Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dunkan V


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 months later...
Gość Krzysztof

Dzień dobry. Czy mogę prosić o rysunki szczegółowe ? Proszę o przesłanie wszystkiego co jest możliwe do przesłania dla tego projektu  na adres krzysztof_szczecin@wp.pl Dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Krzysztof napisał:

Dzień dobry. Czy mogę prosić o rysunki szczegółowe ? Proszę o przesłanie wszystkiego co jest możliwe do przesłania dla tego projektu  na adres krzysztof_szczecin@wp.pl Dziękuję 

Dzień dobry,

projekt Dunkan V jest w fazie opracowywania dokumentacji technicznej. W związku z tym nie jestem w stanie udostępnić materiałów, o które Pan prosi.
Projekt będzie gotowy w połowie sierpnia. Proszę o przypomnienie się w tym terminie o rysunki szczegółowe.

Pozdrawiam
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość przyszła klientka

Witam Państwa,

proszę o przesłanie rysunków szczegółowych, zawierających m.in. dokładne wymiary pomieszczeń.
Interesują mnie wszystkie dostępne dokumenty dla tego projektu - proszę o przesłanie wszystkiego co jest możliwe.
Adres :
wojcicka.k.m@gmail.com

Z góry bardzo dziękuję.

Pozdrawiam serdecznie,
KW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2020 o 17:17, Gość przyszła klientka napisał:

Witam Państwa,

proszę o przesłanie rysunków szczegółowych, zawierających m.in. dokładne wymiary pomieszczeń.
Interesują mnie wszystkie dostępne dokumenty dla tego projektu - proszę o przesłanie wszystkiego co jest możliwe.
Adres :
wojcicka.k.m@gmail.com

Z góry bardzo dziękuję.

Pozdrawiam serdecznie,
KW

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...
Gość materiały Dukan V

Dzień dobry, prośba o przesłanie zestawienia materiałów dla domu Dukan V oraz szczegółowych rysunków na adres: lubinska.magdalena91@gmail.com. Z góry dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...