Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Apollo


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...

tam,

Chciałabym Państwa zachęcić do umieszczenia zdjęć z realizacji projektu domu Apollo na naszym forum.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Witam, jestem zainteresowana tym projektem. Podoba mi się układ pomieszczeń, ale dachy o wiele bardziej podobają mi się wielospadowe z jaskółkami, tj. w "Amforze". Czy jest możliwa zmiana dachu dwuspadowego na wielospadowy? Proszę powiedzieć ile kosztowałaby taka zmiana i jak duża różnica w cenie jest przy realizacji takiego dachu? Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowana tym projektem. Podoba mi się układ pomieszczeń, ale dachy o wiele bardziej podobają mi się wielospadowe z jaskółkami, tj. w "Amforze". Czy jest możliwa zmiana dachu dwuspadowego na wielospadowy? Proszę powiedzieć ile kosztowałaby taka zmiana i jak duża różnica w cenie jest przy realizacji takiego dachu? Pozdrawiam serdecznie

Witam

Zmiana dachu na wielospadowy z lukarnami jest możliwa, wiążę się jednak z zaprojektowaniem na nowo konstrukcji więźby dachowej. Możliwe również, że konieczne będzie przeprojektowanie konstrukcji stropu z uwagi na rozstaw słupów więźby. W celu wyceny zmiany w projekcie proszę o kontakt mailowy na adres info@dobredomy.pl.  Orientacyjnie możemy przyjąć że koszt realizacji dachu wielospadowego będzie o ok. 30% większy niż dachu dwuspadowego. Dokładniejsze wyliczenia możliwe są dopiero po wykonaniu projektu i opracowaniu kosztorysu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Dzień Dobry, jestem zainteresowana tym projektem, jednak przed zakupem chciałabym wiedzieć jakie wymiary ma pomieszczenie gospodarcze?

Dzień dobry, pomieszczenie gospodarcze ma szerokość 186cm - 150cm i długość 300cm. Jeśli chciałaby Pani otrzymać zwymiarowane rysunki proszę podać adres mailowy. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Małgorzata

Dzień Dobry, jestem zainteresowana tym projektem, jednak przed zakupem chciałabym wiedzieć jakie wymiary ma pomieszczenie gospodarcze?
Dzień dobry, pomieszczenie gospodarcze ma szerokość 186cm - 150cm i długość 300cm. Jeśli chciałaby Pani otrzymać zwymiarowane rysunki proszę podać adres mailowy. Pozdrawiam!

Poproszę o rysunki na adres mbanas79@wp.pl. Czy zamiast tego okna połaciowego nad garażem można zrobić takie jak w projekcie apollo II?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o rysunki na adres mbanas79@wp.pl. Czy zamiast tego okna połaciowego nad garażem można zrobić takie jak w projekcie apollo II?

Dzień dobry, materiały zostały wysłane.

Tak, istnieje możliwość zrobienia lukarny zamiast okna połaciowego. Taką zmianę najlepiej wprowadzić na etapie adaptacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Wiojciech

Witam. Chciałbym uzyskać informację dotycząca szerokości budynku ..(chodzi o maksymalną szerokość elewacji ściany z wykuszem ) proszę o odpowiedz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Witam, wstępnie jestem zainteresowana projektem. W związku z tym pytanie- czy jest możliwość podesłania rysunków szczegółowych z wymiarami itp. ( rzuty, przekroje, elewacje, dach), Proszę również o zestawienie materiałów i kosztorys. Powyższe informacje proszę przesłać na adres mailowy daria.janiak@op.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wstępnie jestem zainteresowana projektem. W związku z tym pytanie- czy jest możliwość podesłania rysunków szczegółowych z wymiarami itp. ( rzuty, przekroje, elewacje, dach), Proszę również o zestawienie materiałów i kosztorys. Powyższe informacje proszę przesłać na adres mailowy daria.janiak@op.pl

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dzień dobry, jestem zainteresowana zakupem projektu APOLLO i mam pytanie czy ktoś budował dom z tego projektu? Może udzielilby ktoś jakiś pomocnych informacji czy Budowa przebiegała bez problemu czy są może jakieś,,kwiatki. Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 11 months later...
3 godziny temu, Gość Adi napisał:

Witam proszę o przesłanie więcej materiałów, kosztorysu z góry dziękuję stoart.tarnow@wp.pl

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki). Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Zamieszkaliśmy w tym domu w 2016 roku. Uwielbiamy go, w środku jest pięknie doświetlony, praktyczny, prezentuje się świetnie. Nie mamy jedynie wykończonych schodów frontowych i tarasu. Nie mogę załączyć fotografi na forum.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2021 o 09:36, Gość Sabi napisał:

Zamieszkaliśmy w tym domu w 2016 roku. Uwielbiamy go, w środku jest pięknie doświetlony, praktyczny, prezentuje się świetnie. Nie mamy jedynie wykończonych schodów frontowych i tarasu. Nie mogę załączyć fotografi na forum.  

Dzień dobry, Dziękujemy za Państwa opinię. Proszę spróbować raz jeszcze załączyć zdjęcie. Dodawanie zdjęć powinno być możliwe i działać prawidłowo. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...