Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Iliada


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...

Witam,

Chciałabym Państwa zachęcić do umieszczania zdjęć z realizacji projektu domu Iliada na forum.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam

Buduje ktoś może ten domek?

Jeśli tak i jeśli nie będzie to problemem to proszę o przesłanie zdjęć na piotrs1975@tlen.pl. Proszę również o opinie i oceenę funkcjionalności tego projektu gdyż poważnie zastanawiam się nad wyborem tego domku.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam, bardzo poważnie zastanawiam sie nad budową tego domu, i bardzo prosze o opinie z realizacji projektu jak również o zdjęcia gdyż nie mogę nic znaleźć na ten temat na żadnych stronach int. zdjęcia proszę o wysyłanie na mój adres email agnieszka.skubis@wp.pl z góry baaardzo dziękuje za jakiekolwiek info. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 4 months later...

Witam, chciałabym zapytać jaka instalacja grzewcza jest przewidziana na ten domek? Czy piec węglowy z zasobnikiem zmieści się w pomieszczeniu gospodarczym? Jest ono bardzo małe, a w dodatku jeszcze przejściowe, dlatego też mam wątpliwości. Pozdrawiam, Agata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałabym zapytać jaka instalacja grzewcza jest przewidziana na ten domek? Czy piec węglowy z zasobnikiem zmieści się w pomieszczeniu gospodarczym? Jest ono bardzo małe, a w dodatku jeszcze przejściowe, dlatego też mam wątpliwości. Ewentualnie jakie zmiany nanieść na projekt, aby było możliwe takie rozwiązanie nie zwiększając jednak domku po długości. No i oczywiście z jakimi kosztami wiążą się takie zmiany w projekcie? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałabym zapytać jaka instalacja grzewcza jest przewidziana na ten domek? Czy piec węglowy z zasobnikiem zmieści się w pomieszczeniu gospodarczym? Jest ono bardzo małe, a w dodatku jeszcze przejściowe, dlatego też mam wątpliwości. Ewentualnie jakie zmiany nanieść na projekt, aby było możliwe takie rozwiązanie nie zwiększając jednak domku po długości. No i oczywiście z jakimi kosztami wiążą się takie zmiany w projekcie? Pozdrawiam

Witam

W celu powiększenia pomieszczenia gospodarcze tak, aby mógł się w nim znaleźć piec na paliwo stałe,  możliwe są dwa rozwiązania:

1. zabudować podcień wejściowy na elewacji frontowej, tym samym zwiększając pomieszczenie gospodarcze, doprojektować do niego wejście z zewnątrz od strony garażu

2. można wydłużyć garaż, kotłownię przenosząc na jego tyły.

Obie te zmiany najlepiej nanieść na projekt w ramach jego adaptacji, we współpracy ze swoim architektem i to z nim ustalać koszty z tym związane. Nasza Pracownia nieodpłatnie wystawi zgodę na realizację zaplanowanych zmian.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

witam serdecznie. Szukam domu z dużym salonem i parę projektów mam już na oku ale ten jest po prostu piękny!!! Zakochana jestem w tym projekcie. Stąd pytanie, czy da radę powiększyć salon o ten pokój obok?? Jeśli tak to właśnie znalazłam projekt dla siebie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie. Szukam domu z dużym salonem i parę projektów mam już na oku ale ten jest po prostu piękny!!! Zakochana jestem w tym projekcie. Stąd pytanie, czy da radę powiększyć salon o ten pokój obok?? Jeśli tak to właśnie znalazłam projekt dla siebie!!!

Witam,

Dziękujemy za zainteresowanie projektem z naszej pracowni.

Salon może zostać powiększany o pokój obok.

Ze względu na układ konstrukcyjny należy jednak pozostawić słup konstrukcyjny, który znajduje się (patrząc na rysunek) nad drzwiami wejściowymi do pokoju o powierzchni 14,3m2.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

witam moje pytanie dotyczy poszerzenia garażu i zamiany pokoju 14,3 m na drugi garaz czy te dwie zmiany sa mozliwe i jaki bylby ewentalny koszt.pozdrawiam

Dzień dobry,

Pokój, o którym mowa jest tej samej szerokości co garaż, natomiast jest za krótki na to, aby mógł zmieścić samochód. Zmiana funkcji pomieszczeń oraz poszerzenie budynku jest możliwe do wprowadzenia na etapie adaptacji projektu przez wybranego architekta lub naszą Pracownię. Aby uzyskać wycenę i ustalić szczegóły prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poważnie zastanawiam sie nad budową tego domu, i bardzo prosze o opinie z realizacji projektu jak również o zdjęcia gdyż nie mogę nic znaleźć na ten temat na żadnych stronach int. zdjęcia proszę o wysyłanie na mój adres email.Darekxx@vp.pl    z góry bardzo dziękuje za jakiekolwiek info. pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...