Jump to content
Forum dobredomy.pl
redakcja

Projekt Tytus

Recommended Posts

Guest Gość

Witam, proszę o wysłanie projektu szczegółowego na adres annampekala@gmail.com . Dziekuję i pozdrawiam

Guest malwina

Witam. jestem zainetesowana projektem,, czy mogłaby prosić o projekt szczegółowy na adres malwina1336@wp.pl

Z góry bardzo dziękuje.

Witam. jestem zainetesowana projektem,, czy mogłaby prosić o projekt szczegółowy na adres malwina1336@wp.pl

Z góry bardzo dziękuje.

Witam

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

Pozdrawiam

Guest Tomasz

Witam!

Jestem zainteresowany projektem Tytus. Czy mógłbym prosić o przesłanie ogólnego zestawienia materiałowego i kosztorysowego stanu surowego otwartego i zamkniętego, zestawienie powierzchni poszczególnych przegród oraz charakterystykę energetyczną budynku. tomasz_sosnowski_88@o2.pl Z góry dziękuję.

Pozdrawiam,

Tomasz Sosnowski

Witam! Jestem zainteresowany projektem Tytus. Czy mógłbym prosić o przesłanie ogólnego zestawienia materiałowego i kosztorysowego stanu surowego otwartego i zamkniętego, zestawienie powierzchni poszczególnych przegród oraz charakterystykę energetyczną budynku. tomasz_sosnowski_88@o2.pl Z góry dziękuję. Pozdrawiam, Tomasz Sosnowski

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Charakterystyka projektu jest dostępna w zakładce Kalkulator energetyczny. Pozdrawiam

Guest Bartek

Witam jestem zainteresowany projektem Tytus prosił bym o przesłanie kosztorysu, szerokosci pomieszczen i ewentualnie jakies dodatkowej opcji by do toaletki na dole wstawic prysznic bartoszwalendziak-88@wp.pl

Witam jestem zainteresowany projektem Tytus prosił bym o przesłanie kosztorysu, szerokosci pomieszczen i ewentualnie jakies dodatkowej opcji by do toaletki na dole wstawic prysznic bartoszwalendziak-88@wp.pl

Witam

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

Pozdrawiam

Guest Anka T.

Dzień dobry. Bardzo proszę o przesłanie rysunków szczegółowych do projektu Tytus. Mój adres: curalu@gmail.com. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

Dzień dobry. Bardzo proszę o przesłanie rysunków szczegółowych do projektu Tytus. Mój adres: curalu@gmail.com. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.

Pozdrawiam

Guest Marta

Witam! Jestem zainteresowana projektem Tytus.

Czy mógłbym prosić o przesłanie rysunków szczegółowych, ogólnego zestawienia materiałowego i kosztorysowego stanu surowego otwartego i zamkniętego, na adres martusia.bdg1@gmail.com

Dziękuję Marta J.

Witam! Jestem zainteresowana projektem Tytus.

Czy mógłbym prosić o przesłanie rysunków szczegółowych, ogólnego zestawienia materiałowego i kosztorysowego stanu surowego otwartego i zamkniętego, na adres martusia.bdg1@gmail.com

Dziękuję Marta J.

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.

Pozdrawiam

Guest Marcin

Witam. Jestem zainteresowany projektem Tytus. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków na adres marcin0317@hotmail.com. Dziękuję.

Witam. Jestem zainteresowany projektem Tytus. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków na adres marcin0317@hotmail.com. Dziękuję.

Witam

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

Pozdrawiam

Guest Monika

Witam, budował ktoś ten dom na Pomorzu lub w okolicach? Jeśli tak, to może znajdzie się jakaś pomocna osoba, która pochwaliłaby się tym domem za uśmiech i dobrą czekoladę? :) Chcemy budować, ale że się nie znamy za bardzo, to ogromnie chcielibyśmy zobaczyć na żywo.

Bardzo proszę o kontakt: meduza3@wp.pl lub tel. 606-892-202.

Pozdrawiam, Monika.

Guest Magda

Witam, proszę o wysłanie projektu szczegółowego na adres mp2@onet.eu.

Szerokość i wysokość poszczególnych pomieszczeń. Proszę także napisać jakie ogrzewanie wchodzi w grę?

Dziękuje i pozdrawiam

Magda

Witam, proszę o wysłanie projektu szczegółowego na adres mp2@onet.eu. Szerokość i wysokość poszczególnych pomieszczeń. Proszę także napisać jakie ogrzewanie wchodzi w grę? Dziękuje i pozdrawiam Magda

Witam,

w projekcie przewidziane jest ogrzewanie gazowe. Jeśli chodzi o rysunki szczegółowe - prześlemy je na podany adres.

Pozdrawiam

Guest Magda

Witam, proszę o wysłanie projektu szczegółowego na adres mp2@onet.eu. Szerokość i wysokość poszczególnych pomieszczeń. Proszę także napisać jakie ogrzewanie wchodzi w grę? Dziękuje i pozdrawiam Magda
Witam, w projekcie przewidziane jest ogrzewanie gazowe. Jeśli chodzi o rysunki szczegółowe - prześlemy je na podany adres. Pozdrawiam

a wchodzi w grę ten właśnie projekt ale z ogrzewaniem na paliwo stałe?

a wchodzi w grę ten właśnie projekt ale z ogrzewaniem na paliwo stałe?

Ewentualne zmiany w projekcie, w tym także sposobu ogrzewania domu powinny być wprowadzone do projektu na etapie adaptacji przez architekta adaptującego projekt.

Jaka są wysokości ścianki kolankowej? pozdrawiam

Witam,

wysokość ścianki kolankowej w głównej części budynku wynosi ok. 70 cm, natomiast w pomieszczeniu nad garażem ok 90 cm.

Guest Magda

Czy jest możliwość podniesienia ściany kolankowej w głównej części budynku oraz w pomieszczeniach nad garażem?

Czy jest możliwość podniesienia ściany kolankowej w głównej części budynku oraz w pomieszczeniach nad garażem?

Witam. Tak, istnieje taka możliwość. Zmiany w projekcie może wprowadzić architekt na etapie adaptacji (od naszej pracowni otrzymają Państwo wówczas bezpłatną zgodę na zmiany). Mogą również zaprojektować je architekci w naszej pracowni, ale jest to usługa dodatkowo płatna. Pozdrawiam