Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Tytus II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 year later...
  • 5 months later...

Witam. Jesteśmy zainteresowani tym projektem. Mamy pytanie, czy jest ktoś, kto buduje ten domek, bądź także zastanawia się nad jego wyborem? Czy ewentualnie ktoś wprowadzał jakieś zmiany w nim? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość Katarzyna

witam, czy ktoś buduje/zbudował ten dom..jest piekny, choć interesowałby mnie wersja bez garażu..i mocne zmiany wewnątrz:)prosze o kontakt!!!no i rzeczywiście tak drogo wychodzi jego budowa:(??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

witam, czy ktoś buduje/zbudował ten dom..jest piekny, choć interesowałby mnie wersja bez garażu..i mocne zmiany wewnątrz:)prosze o kontakt!!!no i rzeczywiście tak drogo wychodzi jego budowa:(??

WitamMy planujemy jego budowę na wiosnę. Wszystkie dokumenty już gotowe, teraz tylko dopięcie cześci spraw finansowych i oczekiwania na dobrą pogodę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotr

czy ktoś prowadzi jakiegoś bloga lub dziennik budowy z realizacji tego projektu? Na jakiej stronie?

Ja planuje rozpocząć budowę fundamentów na jesieni 2015 i reszta w 2016. W środku jedna kosmetyczna zmiana i prawdopodobnie dojdzie piwnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Gość

czy ktoś prowadzi jakiegoś bloga lub dziennik budowy z realizacji tego projektu? Na jakiej stronie? Ja planuje rozpocząć budowę fundamentów na jesieni 2015 i reszta w 2016. W środku jedna kosmetyczna zmiana i prawdopodobnie dojdzie piwnica.

Zapraszamy na nasz blog pod adresem: http://www.jm-budowa.mojabudowa.pl/ Powoli rozpoczynamy budowę i sukcesywnie będą pojawiały się nowe wpisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 7 months later...
  • 4 months later...

buduje ten domek i jestem zachwycona. Prosta bryła, wewątrz mnóstwo miejsca, wygodny, dużo schowków, zagospodarowana cała przestrzeń - unika się długich wąskich korytarzy i małych klitek zamiast sypialni. Po prostu super.

Bryła też ładna i oszczedzająca koszty podczas budowy. Podobnie dach.

bardzo polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 years later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...