Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Ambrozja II


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Projekt Ambrozja II

 

 

 

Szczegółowy opis projektu domu Ambrozja II znajdą Państwo na naszej stronie: https://www.dobredomy.pl/projekt/ambrozjaII

 

 

 

 

Dołączona grafika Dołączona grafika 

 

 

 

 

Link do projektu: Projekt Ambrozja II

 

 

 

 

 

Link do zdjęć z realizacji: Realizacje AmbrozjaII

 

 

 

Link do obrotu 3D: Obrót 3D Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Zdecydowaliśmy się z żoną na ten projekt. Świetny pomysł z obrotami 3d. Czy ktoś już go zbudował?

 

Witam

W bliskiej przyszłości mamy zamiar budować ambrozję, związku z tym prosimy o przesłanie zestawienia materiałów

z góry bardzo dziękuje Tomasz :)

sk_tomasz@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam. Mam nadzieję, że to forum bardziej się rozwinie. Zachęcam wszystkich, do pisania wszelkich informacji jakie macie na temat Ambrozji, warto się nimi wymieniać. Razem z mężem kupiliśmy projekt, jak wszystko pójdzie po naszej myśli to w marcu zaczynamy budowę, w tej chwili czekamy jeszcze na pozwolenie. Budować będziemy na śląski. Jeśli jest ktoś kto buduje w tym rejonie Polski to bardzo chętnie obejrzymy ten piękny domek na żywo. Pozdrawiamy Kasia i Tomek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość Artur

Witam, poszukuję osób w mazowieckim lub sąsiednich województwach, którzy wybudowali dom Ambrozja. Z chęcią zobaczyłbym gotowy już dom. Myślę, że to by mnie definitywnie przekonało do kupna tego własnie projektu. Byłbym bardzo wdzięczny za możliwość obejrzenia na żywo tego pięknego domu.

 

Pozdrawiam

Artur

laszu@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość Kierownik budowy

Witam serdecznie

 

Pełnie funkcję kierownika budowy na "Ambrozji 2" i polecam ten projekt. Na dzień dzisiejszy brak jakichkolwiek problemów z projektem i budową (wylewanie stropu piętra).

Jeśli ktoś poszukuje informacji lub poszukuje kierownika budowy chętnie pomogę.

Edward.Szpak@gmail.com

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość maciej

Witam serdecznie

 

Pełnie funkcję kierownika budowy na "Ambrozji 2" i polecam ten projekt. Na dzień dzisiejszy brak jakichkolwiek problemów z projektem i budową (wylewanie stropu piętra).

Jeśli ktoś poszukuje informacji lub poszukuje kierownika budowy chętnie pomogę.

Edward.Szpak@gmail.com

 

Witam Pana.

Chciałbym się dowiedzieć jaki jest koszt całkowity wybudowania ambrozji 2 ?? jaki okres? i czy garaż wlicza się do frontu domu, ponieważ wymogiem mojego domu jest front który wynosi max 13,5m dziękuję pozdrawiam.

 

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Witam serdecznie

 

Pełnie funkcję kierownika budowy na "Ambrozji 2" i polecam ten projekt. Na dzień dzisiejszy brak jakichkolwiek problemów z projektem i budową (wylewanie stropu piętra).

Jeśli ktoś poszukuje informacji lub poszukuje kierownika budowy chętnie pomogę.

Edward.Szpak@gmail.com

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam,

Chciałabym Państwa zachęcić do umieszczenia zdjęć z realizacji projektu domu Ambrozja II na naszym forum.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Gość Gość
Witam, poszukuję osób w mazowieckim lub sąsiednich województwach, którzy wybudowali dom Ambrozja. Z chęcią zobaczyłbym gotowy już dom. Myślę, że to by mnie definitywnie przekonało do kupna tego własnie projektu. Byłbym bardzo wdzięczny za możliwość obejrzenia na żywo tego pięknego domu. Pozdrawiam Artur laszu@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Witam, poszukuję osób w mazowieckim lub sąsiednich województwach, którzy wybudowali dom Ambrozja. Z chęcią zobaczyłbym gotowy już dom. Myślę, że to by mnie definitywnie przekonało do kupna tego własnie projektu. Byłbym bardzo wdzięczny za możliwość obejrzenia na żywo tego pięknego domu. Pozdrawiam Artur laszu@wp.pl

Witam, my mamy dom według projektu ambrozja II w miejscowości niedaleko Ostrołęki w mazowieckim:) pewnie Pan się już zdecydował na projekt ale chętnie zobaczę pomysły na ambrozję u innych:) mój mail: nmphotography@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...