góry bardzo dziękuje za wszelkie informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze gust to sprawa względna a nam się bardzo podoba. Widzieliśmy już ten dom na żywo i potwierdziło to nasz wybór. Najważniejsze dla nas we Fionie IV to jej prostota formy, a detale nadają jej charakteru (duże przeszklenia w salonie, wykończenie elewacji drewnem). Poza tym po małych zmianach wewnątrz, Fiona jest bardzo funkcjonalnym, niewielkim domem. Pozdrawia

WITAM MAM PYTANKO GDZIE PAŃSTWO WIDZIELI TEN DOM NA ŻYWO BO JESTEŚMY BARDZO ZAINTERESOWANI KUPNEM TEGO PROJEKTU BARDZO PROSIŁBYM O POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja z mężem juz mamy wybodowany ten projekt dla nas jest poprostu idealaem kazdem jezor wisi jak widzi nasz dom jest idealny pod kazdym wzgledem polecam kazdemu trosze pozmienialismy dzieki czemu jest jeszcze ładniejszy prosze o meile moge wyzłac zdjecia teraz jestesmy na etapie docieplenia elewacji i srodek elektryka itd projekt jest genialny pozdraima meil kkrzenciessa25@  
bardzo dobry wybór ja z męzem mamy juz wybudowany obecnie jestesmy na etapie docieplenia elewacji troszeke pozmienialsmy dzieki czemu dom jest jeszcze ładniejsze kazdemu strasznie sie podoba dom jest bajeczny w srodku mega funkconalny cudo pozdrawiam kasia meil kkrzenciessa25@wp.pl p
Witam!!  Jestesmy na etapie zakupu projektu tego domu,jesli jest taka mozliwosc to bardzo prosimy o wszelkie informacje,sugestie i fotki z realizacji. Znalezlismy ten adres na forum i bardzo by nam to pomoglo w podjeciu decyzji. czekamy z niecierpliwoscia na odpowiedz. pozdrawiam.Magda.magdajedrzejak@interia.pl

BARDZO PROSIŁBYM O KONTAKT Z PANIA KATARZYNĄ MÓJ e -mail mar-kus@poczta.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem strasznie zainteresowany kupnem tego projektu i byłbym wdzięczny jakby dało rade gdzieś zobaczyć ten domek na żywo MAREK mar-kus@poczta.pl z góry bardzo dziękuje za wszelkie informacje

PROSIŁBYM O KONTAKT PANIĄ KATARZYNE CO WYBUDOWAŁA FIONE IV mój e-mail mar-kus@poczta.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze gust to sprawa względna a nam się bardzo podoba. Widzieliśmy już ten dom na żywo i potwierdziło to nasz wybór. Najważniejsze dla nas we Fionie IV to jej prostota formy, a detale nadają jej charakteru (duże przeszklenia w salonie, wykończenie elewacji drewnem). Poza tym po małych zmianach wewnątrz, Fiona jest bardzo funkcjonalnym, niewielkim domem. Pozdrawiam Projekt już kupiony:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja z mężem juz mamy wybodowany ten projekt dla nas jest poprostu idealaem kazdem jezor wisi jak widzi nasz dom jest idealny pod kazdym wzgledem polecam kazdemu trosze pozmienialismy dzieki czemu jest jeszcze ładniejszy prosze o meile moge wyzłac zdjecia teraz jestesmy na etapie docieplenia elewacji i srodek elektryka itd projekt jest genialny pozdraima meil kkrzenciessa25@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Aleksandra

Witam projekt jest bardzo interesujący. Ma idealny rozkład i metraż. Jednak mam wąską działkę (22m) i jeśli w garażu zrobimy okno od ogrodu, a boczne zabudujemy to czy może być mniej niż 4m do granicy działki? Ile minimalnie musi pozostać?

Mam też pytanie dotyczące wnętrza. Jaka jest wysokość na strychu- chciałabym tam zaaranżować garderobę i wykonać bezpośrednie przejście z sypialni nawet kosztem garderoby . Pralnię natomiast przenieść do garderoby, a łazienkę powiększyć. Czy takie zmiany są możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...