Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Kleopatra III


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Witam. Interesuje mnie sprawa przebiegu instalacji wodno-ściekowej domu wg.projektu Kleopatra III.Wydaje mi się , że dużo jest tu komplikacji. Kuchnia w jednej części domu, łazienka na dole w innej a na poddaszu zupełnie w innym miejscu.Jak połączyc te rury ? Takie rozwiązanie powiększa koszty budowy domu. Jak wygląda sprawa przebiegu instalacji wodnej z łazienki na poddaszu, czy widoczna jest ona w pokoju pod nią czy też ewentualnie ukryta w jaki sposób. Może ktos by dołączył projekt przebiegu instalacji w tym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Interesuje mnie sprawa przebiegu instalacji wodno-ściekowej domu wg.projektu Kleopatra III.Wydaje mi się , że dużo jest tu komplikacji. Kuchnia w jednej części domu, łazienka na dole w innej a na poddaszu zupełnie w innym miejscu.Jak połączyc te rury ? Takie rozwiązanie powiększa koszty budowy domu. Jak wygląda sprawa przebiegu instalacji wodnej z łazienki na poddaszu, czy widoczna jest ona w pokoju pod nią czy też ewentualnie ukryta w jaki sposób. Może ktos by dołączył projekt przebiegu instalacji w tym miejscu

 

Witam

Zachęcam do kontaktu z naszymi architektami pod numer telefonu 71 352 04 40. Odpowiedzą na Pana pytanie, wyjaśnią poruszoną przez Pana kwestię.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 1 year later...

czy jest mozliwa redukcja wysokosci budynku do 8.00 m ?

Witam. Jest możliwość zmniejszenia wysokości budynku, najlepiej po przez obniżenie ścianki kolankowej oraz posadowienie budynku.

Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu.

Wybrany przez Państwa architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt.

Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...