Jump to content
Forum dobredomy.pl
Sign in to follow this  
Redaktor

Projekt Atreusz II

Recommended Posts

Witam

Czy jest możliwość zrobienia podpiwniczenia w tym projekcie?

Witam

Oczywiście technicznie podpiwniczenie budynku Anteusz II możliwe jest do wykonania. Budynek można podpiwniczyć w ramach jego adaptacji, we współpracy ze swoim architektem. Nie wymaga to zgody naszej Pracowni.

W razie szczegółowych pytań proszę o kontakt na adres info@dobredomy.pl - służymy pomocą.

Pozdrawiam

Guest Łukasz

Witam:) jestem zainteresowany projektem. jakie sa wymiary garazu? lukasz.stencel89@wp.pl

Witam:) jestem zainteresowany projektem. jakie sa wymiary garazu? lukasz.stencel89@wp.pl

Witam

W projekcie Atreusz II garaż ma następujące wymiary wewnętrzne: 5,71m x 6,36m.

Szczegółowe rysunki podeślę Panu na podany adres mailowy.

Pozdrawiam

Guest jan

czy była by możliwość zwiększenia kotłowni aby można tam zainstalowac dodatkowy kocioł na paliwo stałe z podajnikiem oraz zasobnik z pompą ciepła + jakiś składzik na pellet, myślałem o powiekszeniu garazu i powiekszenia także kosztem części dziennej, druga kwestia to wydzielenie małego pomieszczenia na dole z przeznaczeniem na pralnie, kolejna sprawa dołozenie ścianki działowej od kuchni, po prostu ze względu na to że nie chcę raczyc gości zapachami gotowanych dań:), jest jeszcze kwestia garaży ponieważ chciałbym je powiększyc także aby możnaq tam było zrobić jakiś mały warsztacik do majsterkowania a przy obecnych wymiarach i dwóch samochodach chyba to niemożliwe, chciałbym także zrobić podwójne bramy garazowe. i najwazniejsza kwestia jak wygladają te zmiany w kwestii finansowej o ile będzie drozszy zakup projektu, jeszcze denod pytanie mi się nasuneło czy z kominka w salonie jest zaprojektowane rozprowadzenie nawiewów do ogrzewania innych pomieszczeń. z góry będę wdzieczny za udzielenie odpowiedzi. Proszę o przesłanie tych danych na adres janpolany@gazeta.pl

czy była by możliwość zwiększenia kotłowni aby można tam zainstalowac dodatkowy kocioł na paliwo stałe z podajnikiem oraz zasobnik z pompą ciepła + jakiś składzik na pellet, myślałem o powiekszeniu garazu i powiekszenia także kosztem części dziennej, druga kwestia to wydzielenie małego pomieszczenia na dole z przeznaczeniem na pralnie, kolejna sprawa dołozenie ścianki działowej od kuchni, po prostu ze względu na to że nie chcę raczyc gości zapachami gotowanych dań :), jest jeszcze kwestia garaży ponieważ chciałbym je powiększyc także aby możnaq tam było zrobić jakiś mały warsztacik do majsterkowania a przy obecnych wymiarach i dwóch samochodach chyba to niemożliwe, chciałbym także zrobić podwójne bramy garazowe. i najwazniejsza kwestia jak wygladają te zmiany w kwestii finansowej o ile będzie drozszy zakup projektu, jeszcze denod pytanie mi się nasuneło czy z kominka w salonie jest zaprojektowane rozprowadzenie nawiewów do ogrzewania innych pomieszczeń. z góry będę wdzieczny za udzielenie odpowiedzi. Proszę o przesłanie tych danych na adres janpolany@gazeta.pl

Witam

W dniu jutrzejszym otrzyma Pan odpowiedź na podany adres mailowy.

Pozdrawiam

Guest Agnieszka

Witam!

Mam pytanie czy w pomieszczeniu nad garażem można wstawić okno w ścianę boczną domu i przerobić to pomieszczenie na sypialnie?

Czy kotłownia jest przystosowana na paliwo stałe (ekogroszek) a jeśli nie czy można to zmienić? Jesteśmy zainteresowani kupnem tego projektu prosimy o szybki kontakt mail: agadex@op.pl . Dziękujemy.

Witam

Pomieszczenie nad garażem można zaadaptować na sypialnię, można również zmienić sposób ogrzewania budynku ( w projekcie przewidziano ogrzewanie gazowe). Zmiany te najlepiej nanieść na projekt na etapie jego adaptacji.

Pozdrawiam

Guest Dorota

Witam

Czy można otrzymać na maila wstępne zestawienie materiałów?

dorotka190707@wp.pl

Guest Piotrek

Witam, 

Mam pytanie jak zmieni się charakterystyka termiczna w przypadku gdy sciana będzie budowana z od zewnątrz: cegła czerwona, styropian 12cm i cegła max od środka?

Czy można wtedy będzie ubiegać się o jakieś dowinansowanie na dom energooszczędny?

Pozdrawiam.

Witam, 

Mam pytanie jak zmieni się charakterystyka termiczna w przypadku gdy sciana będzie budowana z od zewnątrz: cegła czerwona, styropian 12cm i cegła max od środka?

Czy można wtedy będzie ubiegać się o jakieś dowinansowanie na dom energooszczędny?

Pozdrawiam.

Witam

Niestety nasz program do tworzenia charakterystyk na stronie www nie ingeruje w tak znaczący sposób w przegrody budowlane. Można w nim wprowadzać zmiany w zakresie ścian dwuwarstwowych, gdyż takie stosujemy w naszych projektach. Dlatego nie jestem w stanie przeprowadzić takiej analizy. Po zakupie projektu, jeśli Klient będzie nadal zainteresowany takimi wynikami, możemy wykonać tego typu obliczenia.

W razie dodatkowych pytań proszę o bezpośredni kontakt z architektami pod adresem info@dobredomy.pl

Pozdraiwam

Guest Jakub

Witam,

Jestem zainteresowany tym projektem lub Atreusz mały 2. Jakie są istotne różnice w tych projektach Czy można otrzymać na maila wstępne zestawienie materiałów obu projektów? najs.jakub@gmail.com

Witam, Jestem zainteresowany tym projektem lub Atreusz mały 2. Jakie są istotne różnice w tych projektach Czy można otrzymać na maila wstępne zestawienie materiałów obu projektów? najs.jakub@gmail.com

Witam

Materiały dla obu projektów prześlę w dniu dzisiejszym.

Pozdrawiam

Guest Mariusz

Witam, jestem  zainteresowany kupnem projektu Atreusz II. Będę bardzo wdzięczny za przesłanie wszelkich darmowych materiałów (włącznie z kosztorysami) dotyczących tego projektu na adres: perfumy11@o2.pl Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie

22 godziny temu, Gość Mariusz napisał:

Witam, jestem  zainteresowany kupnem projektu Atreusz II. Będę bardzo wdzięczny za przesłanie wszelkich darmowych materiałów (włącznie z kosztorysami) dotyczących tego projektu na adres: perfumy11@o2.pl Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Witam
Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.
Pozdrawiam

Guest Aneta

Witam, jestem zainteresowana tym projektem czy również mogę prosić o wszyskie darmowe materiały dotyczące tego projektu? aneta561@op.pl 

Pozdrawiam Aneta 

12 godzin temu, Gość Aneta napisał:

Witam, jestem zainteresowana tym projektem czy również mogę prosić o wszyskie darmowe materiały dotyczące tego projektu? aneta561@op.pl 

Pozdrawiam Aneta 

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym otrzyma Pani materiały szczegółowe. Pozdrawiam!