Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dobry


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
Gość Wacław

Jestem zainteresowany zakupem projektu lecz przed sfinalizowaniem zamyslu chciałbym obejrzeń jego realizacje w rzeczywistości . Region: północno-wschodnia część kraju . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany zakupem projektu lecz przed sfinalizowaniem zamyslu chciałbym obejrzeń jego realizacje w rzeczywistości . Region: północno-wschodnia część kraju . Pozdrawiam.

 

Witam,

Projekt Dobry jest nowością w naszej ofercie. W chwili obecnej jest jeszcze za wcześnie na obejrzenie już zrealizowanego projektu. Mam nadzieję, że nie będzie to przeszkodą w podjęciu decyzji o zakupie i realizacji właśnie tego projektu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałabym Państwa zachęcić do umieszczania zdjęć z realizacji naszych projektów domów na forum.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 8 months later...
Gość vivid

Witam!

 

buduje ten sam dom - tylko z podwojnym garazem - czyli Dobry II :)

na razie w sieci widze, ze tylko ja go buduje... :) :) :)

do odwaznych podobno swiat nalezy - zobaczymy :)

zapraszam na moja dokumentacje budowy na: http://forum.muratordom.pl/blog.php?185453-vivid

i przede wszystkim zapraszam do komentowania :)

na razie moje spostrzezenia to:

- za waskie schody (poszerzylismy)

- za strome schody - mimo, ze w standardzie (nie da sie nic z tym zrobic)

- za duze okna - na pewno te w lazience na gorze - pomniejszamy.

- oprocz tego przedluzylismy garaz w strone ogrodu na rowno ze sciana gabinetu - w tym miejscu bedziemy mieli kotlownie.

 

tym czasem pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

buduje ten sam dom - tylko z podwojnym garazem - czyli Dobry II :)/>

na razie w sieci widze, ze tylko ja go buduje... :)/> :)/> :)/>

do odwaznych podobno swiat nalezy - zobaczymy :)/>

zapraszam na moja dokumentacje budowy na: http://forum.muratordom.pl/blog.php?185453-vivid

i przede wszystkim zapraszam do komentowania :)/>

na razie moje spostrzezenia to:

- za waskie schody (poszerzylismy)

- za strome schody - mimo, ze w standardzie (nie da sie nic z tym zrobic)

- za duze okna - na pewno te w lazience na gorze - pomniejszamy.

- oprocz tego przedluzylismy garaz w strone ogrodu na rowno ze sciana gabinetu - w tym miejscu bedziemy mieli kotlownie.

 

tym czasem pozdrawiam :)/>

 

 

Witam

Zapraszamy również do umieszczania zdjec na naszym forum.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Gość Paweł

Witam, proszę o przesłanie kosztorysu projektu domu dobry lub dobry II w wersji z cegłą zewnątrz. Jeżeli nie posiadacie to chociaż kosztorys w standardowej koncepcji zewnętrznej elewacji.

Mój adres to pawelwozniak31@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł

Witam, proszę o przesłanie kosztorysu projektu domu dobry lub dobry II w wersji z cegłą zewnątrz. Jeżeli nie posiadacie to chociaż kosztorys w standardowej koncepcji zewnętrznej elewacji.

Mój adres to pawelwozniak31@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
  • 3 months later...
Gość Kinga

Witam, proszę o przesłanie kosztorysu projektu domu dobry i dobry II w wersji standardowej koncepcji zewnętrznej elewacji. Mój adres to kingarsadowska@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o przesłanie kosztorysu projektu domu dobry i dobry II w wersji standardowej koncepcji zewnętrznej elewacji. Mój adres to kingarsadowska@gmail.com

Witam

Kosztorysy dla naszych projektów są odpłatne - bezpłatnie możemy podesłać zestawienia kosztorysowe do stanu surowego zamkniętego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kinga

Witam, proszę o przesłanie kosztorysu projektu domu dobry i dobry II w wersji standardowej koncepcji zewnętrznej elewacji. Mój adres to kingarsadowska@gmail.com
Witam Kosztorysy dla naszych projektów są odpłatne - bezpłatnie możemy podesłać zestawienia kosztorysowe do stanu surowego zamkniętego.   Pozdrawiam

Poproszę o przedmiotowe zestawienie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Witam, bardzo proszę o przesłanie wszelkich darmowych rysunków szczegółowych oraz kosztorysu na adres nosferato23@gmail. com. Pozdrawiam

Witam

 

Projekt Dobry aktualnie jest koncepcją. Oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do projektu obecnie wynosi około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będą dostępne dla projektu szczegółowe rysunki oraz będziemy mogli zlecić przygotowanie wycen kosztorysowych.

Jeśli jet Pani zainteresowana możemy przesłać materiały dla domu Dobry II - różnią się one tylko ilością stanowisk garażowych

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo proszę o przesłanie wszelkich darmowych rysunków szczegółowych oraz kosztorysu na adres nosferato23@gmail. com. Pozdrawiam
Witam Projekt Dobry aktualnie jest koncepcją. Oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do projektu obecnie wynosi około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będą dostępne dla projektu szczegółowe rysunki oraz będziemy mogli zlecić przygotowanie wycen kosztorysowych. Jeśli jet Pani zainteresowana możemy przesłać materiały dla domu Dobry II - różnią się one tylko ilością stanowisk garażowych   Pozdrawiam

Rozumiem, proszę zatem o przesłanie materiałów dla domu Dobry II. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...