Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Atlanta II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 years later...

Witam, chciałem się dowiedzieć czy można zrobić taką zmianę mianowicie: zamiast bocznego balkonu zabudować w tym miejscu konstrukcję dachu czyli wciąć go w wykusz oraz przedłużyć kawałek dachu powiedzmy o metr nad wnęką (za wykuszem). Mógłbym dostać wymiary pomieszczeń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem się dowiedzieć czy można zrobić taką zmianę mianowicie: zamiast bocznego balkonu zabudować w tym miejscu konstrukcję dachu czyli wciąć go w wykusz oraz przedłużyć kawałek dachu powiedzmy o metr nad wnęką (za wykuszem). Mógłbym dostać wymiary pomieszczeń?

Witam

Proszę o podanie adresu mailowego na który udzielimy odpowiedzi oraz prześlemy szczegółowe rysunki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...
Gość Jan Róg

Witam.Prosil bym o podanie długosci krokwi dachowych najdłuzszych oraz przyblizona ilosc przy kryciu dachowka.Mam mozliwosc okazyjnie kupic drewno i prosil bym o w miare szybka odpowiedz.Dziekuje Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Prosil bym o podanie długosci krokwi dachowych najdłuzszych oraz przyblizona ilosc przy kryciu dachowka.Mam mozliwosc okazyjnie kupic drewno i prosil bym o w miare szybka odpowiedz.Dziekuje Pozdrawiam.

Witam

Prosiłabym o kontakt mailowy na adres info@dobredomy.pl - prześlemy Panu zestawienie elementów więźby dachowej. 

Jednak nie zalecamy zamawiania więźby dachowej przed dokonaniem adaptacji projektu - wymiary elementów więźby mogą ulec zmianie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o wysłanie rzutów, przekroju i wymiarów pomieszczeń oraz zestawienia materiałów i orientacyjne koszty budowy tego domu na e-mail: jabol1983@gmail.com z góry bardzo dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Witam! Bardzo proszę o wysłanie szczegółowych rzutów i przekrojów dla tego projektu na adres: m_angelika@wp.pl dziękuję i pozdrawiam!

Witam

Materiały wysłałam już trzykrotnie - we wtorek, czwartek  i dzisiaj. Proszę sprawdzić w takim razie, czy skrzynka nie jest przepełniona, bądź czy podany adres mailowy jest prawidłowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Witam,

Czy istnieje możliwość następujących zmian w projekcie:

-obrócenie schodów, tak aby zawijały się nad spiżarnią

-zamiana układu pomieszczeń na piętrze, tak jakby lustrzane odbicie w pionie, tzn. łazienka na górze nad łazienką na dole

Proszę również o podanie wysokości ścianki kolankowej.

Mail: ricowaw@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy istnieje możliwość następujących zmian w projekcie:

-obrócenie schodów, tak aby zawijały się nad spiżarnią

-zamiana układu pomieszczeń na piętrze, tak jakby lustrzane odbicie w pionie, tzn. łazienka na górze nad łazienką na dole

Proszę również o podanie wysokości ścianki kolankowej.

Mail: ricowaw@o2.pl

Witam

Zapytania przekazałam do architektów - proszę oczekiwać odpowiedzi na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...