Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Wega II


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
Gość mikepl

Witam Jest możliwość podpiwniczenia częściowego tego domu, chodzi konkretnie o część gdzie znajdują schody żeby wykozystać je na zejście do piwnicy i w miejscu komina bo tam chciałbym zrobić kotłownie.

Człowieku kto teraz robi piwnice na kotłownie ????to dodatkowa kondygnacja dodatkowe koszty .Przecież wystarczy mała skrzynka wisząca typu buderus ,valiant czy vissmann

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 4 months later...
Gość Rafał

Witam. Jestem zainteresowany zakupem tego projektu, tylko warunki zabudowy mojej działki mówią że minimalne nachylenie dachu musi wynosić 40 stopni , czy była by możliwość zrobienia wizualizacji projektu z takim kątem nachylenia dachu? Czy była by możliwość kontaktu bezpośrednio z autorem projektu gdyby miały wystąpić inne modyfikacje w projekcie. Bezpośredni kontakt do mnie rav00@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem zainteresowany zakupem tego projektu, tylko warunki zabudowy mojej działki mówią że minimalne nachylenie dachu musi wynosić 40 stopni , czy była by możliwość zrobienia wizualizacji projektu z takim kątem nachylenia dachu? Czy była by możliwość kontaktu bezpośrednio z autorem projektu gdyby miały wystąpić inne modyfikacje w projekcie. Bezpośredni kontakt do mnie rav00@op.pl

Dzień dobry,

Można wprowadzić zmianę nachylenia kąta dachu na etapie adaptacji - poprzez architekta adaptującego lub naszą Pracownię. Taki kąt nachylenia jest zarezerwowany dla budynków z poddaszem użytkowym. Warto podnieść ściankę kolankową, aby proporcje budynku nie były zniekształcone.

Niestety nie przygotujemy wizualizacji projektu po zmianach. Mogę przesłać Panu szkic elewacji frontowej z uwzględnieniem większego kąta dachu.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
Gość Łukasz

Witam, czy zmiany w projekcie może wykonać tylko osoba z Waszej pracowni? Czy może to zrobić inny architekt z papierami? Chodzi mi o wystającą część pokoju dziennego z trzema oknami, chciałbym aby ta ściana była płaska a nie wystająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy zmiany w projekcie może wykonać tylko osoba z Waszej pracowni? Czy może to zrobić inny architekt z papierami? Chodzi mi o wystającą część pokoju dziennego z trzema oknami, chciałbym aby ta ściana była płaska a nie wystająca.

Witam

Zmiany na projekt można nanieść w ramach adaptacji projektu, we współpracy ze swoim architektem - nasza Pracownia wystawi zgodę na ich realizację. Zgoda ta jest bezpłatna.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...