Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Wenus


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...

Projekt Wenus

 

Opis projektu: Dom z użytkowym poddaszem, dla 4-6-osobowej rodziny. Na parterze znajduje się pokój dzienny połączony z jadalnią z wyjściem na ogród, kuchnia, spiżarnia, łazienka, pokój gościnny/gabinet, pomieszczenie gospodarcze oraz jednostanowiskowy garaż. Na poddaszu są trzy sypialnie, garderoba dostępna z jednego z pokoi, łazienka oraz strych, który można zaadaptowac na dodatkowy pokój. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Wenus II oraz bez garażu - Wenus III. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

 

w1_h91.jpg w2_h91.jpg 

Link do projektu: Projekt Wenus

Witam czy można gdzieś zobaczyć projekt Wenus III ponieważ jestem zainteresowany tym projektem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam! Czy ten projekt jest dostepny w wersji bez garażu?

 

Witam,

Mamy w planach wersję Wenus III - bez garażu. Niestety w chwili obecnej trudno mi określić termin, kiedy podjęte zostaną prace projektowe nad tą wersją projektu. Jeśli tylko będę miała taka informację umieszczę ją na naszym forum.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

Całkiem, całkiem ciekawy projekt domku - nie jest jednak bardzo powalający niestety taka jest moja opinia:)

 

Witam

Niestety jeden projekt nie jest w stanie zaspokoić gustu wszystkich przyszłych inwestorów. Dlatego zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą naszych projektów - myślę, że znajdzie Pan projekt, który będzie Panu odpowiadał.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Witam, chciałbym zapytać czy jest możliwość zmniejszenia powierzchni użytkowej projektu Wenus do ok 127 m2? Pozdrawiam

Witam

Chcąc zmniejszyć powierzchnię domu trzeba podjąć bardzo ważną decyzję - kosztem jakich pomieszczeń. Czy Pan już ma jakąś wizję na to w jaki sposób zmniejszyć powierzchnie domu? - jeśli tak, to proszę przesłać wytyczne na adres info@dobredomy.pl. Nasi architekci ocenia taką zmianę pod katem technicznej możliwości jej wprowadzenia.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...