Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt domu- trudny do znalezienia


Karotka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów! :)

Mam takie pytanie, a w zasadzie problem. Otóż poszukuję projektu, który spełniałby moje oczekiwania. Jak na razie udało mi się znaleźć tylko jeden taki i to właśnie tutaj na tej stronie. Projekt następujący- https://www.dobredomy.pl/projekt/amorIII/lustro . Ma on praktycznie wszystko co wymagamy, tyle że wygląd tylko trochę spełnia moje oczekiwania.

Poszukuję domu, który ma:

- parterową kondygnację

- 3 sypialnie o powierzchni minimum 12m

- salon od strony południowej, a kuchnia od południowej lub północnej

- oddzielne wc i łazienkę

- kuchnię o powierzchni minimum 13m

- kotłownię, spiżarnię, pralnię

- taras od części południowej

- wygląd lekko dworkowaty

Po prostu żeby miał wszystko co ma dom w projekcie wyżej, ale żeby był po prostu ładniejszy jeśli chodzi o elewacje. Absolutnie ma nie być piwnicy, garażu, ani poddasza (ewentualnie jakiś mały strych). Szerokość działki to 25m. Znacie jakieś projekty, które spełniają moje oczekiwania? Wiem, jestem wymagająca, ale to ma być dom na stare lata. Wygoda musi być... :) Możecie też zamiast konkretnych projektów podać po prostu ciekawe strony, z projektami o przemyślanej strukturze, dla rodzin.

 

Pozdrawiam, Karotka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów! :)

Mam takie pytanie, a w zasadzie problem. Otóż poszukuję projektu, który spełniałby moje oczekiwania. Jak na razie udało mi się znaleźć tylko jeden taki i to właśnie tutaj na tej stronie. Projekt następujący- https://www.dobredomy.pl/projekt/amorIII/lustro . Ma on praktycznie wszystko co wymagamy, tyle że wygląd tylko trochę spełnia moje oczekiwania.

Poszukuję domu, który ma:

- parterową kondygnację

- 3 sypialnie o powierzchni minimum 12m

- salon od strony południowej, a kuchnia od południowej lub północnej

- oddzielne wc i łazienkę

- kuchnię o powierzchni minimum 13m

- kotłownię, spiżarnię, pralnię

- taras od części południowej

- wygląd lekko dworkowaty

Po prostu żeby miał wszystko co ma dom w projekcie wyżej, ale żeby był po prostu ładniejszy jeśli chodzi o elewacje. Absolutnie ma nie być piwnicy, garażu, ani poddasza (ewentualnie jakiś mały strych). Szerokość działki to 25m. Znacie jakieś projekty, które spełniają moje oczekiwania? Wiem, jestem wymagająca, ale to ma być dom na stare lata. Wygoda musi być... :) Możecie też zamiast konkretnych projektów podać po prostu ciekawe strony, z projektami o przemyślanej strukturze, dla rodzin.

 

Pozdrawiam, Karotka. :)

 

Witam,

Wygląd elewacji można zmienić w trakcie adaptacji projektu. Proszę skonsultować się z lokalnym architektem adaptującym, czy będzie on w stanie przeprojektować elewacje tak, aby nadać im bardziej dworkowy wygląd. Z naszej strony otrzyma Pani bezpłatną zgodę na taką zmianę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...