Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Adelajda II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
W dniu 20.05.2022 o 17:16, Gość Anita napisał:

Witam, proszę o przesłanie bezpłatnej szczegółowej dokumentacji dotyczącej projektu Adelajda 2 na adres aneks17@poczta.onet.pl

Dzień dobry,

projekt Adelajda II jest nowym projektem w naszej ofercie i jest na etapie koncepcji. Dopiero po złożeniu zamówienia przez pierwszego Klienta rozpoczniemy opracowanie dokumentacji technicznej. Czas oczekiwania od ewentualnego zamówienia wynosi 6-8 tygodni. Wówczas będą dostępne rysunki szczegółowe oraz koszty budowy.

Na e-maila prześlemy zwymiarowany rzut z koncepcji. 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 2 months later...
9 godzin temu, Gość Marcin napisał:

Dzień dobry,

Czy istnieje możliwość zamiany tradycyjnych fundamentów na płytę fundamentową?

Dzień dobry, zmiana fundamentów na płytę fundamentową jest możliwa. Zmianę może wprowadzić wybrany przez Państwa, działający lokalnie architekt, po zakupieniu katalogowej wersji projektu. Nasza pracownia jako autor projektu wyda wówczas bezpłatną pisemną zgodę na wprowadzenie zmian. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
Gość Maciej

Dobry wieczór,

mam kilka pytań.

Jakie źródło ogrzewania można zastosować w tym projekcie?

Piec na pellet?

Pompa ciepła?

W domu jest ogrzewanie podłogowe?

Czy zmian wielkości okien można dokonać samemu czy musi być to uwzględnione w projekcie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Maciej napisał:

Dobry wieczór,

mam kilka pytań.

Jakie źródło ogrzewania można zastosować w tym projekcie?

Piec na pellet?

Pompa ciepła?

W domu jest ogrzewanie podłogowe?

Czy zmian wielkości okien można dokonać samemu czy musi być to uwzględnione w projekcie?

 

Dzień dobry, w projekcie przewidziano ogrzewanie gazem ziemnym za pomocą kotła gazowego dwufunkcyjnego oraz grzejniki.

Oczywiście w ramach adaptacji można zmienić sposób ogrzewania na pompę ciepła lub piec na pellet oraz przystosować projekt do ogrzewania podłogowego. W naszej ofercie mamy dostępne dodatkowe pakiety: pompy ciepła z ogrzewaniem podłogowym w cenie 450 zł i wentylacji mechanicznej z rekuperacją w cenie 615 zł. Są to osobne opracowania, które na etapie adaptacji należy włączyć do projektu i dostosować projekt do tych rozwiązań. 

Jeśli chodzi o zmianę wielkości okien, przy zachowaniu wymaganych przepisami i normami parametrów, to można to zrobić bez naszej zgody, jednak zmiana taka musi zostać naniesiona przez architekta adaptującego na projekt. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzyszof

Dzień dobry, również proszę o wysłanie dostępnych darmowych dokumentów na adres cwalinek@op.pl

Ponadto mam pytanie. Czy jeżeli zdecydowałbym się na wzięcie tego projektu to Państwo dostosujecie mi go do moich potrzeb w zakresie zmian takich jak:

1.Taras - zmiana z dwóch okien tarasowych na jedno większe;

2.Podpiwniczenie - zejście z garażu;

3.Garaż szerszy o 1m.

4.Ogrzewanie podłogowe;

5.Piec na palet;

6.Rekuperacja.

Dodatkowo czy decydując się na wasz projekt mogę liczyć na pomoc w zaadaptowaniu domu do mojej działki?

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2024 o 18:53, Gość Krzyszof napisał:

Dzień dobry, również proszę o wysłanie dostępnych darmowych dokumentów na adres cwalinek@op.pl

Ponadto mam pytanie. Czy jeżeli zdecydowałbym się na wzięcie tego projektu to Państwo dostosujecie mi go do moich potrzeb w zakresie zmian takich jak:

1.Taras - zmiana z dwóch okien tarasowych na jedno większe;

2.Podpiwniczenie - zejście z garażu;

3.Garaż szerszy o 1m.

4.Ogrzewanie podłogowe;

5.Piec na palet;

6.Rekuperacja.

Dodatkowo czy decydując się na wasz projekt mogę liczyć na pomoc w zaadaptowaniu domu do mojej działki?

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź. 

 

Dzień dobry, rysunki zostały przesłane na podany adres. 

Jeśli chodzi o zmiany w projekcie i adaptację projektu, to jak najbardziej można to zrobić bezpośrednio u nas. W celu uzyskania kompleksowej wyceny, obejmującej zmiany w projekcie i adaptację, proszę przesłać na adres info@dobredomy.pl opis zmian, jakie chce Pan wprowadzić w projekcie oraz następujące dokumenty:

  •     skan decyzji o warunkach zabudowy lub skan wypisu i wyrysu z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego
  •     skan mapy zasadniczej lub mapy do celów projektowych
  •     skan badań geotechnicznych działki (szczególnie ważne w przypadku, gdyby chciał Pan posadowić dom na płycie fundamentowej)

Wycenę wykonamy w ciągu 2 dni od otrzymania materiałów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...