Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Bryza


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy pod schodami jest miejsce na spiżarkę?

Witam. Przestrzeń pod pierwszym biegiem schodów ma zbyt małą wysokość aby dało się ją użytkować/zagospodarować. Przestrzeń pod drugim biegiem została włączona do powierzchni salonu (wysokość pod schodami jest na tyle duża że da się ją wykorzystać). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Witam, chciałabym prosić o przesłanie rysunków szczegółowych i zestawienia materiałów dotyczących projektu domu Bryza na adres mailowy andziaje@interia.pl. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mam już wykończonego, mieszkam od 5 miesięcy, zaadoptowałem garaż na siłownię, jako pokój, symetryczne okno, koszt budowy stan wykończony standard 450000, oczywiście po dołożeniu lepszych materiałow wykończeniowych z wyposażeniem wzrosła dwukrotnie, lecz można go wykończyć na tym poziomie, murowany, stropy zbrojone, poddasze również użytkowe oraz zalane, znam wszystkie mankamenty oraz problemy na tej budowie, strop w przedsionku również zalany, żałuję, że nie zrobiłem tego nad garażem... w razie pytań awaryjnych 602770769, sama konstrukcja domu bunkrowa, projektant postarał o bezpieczeństwo zamieszkałych w nim osób, żadne huragany nie są groźne, jestem zadowolony z budowy oraz efektu końcowego! Lepiej niż na zdjęciach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 9 months later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...

Witam, poproszę o rysunki szczegółowe, w tym o przesłanie zwymiarowanych rzutów w PDF i zestawienie materiałów do budowy tego projektu na adres: agaczek@poczta.fm . Z góry dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 9 months later...
8 godzin temu, Gość Gość Tomek napisał:

Witam.Czy można dokonać zmian.Dach z wiązarów Mitek oraz strop panelowy SMART  firmy KONBET .

Dzień dobry,

Tak, można wprowadzić takie zmiany do projektu. Istnieją dwa warianty wprowadzenia zmian:

1) w naszej pracowni przed dokonaniem zakupu projektu. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.

2) po zakupie projektu, poprzez projektanta adaptującego. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...