Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Elektron


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 months later...

Witam, od jakiegoś czasu 'podglądamy' z mężem ten projekt i uważamy, że jest bardzo dobrze rozplanowany i przede wszystkim z dachem 2-spadowym. Co pozwala na cięcie kosztów budowy. Jeśli ktoś jeszcze znalazł realizacje ELEKTRONA to proszę podać link. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam ponownie, postanowiłam się pochwalić. Jako prezent gwiazdkowy kupiliśmy z mężem projekt ELEKTRON. Ze zmian jakie chcemy zrobić to jedynie wstawić drzwi na zewnątrz z kotłowni. Pozdrawiamy z WLKP:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, zdjęcia z wnętrz znalazłam w necie, ale już ten ktoś usunął galerię :( Wnętrza które tam widzieliśmy z ludźmi w środku, bardzo nam odpowiadają wielkością i układem, więc nie ma na co czekać. Ogólnie u nas to czekamy na geodetę ażeby wydzielił nam działkę z pola 'tatowego', w środę spotykamy się z murarzem, a w czwartek z cieślą :D extra B) Pozdrawiam i polecam ELEKTRONKA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość Gość

Kilka zmian jak lukarna od ogrodu itp:jak ktos jest zainteresowany napiszcie maila to prześle zdjecia.

 

podaję emila i bardzo proszę o zdjęcia:)

kinia6461@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej

Bardzo ładny projekt, przemyślane rozplanowanie powierzchni. 324 tys. za stan pod klucz...Ech, potem jeszcze wykończenie...

 

Witam,

Projekt kupiliśmy w ubiegłym roku i zrobiliśmy kilka zmian w gotowcu - zlikwidowaliśmy np. balkon i wyprostowaliśmy ścianę wstawiając w to miejsce 1 wielkie okno takie 4,8 mb. dodatkowo wstawiłem na strychy wyłaz ddachowy.

 

Czy zmieścimy się w kwocie 324 000 - bardzo wątpliwe :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, postanowiłam się pochwalić.

Jako prezent gwiazdkowy kupiliśmy z mężem projekt ELEKTRON. Ze zmian jakie chcemy zrobić to jedynie wstawić drzwi na zewnątrz z kotłowni. Pozdrawiamy z WLKP:)

 

 

 

Witam,

też zrobiliśmy w projekcie kilka zmian:

1) zlikwidowaliśmy balkon na piętrze,

2) wyprostowaliśmy ścianę na parterze,

3) wstawiamy dodatkowe drzwi pomiędzy garażem i mieszkaniem (bezpośrednie wejście

4) przestawiamy lekko ściany na I piętrze,

5) na dach będzie wejście z poziomu strychu - wyłaz dachowy

 

Ruszamy z pracami w maju/czerwcu - relację fotograficzną jeżeli to kogoś interesuje mogę zamieszczać.

 

Pozdrawiam ze Śląska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, rozpoczęliśmy budowę tego małego i zgrabnego domku.Oczywiście kilka zmian: lukarna od strony tarasu, zamurowane okna bocznego w łazience na górze (plus dodatkowe okno dachowe w łazience). Dodatkowo zrezygnowaliśmy z okna bocznego w salonie, bo już chyba za dużo tego było i byłby problem z aranżacją wnętrza.

Najlepszą zmianą wydaje mi się dodatkowe przeszklenie w salonie przy drzwiach tarasowych (na ściankach skośnych szyby do ziemi). Tak więc będzie prawie jedna wielka tafla z widokiem na ogród. W poniedziałek już stawiamy ściany-zobaczymy jak to będzie szło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, rozpoczęliśmy budowę tego małego i zgrabnego domku.Oczywiście kilka zmian: lukarna od strony tarasu, zamurowane okna bocznego w łazience na górze (plus dodatkowe okno dachowe w łazience). Dodatkowo zrezygnowaliśmy z okna bocznego w salonie, bo już chyba za dużo tego było i byłby problem z aranżacją wnętrza.Najlepszą zmianą wydaje mi się dodatkowe przeszklenie w salonie przy drzwiach tarasowych (na ściankach skośnych szyby do ziemi). Tak więc będzie prawie jedna wielka tafla z widokiem na ogród. W poniedziałek już stawiamy ściany-zobaczymy jak to będzie szło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość dawid

Witam, rozpoczęliśmy budowę tego małego i zgrabnego domku.Oczywiście kilka zmian: lukarna od strony tarasu, zamurowane okna bocznego w łazience na górze (plus dodatkowe okno dachowe w łazience). Dodatkowo zrezygnowaliśmy z okna bocznego w salonie, bo już chyba za dużo tego było i byłby problem z aranżacją wnętrza.

Najlepszą zmianą wydaje mi się dodatkowe przeszklenie w salonie przy drzwiach tarasowych (na ściankach skośnych szyby do ziemi). Tak więc będzie prawie jedna wielka tafla z widokiem na ogród. W poniedziałek już stawiamy ściany-zobaczymy jak to będzie szło.

 

 

Witam czy mógłby mi Pan przesłać zdjęcia tych Skośnych ścianek z szybami do ziemi, ponieważ mam taki sam domek już w stanie surowym zamkniętym i zaczynam wykończenie teraz. Ale Pana pomysł jest świetny i musi to super wyglądać pozdrawiam mój e-mail: dawid7cob7@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dawid

Witam, rozpoczęliśmy budowę tego małego i zgrabnego domku.Oczywiście kilka zmian: lukarna od strony tarasu, zamurowane okna bocznego w łazience na górze (plus dodatkowe okno dachowe w łazience). Dodatkowo zrezygnowaliśmy z okna bocznego w salonie, bo już chyba za dużo tego było i byłby problem z aranżacją wnętrza.

Najlepszą zmianą wydaje mi się dodatkowe przeszklenie w salonie przy drzwiach tarasowych (na ściankach skośnych szyby do ziemi). Tak więc będzie prawie jedna wielka tafla z widokiem na ogród. W poniedziałek już stawiamy ściany-zobaczymy jak to będzie szło.

 

Witam czy mógłby mi Pan przesłać zdjęcia tych Skośnych ścianek z szybami do ziemi, ponieważ mam taki sam domek już w stanie surowym zamkniętym i zaczynam wykończenie teraz. Ale Pana pomysł jest świetny i musi to super wyglądać pozdrawiam mój e-mail: dawid7cob7@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Kinga

TO może tutaj dodać zdjęcia, albo mamy też wątek o ELEKTRONIE na muratorze tam można dodawać zdjęcia na bieżąco :lol:

podam link

www.forum.muratordom.pl/showthread.php?61812-quot-ELEKTRON-quot-prosze-o-opinie-%29/page2

Pozdrawiam a my w przyszłym tygodniu idziemy do notariusza na zapis działki, później już tylko PnB :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...