Jump to content
Forum dobredomy.pl
redakcja

Projekt Ambrozja II

Recommended Posts

Guest Zbyszek

Zdecydowaliśmy się z żoną na ten projekt. Świetny pomysł z obrotami 3d. Czy ktoś już go zbudował?

Guest tomek

Zdecydowaliśmy się z żoną na ten projekt. Świetny pomysł z obrotami 3d. Czy ktoś już go zbudował?

Witam

W bliskiej przyszłości mamy zamiar budować ambrozję, związku z tym prosimy o przesłanie zestawienia materiałów

z góry bardzo dziękuje Tomasz :)

sk_tomasz@o2.pl

Guest B@rt

Czy ktoś buduje Ambrozje?

na forum muratora jest juz liczne grono osób które budują lub juz wybudowały Ambrozje

Guest Gość

Witam. Mam nadzieję, że to forum bardziej się rozwinie. Zachęcam wszystkich, do pisania wszelkich informacji jakie macie na temat Ambrozji, warto się nimi wymieniać. Razem z mężem kupiliśmy projekt, jak wszystko pójdzie po naszej myśli to w marcu zaczynamy budowę, w tej chwili czekamy jeszcze na pozwolenie. Budować będziemy na śląski. Jeśli jest ktoś kto buduje w tym rejonie Polski to bardzo chętnie obejrzymy ten piękny domek na żywo. Pozdrawiamy Kasia i Tomek.

Guest Artur

Witam, poszukuję osób w mazowieckim lub sąsiednich województwach, którzy wybudowali dom Ambrozja. Z chęcią zobaczyłbym gotowy już dom. Myślę, że to by mnie definitywnie przekonało do kupna tego własnie projektu. Byłbym bardzo wdzięczny za możliwość obejrzenia na żywo tego pięknego domu.

Pozdrawiam

Artur

laszu@wp.pl

Guest Kierownik budowy

Witam serdecznie

Pełnie funkcję kierownika budowy na "Ambrozji 2" i polecam ten projekt. Na dzień dzisiejszy brak jakichkolwiek problemów z projektem i budową (wylewanie stropu piętra).

Jeśli ktoś poszukuje informacji lub poszukuje kierownika budowy chętnie pomogę.

Edward.Szpak@gmail.com

Pozdrawiam

Guest maciej

Witam serdecznie

Pełnie funkcję kierownika budowy na "Ambrozji 2" i polecam ten projekt. Na dzień dzisiejszy brak jakichkolwiek problemów z projektem i budową (wylewanie stropu piętra).

Edward.Szpak@gmail.com

Witam Pana.

Chciałbym się dowiedzieć jaki jest koszt całkowity wybudowania ambrozji 2 ?? jaki okres? i czy garaż wlicza się do frontu domu, ponieważ wymogiem mojego domu jest front który wynosi max 13,5m dziękuję pozdrawiam.

Maciej

Guest Marek

Witam serdecznie

Edward.Szpak@gmail.com

Pozdrawiam

Witam,

Chciałabym Państwa zachęcić do umieszczenia zdjęć z realizacji projektu domu Ambrozja II na naszym forum.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Guest Gość
Witam, poszukuję osób w mazowieckim lub sąsiednich województwach, którzy wybudowali dom Ambrozja. Z chęcią zobaczyłbym gotowy już dom. Myślę, że to by mnie definitywnie przekonało do kupna tego własnie projektu. Byłbym bardzo wdzięczny za możliwość obejrzenia na żywo tego pięknego domu. Pozdrawiam Artur laszu@wp.pl

Guest Gość

Witam, poszukuję osób w mazowieckim lub sąsiednich województwach, którzy wybudowali dom Ambrozja. Z chęcią zobaczyłbym gotowy już dom. Myślę, że to by mnie definitywnie przekonało do kupna tego własnie projektu. Byłbym bardzo wdzięczny za możliwość obejrzenia na żywo tego pięknego domu. Pozdrawiam Artur laszu@wp.pl

Witam, my mamy dom według projektu ambrozja II w miejscowości niedaleko Ostrołęki w mazowieckim:) pewnie Pan się już zdecydował na projekt ale chętnie zobaczę pomysły na ambrozję u innych:) mój mail: nmphotography@interia.pl