Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Artur II


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Projekt domu Artur II

 

Opis projektu: Projekt domu Artur II to idealna propozycja dla osób, które poszukują wygodnego domu z przestronną i otwartą strefą dzienną. Proszę także zwrócić uwagę na spory podcień tarasu, który umożliwi komfortowe korzystanie z niego także w deszczową pogodę. Powierzchnia w projekcie domu Artur II nie przekracza 140m2. Jest to dom z użytkowym poddaszem, przeznaczony dla 4-6-osobowej rodziny. Na parterze znajduje się pokój dzienny z bezpośrednim wyjściem na ogród, kuchnia przestrzennie połączona z jadalnią, łazienka, pokój gościnny/gabinet oraz spiżarnia. Istnieje możliwość wydzielenia w hallu garderoby - na rzucie parteru linia przerywana. Do dwustanowiskowego garażu przylega pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje, łazienka oraz strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Artur. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Link do projektu: Projekt Artur II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Przepiękny domek i wszystko wskazuje na to, że właśie ten projekt wykupimy. Przeraża mnie tylko koszt jaki pochłonie dach

 

Witam

Według przygotowanej przez nas szacunkowej wyceny, koszt konstrukcji i pokrycia dachu dachówką ceramiczną kształtuje się w okolicach 86tys zł netto. Nie jest to mały koszt, ale to właśnie taki dach nadaje uroku temu domkowi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Gość Justyna

Bardzo piękny domek. Prawdopodobnie my również zdecydujemy się na kupno tego projektu . Jednak kilka wzmianek chciałabym m.in . łazienka( toaleta ,prysznic i zlew) na dole ,aby była z oknem może w miejscu spiżarni. Wejściowe drzwi z dwoma skrzydłami. I zamiast pokoju obok kuchni( biuro), zrobić wieksza kuchnię z wysepką na środku z wysokimi krzesłami. Będziemy musieli podpiwniczyć pod częścią mieszkalną ,myśle iż w garażu będzie wejście do piwnicy( gdyż tam chcemy kotłownie i miejsce na np. Meble ogrodowe itp. ) Na górze w łazience dołożyć prysznic, ale tam w w kącie da się zrobić, odbierajac część szafie pokojowi obok. Strych myślałam podzielić na poł i w jednej części będzie pralnia w drugiej zaś miejsce do zabaw dla dzieci.Tylko żeby nie było tak ,ze np.żeby iść do pralni nie przechodzić przez pokoj.Tylko całkiem osobne wejścia.Marzy mi się szafa w ścianie w holu na gòrze ,ale to raczej nie możliwe.I ostatnia moja propozycja to sypialnia , zwiększyć garderobę i w niej dodatkowo okno dachowe ,a łòżko przenieść na lewą stronę pokoju. Widzialam mnóstwo projektów jak nie za duży to za mały i rozmieszczenia nie takie. Ten projekt najbardziej przypadł nam do gustu . Jeśli proponowane wzmianki nie będą zbyt wielkim kosztem to już w najbliższe wakacje zdecydujemy się właśnie na niego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

ja jestem w trakcie budowy tego domu i zmiany pewne zaistniały.

1. powiększyliśmy kuchnie bo jest troszkę za mala ( ściankę działowa przesunęliśmy o 50 cm kosztem pokoju na dole )

2. osunęliśmy schowek na dole by powiększyć pokój i wiatrołap ( po połowie na pomieszczenia w rezultacie wnęka na szafę w pokoju i w wiatrołap_

3 zmiany w łazience na dole drzwi na środku łazienki po lewej kabina na wprost umywalka po prawej wc + schowek pod schodami _

4 podnieśliśmy ściankę kolankowa w rezultacie jest 110 cm do krokwi

odpowiedni pokoje maja sypialnia 26m2 pokój 1 21.5 pokój 2 20,5 łazienka 15 i pokój na garażem 44

5.kotłownia do końca pociągniętą ( plany by zrobić aneks kuchenny z pralka )

6 w sypialni wstawione okno dachowe jak (w łazience) i wydzielona przestrzeń na garderobę z oknem

7 w garażu kanał i mala piwnica

 

powierzchnia domu urosła do 250 m2 z garażem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Gość Wojtek

ja jestem w trakcie budowy tego domu i zmiany pewne zaistniały. 1. powiększyliśmy kuchnie bo jest troszkę za mala ( ściankę działowa przesunęliśmy o 50 cm kosztem pokoju na dole ) 2. osunęliśmy schowek na dole by powiększyć pokój i wiatrołap ( po połowie na pomieszczenia w rezultacie wnęka na szafę w pokoju i w wiatrołap_ 3 zmiany w łazience na dole drzwi na środku łazienki po lewej kabina na wprost umywalka po prawej wc + schowek pod schodami _ 4 podnieśliśmy ściankę kolankowa w rezultacie jest 110 cm do krokwi odpowiedni pokoje maja sypialnia 26m2 pokój 1 21.5 pokój 2 20,5 łazienka 15 i pokój na garażem 44 5.kotłownia do końca pociągniętą ( plany by zrobić aneks kuchenny z pralka ) 6 w sypialni wstawione okno dachowe jak (w łazience) i wydzielona przestrzeń na garderobę z oknem 7 w garażu kanał i mala piwnica powierzchnia domu urosła do 250 m2 z garażem

Witam. Czy byłaby możliwość zobaczenia zdjęć Pana domu (zewnątrz) chodzi o to jak wygląda dom po podniesieniu ścianki kolankowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Gość

ja jestem w trakcie budowy tego domu i zmiany pewne zaistniały. 1. powiększyliśmy kuchnie bo jest troszkę za mala ( ściankę działowa przesunęliśmy o 50 cm kosztem pokoju na dole ) 2. osunęliśmy schowek na dole by powiększyć pokój i wiatrołap ( po połowie na pomieszczenia w rezultacie wnęka na szafę w pokoju i w wiatrołap_ 3 zmiany w łazience na dole drzwi na środku łazienki po lewej kabina na wprost umywalka po prawej wc + schowek pod schodami _ 4 podnieśliśmy ściankę kolankowa w rezultacie jest 110 cm do krokwi odpowiedni pokoje maja sypialnia 26m2 pokój 1 21.5 pokój 2 20,5 łazienka 15 i pokój na garażem 44 5.kotłownia do końca pociągniętą ( plany by zrobić aneks kuchenny z pralka ) 6 w sypialni wstawione okno dachowe jak (w łazience) i wydzielona przestrzeń na garderobę z oknem 7 w garażu kanał i mala piwnica powierzchnia domu urosła do 250 m2 z garażem
Witam. Czy byłaby możliwość zobaczenia zdjęć Pana domu (zewnątrz) chodzi o to jak wygląda dom po podniesieniu ścianki kolankowej?

http://www.domartur2.mojabudowa.pl/ kilka zdjęć sorry ze tak późno ale dawno tu nie zaglądałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 7 months later...
Gość Sylwia

Witam! Zdecydowaliśmy się z mężem na ten projekt, prosiłabym bardzo o przesłanie zdjęć z realizacji, wnętrza, oraz o opinię jak się Wam mieszka i co można zmienić :) mój adres sylwka2704@wp.pl pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 1 month later...

Przepiękny dom, jestem na etapie meblowania.Nie wprowadzaliśmy żadnych zmian oprocz zmainy wielkosci okien i drzwi wejsciowych i całe szczescie

uważam że zupełnie nie ma takiej potrzeby.Jedna uwaga do najtańszych nie należy koszty generuje dodatkowo kostka brukowa oraz tarasy.Mój wygląda jak z bajki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiękny dom, jestem na etapie meblowania.Nie wprowadzaliśmy żadnych zmian oprocz zmainy wielkosci okien i drzwi wejsciowych i całe szczescie

uważam że zupełnie nie ma takiej potrzeby.Jedna uwaga do najtańszych nie należy koszty generuje dodatkowo kostka brukowa oraz tarasy.Mój wygląda jak z bajki.

Witam

Prosimy więc o kilka zdjęć na forum - chętnie zobaczymy Państwa dzieło :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 2 months later...
Gość Bernadeta
Przepiękny dom, jestem na etapie meblowania.Nie wprowadzaliśmy żadnych zmian oprocz zmainy wielkosci okien i drzwi wejsciowych i całe szczescie uważam że zupełnie nie ma takiej potrzeby.Jedna uwaga do najtańszych nie należy koszty generuje dodatkowo kostka brukowa oraz tarasy.Mój wygląda jak z bajki.
Witam Prosimy więc o kilka zdjęć na forum - chętnie zobaczymy Państwa dzieło   Pozdrawiam

Mozna prosic zdjecia na maila?? My budujemy tez ten sam domek na podkarpaciu. Moj mail bernadkam@gmail.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość Bernadkam
14 godzin temu, Gość Wioletta napisał: Witam czy ktos buduje ten dom w małopolsce?
Dzień dobry, nie mamy informacji na temat tego gdzie inwestorzy budują nasze domy. Może któryś z budujących odezwie się do Pana za pomocą forum. Pozdrawiam. 

Budujemy w Rzeszowie Podkarpackie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...