Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Rawena


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Dzień Dobry,

 

jestem mocno zainteresowany Projektem. Czy mógłbym prosić o udostępnienie szczegółowych rysunków na adres mailowy: mateusz.hyzy@gmail.com. Bardzo dziękuję z góry. Z pozdrowieniami MH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Krzysztof

Jestem już w trakcie budowy tego domu. I mam problem, w projekcie komin wentylacyjny w kuchni stoi na stropie. U mnie wykonawcy zrobili strop z terivy. Czy ten strop teraz nie jest za słaby na utrzymanie takiego komina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już w trakcie budowy tego domu. I mam problem, w projekcie komin wentylacyjny w kuchni stoi na stropie. U mnie wykonawcy zrobili strop z terivy. Czy ten strop teraz nie jest za słaby na utrzymanie takiego komina?

witam

Zapytanie proszę przekierować bezpośrednio do architektów na adres info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam,

 czy jest możliwość wykonania wizualizacji w kolorze projektu ELSA II?? Ewentualne materiały prosiłbym na adres lukda@wp.pl

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Witam

Aktualnie ze względu na natłok pracy u naszego grafika nie mamy możliwości przygotowania innej wersji wizualizacji dla domu Rawena.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...

Witam, 

Milena, Marlena, Rawena podobne macie projekty:) Przed chwilą napisałam w temacie Milena - ale jednak bardziej odpowiadałby mi większy projekt: Rawena z garażem jednostanowiskowym. Proszę o przesłanie wszystkich dostępnych bezpłatnych materiałów na adres: izabela.olczyk@gmail.com

Na jakiej wysokości jest ścianki kolankowej nad pomieszczeniami mieszkalnymi a jaka nad garażem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Milena, Marlena, Rawena podobne macie projekty:) Przed chwilą napisałam w temacie Milena - ale jednak bardziej odpowiadałby mi większy projekt: Rawena z garażem jednostanowiskowym. Proszę o przesłanie wszystkich dostępnych bezpłatnych materiałów na adres: izabela.olczyk@gmail.com

Na jakiej wysokości jest ścianki kolankowej nad pomieszczeniami mieszkalnymi a jaka nad garażem?

Witam
Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam
Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam

 

 

 

Witam
Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam

 

 

W tym poscie podałam Państwu błędny mail, poprawny to: olczyk.izabela@gmail.com

Rawena -lustro, garaż pojedynczy  :)

W tym poscie podałam Państwu błędny mail, poprawny to: olczyk.izabela@gmail.com

Rawena -lustro, garaż pojedynczy  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam serdecznie.

 

Czy mógłbym prosić o przesłanie wszystkich dostępnych bezpłatnych materiałów dotyczących domu Rawena z garażem jedno oraz dwustanowiskowym ? Byłbym bardzo wdzięczny. Mój adres to: kols@neostrada.pl

 

Witam serdecznie.

 

Czy mógłbym prosić o przesłanie wszystkich dostępnych bezpłatnych materiałów dotyczących domu Rawena z garażem jedno oraz dwustanowiskowym ? Byłbym bardzo wdzięczny. Mój adres to: kols@neostrada.pl

witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...