Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Kornelia II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Czy ktoś zdecydował się na wybudowanie tego domu? Jestem zainteresowany tym projektem i poznałbym z chęcią więcej szczegółów.

Dzień dobry,

projekt Kornelia II jest nowym projektem w naszej ofercie. Jest na etapie opracowywania dokumentacji technicznej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
12 godzin temu, Gość Dawidbuzak1991 napisał:

Witam

Proszę o kosztorys domu, jak już będzie gotowy. Mój mail dawidbuzak1991@gmail.com 

Dzień dobry,

kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. Jak tylko kosztorys będzie gotowy ceny budowy pojawią się na naszej stronie internetowej w tabelce pod projektem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Gość Gość Ilona

Dzień dobry, 

Jeśli jest to możliwe, poprosiłabym rysunki szczegółowe parteru i piętra na adres e-mail jelonek0303@o2.pl. Dziękuję, pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość rysunki szczegółowe

Dzień dobry, 

jestem zainteresowana zakupem projektu, proszę o przesłanie ma maila rysunków szczegółowych z wymiarami.

Mail: magdalena.chlopas@gmail.com 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dzień dobry,  jestem zainteresowana zakupem projektu, proszę o przesłanie ma maila rysunków szczegółowych z wymiarami. |Jak będą już Państwo posiadać koszt budowy poproszę również o przesłanie na mail. mariusz1langowski@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Gość napisał:

Dzień dobry,  jestem zainteresowana zakupem projektu, proszę o przesłanie ma maila rysunków szczegółowych z wymiarami. |Jak będą już Państwo posiadać koszt budowy poproszę również o przesłanie na mail. mariusz1langowski@gmail.com

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Koszty budowy domu będą dostępne na naszej stronie w ciągu dwóch tygodni.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dzień dobry,

prosiłabym o informację, czy ten projekt byłby możliwy do zmiany, tak aby dom zmieścić na działce o szerokości 20 m? Na pewno można by było zrezygnować z okien w garażu i pomieszczenia gospodarczego, ale to odejdzie tylko 1 m... 

Szkoda, że na Państwa stronie przy projektach nie ma propozycji ewentualnych możliwych zmian do projektu uwzględniających węższe działki.

Pozdrawiam,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Gość DDd napisał:

Dzień dobry,

prosiłabym o informację, czy ten projekt byłby możliwy do zmiany, tak aby dom zmieścić na działce o szerokości 20 m? Na pewno można by było zrezygnować z okien w garażu i pomieszczenia gospodarczego, ale to odejdzie tylko 1 m... 

Szkoda, że na Państwa stronie przy projektach nie ma propozycji ewentualnych możliwych zmian do projektu uwzględniających węższe działki.

Pozdrawiam,

 

Dzień dobry,

można również zrezygnować z wykusza, wówczas projekt zmieści się na działkę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...