Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Sabina


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Gość Przemek napisał:

Witam, czy mogliby Państwo podać orientacyjny koszt SSZ? 

Dzień dobry,

projekt Sabina jest nowym projektem w naszej ofercie i jest na etapie koncepcji. Dopiero po złożeniu zamówienia przez pierwszego Klienta rozpoczniemy opracowanie dokumentacji technicznej. Czas oczekiwania od ewentualnego zamówienia wynosi 6-8 tygodni. Wówczas będą dostępne rysunki szczegółowe oraz koszty budowy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
W dniu 2.08.2020 o 22:23, Gość Agnieszka napisał:

Czy są już znane szacunkowe koszty budowy? 

Dzień dobry,

projekt Sabina jest nowym projektem w naszej ofercie i jest na etapie koncepcji. Dopiero po złożeniu zamówienia przez pierwszego Klienta rozpoczniemy opracowanie dokumentacji technicznej. Czas oczekiwania od ewentualnego zamówienia wynosi 6-8 tygodni. Wówczas będą dostępne rysunki szczegółowe oraz koszty budowy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam, interesuje mnie projekt szczegółowy domu Sabina. 

Jest jedna nieścisłość między partnerem a poddaszem i chciałbym ją rozwiać.  

Mam wrażenie że wcięcie w salonie nie zostało uwzględnione na górze, w tym miejscu wypada antresola. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Gość Agata napisał:

Witam, interesuje mnie projekt szczegółowy domu Sabina. 

Jest jedna nieścisłość między partnerem a poddaszem i chciałbym ją rozwiać.  

Mam wrażenie że wcięcie w salonie nie zostało uwzględnione na górze, w tym miejscu wypada antresola. 

Pozdrawiam 

Dzień dobry,

na stronie została wprowadzona korekta. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Marcin

Dzień dobry,  czy w najbliższym czasie będą dostępne rysunki techniczne (miały być w drugiej połowie grudnia, więc być może coś się zmieniło) i wycena? Projekt bardzo mi się podoba i jestem mocno zainteresowany jego realizacją, jednak ze względu na warunki zabudowy musiałbym podnieść dach do 40 stopni. Czy w przypadku projektu Sabina ma to sens i czy jest to skomplikowany proces?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Gość Marcin napisał:

Dzień dobry,  czy w najbliższym czasie będą dostępne rysunki techniczne (miały być w drugiej połowie grudnia, więc być może coś się zmieniło) i wycena? Projekt bardzo mi się podoba i jestem mocno zainteresowany jego realizacją, jednak ze względu na warunki zabudowy musiałbym podnieść dach do 40 stopni. Czy w przypadku projektu Sabina ma to sens i czy jest to skomplikowany proces?

Dzień dobry,

projekt będzie gotowy pod koniec przyszłego tygodnia a kosztorys  4 tygodnie po skończeniu dokumentacji. Taką zmianę można wprowadzić na etapie adaptacji, nasza Pracownia wyda wówczas bezpłatną zgodę na zmiany.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
12 godzin temu, Gość Paweł napisał:

Dzień dobry,

czy można prosić o przesłanie szczegółowych rysunków oraz kosztorysu? Mój mail pawelgrochowski11@gmail.com

 

Pozdrawiam

Paweł

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorys do tego projektu nie został jeszcze opracowany. Jak tylko będzie gotowy ceny budowy domu pojawią się na naszej stronie internetowej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...
Gość Mandaczi

Dzień dobry,

Czy moglibyście Państwo podesłać rysunki szczegółowe na adres mandaczi1529@gmail.com ? Z góry bardzo dziękuję  Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...