Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Milo


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy również mogłbym prosić o przesłanie pełnego kosztorysu na adres rafciops@gmail.com? Czy kwota 160 tyś za wykończony domek to realna kwota czy jakaś pomyłka?? Czy ktos kto budowal ten domek moze sie wypowiedziec?? Pozdrawiam

Dzień dobry, zostało do Pana wysłane zestawienie materiałów do stanu surowego. Kosztorysy do projektów są płatne.

Do kwoty podanej w tabeli za stan wykończony należy doliczyć wykonanie instalacji wewnętrznych budynku. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Witam, czy mogłabym prosić o przesłanie kosztorysu oraz pozostałych dostępnych informacji, w tym zwymiarowanych rzutów? lovefit.k@wp.pl Z góry dziękuję i pozdrawiam

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki, zestawienie materiałów dla stanu surowego oraz zestawienie powierzchni podstawowych przegród budynku.

Kosztorysy do projektów dostępne są odpłatnie:

https://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/

https://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Gość Paweł Kielce

Witam czy mógłbym prosić o zestawienie materiałów do stanu surowego , oraz mam pytanie czy projekt ten może być ogrzewany kotłem na ekogroszek ? mój mail pawel4545@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy mógłbym prosić o zestawienie materiałów do stanu surowego , oraz mam pytanie czy projekt ten może być ogrzewany kotłem na ekogroszek ? mój mail pawel4545@o2.pl

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym otrzyma Pan dostępne materiały.

 

W ofercie naszej pracowni wszystkie budynki mają zaprojektowane ogrzewanie kotłem dwufunkcyjnym na gaz ziemny. Oczywiście, można zmienić ogrzewanie na kocioł na ekogroszek. Natomiast sądzę, że będzie konieczne powiększenie kotłowni, gdyż będą tam m.in. pompy, zasobnik na ciepłą wodę.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Witam. Czy mogę prosić o przesłanie kosztorysu? jogrzelak@wp.pl Pozdrawiam

Witam

 

Kosztorysy dla naszych projektów są odpłatne: 74zł kosztorys stanu surowego zamkniętego, 305zł kosztorys stanu wykończonego. Bezpłatnie udostępniamy ogólne zestawienia kosztorysowe oraz szczegółowe rysunki. Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...