Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Oriana


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 months later...

Dzien Dobry

Witam jestem zainteresowany kupnem projektu proszę o zestawienie kosztów budowy i materiału na adres.Szczegowe rysunki rowniez bylyby mile widziane :)
gierlak.robert@gmail.com
 
Dziekuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Robert napisał:

Dzien Dobry

Witam jestem zainteresowany kupnem projektu proszę o zestawienie kosztów budowy i materiału na adres.Szczegowe rysunki rowniez bylyby mile widziane :)
gierlak.robert@gmail.com
 
Dziekuje

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorys do projektu będzie gotowy za około 8 tygodni.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2019 o 08:27, Redaktor napisał:

Projekt domu Oriana

 

Szczegółowy opis projektu domu Oriana znajdą Państwo na naszej stronie: https://www.dobredomy.pl/projekt/oriana

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Zapraszamy do dyskusji!

Witam.

Jaki projekt jest najbardziej podobny do Oriany, żeby porównac koszt budowy?

Dach plaski jest drozszy czy tanszy od dachu ze spadem przy powierzchni domu jak oriana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość Tomek napisał:

Witam.

Jaki projekt jest najbardziej podobny do Oriany, żeby porównac koszt budowy?

Dach plaski jest drozszy czy tanszy od dachu ze spadem przy powierzchni domu jak oriana?

Dzień dobry,

w tym przypadku koszt dachu płaskiego jest porównywalny do dachu ze spadkiem. Najbardziej zbliżony powierzchniowo jest projekt Ontario II.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Godzinę temu, Gość Paweł napisał:

Witam, jestem zainteresowany projektem domu Oriana. Proszę o szczegółowe rysunki i zestawienie materiałów i kosztów. 

Mail: paul.saint@vp.pl

Pozdrawiam

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorys jest w trakcie opracowywania, jak tylko będzie gotowy ceny pojawią się na naszej stronie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość Patrycja napisał:

Witam, czy projekt posiada wentylację mechaniczną? Jeśli nie to czy jest opcja zakupu z wentylacją mechaniczną?

Pozdrawiam

Dzień dobry,

do każdego projektu można dokupić projekt wentylacji mechanicznej w cenie 615 zł + koszt wysyłki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość Łukasz

Witam.
Jestem zainteresowany tym projektem. Interesuje mnie kosztorys, przybliżone koszty budowy.
Mam też pytanie odnośnie ewentualnych zmian. Na pierwszy rzut oka miałaby być przesunięta ściana dzieląca garderobę i pralnię w stronę pralni. Kolejna zmiana to byłoby powiększenie kuchni, tak aby zrównać się z jadalnią. I ostatnia zmiana, aby zamiast dwóch okien tarasowych było jedno duże o długości 6 metrów i wysokości 2.30m. Czy takie zmiany nie stanowią problemu?
Mail do kosztorysu: bendix334@gmail.com
Pozdrawiam
Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gość Łukasz napisał:

Witam.
Jestem zainteresowany tym projektem. Interesuje mnie kosztorys, przybliżone koszty budowy.
Mam też pytanie odnośnie ewentualnych zmian. Na pierwszy rzut oka miałaby być przesunięta ściana dzieląca garderobę i pralnię w stronę pralni. Kolejna zmiana to byłoby powiększenie kuchni, tak aby zrównać się z jadalnią. I ostatnia zmiana, aby zamiast dwóch okien tarasowych było jedno duże o długości 6 metrów i wysokości 2.30m. Czy takie zmiany nie stanowią problemu?
Mail do kosztorysu: bendix334@gmail.com
Pozdrawiam
Łukasz

Dzień dobry,

koszty budowy domu będą na naszej stronie internetowej za około 3 tygodnie. Tego typu zmiany zalecamy wprowadzić na etapie adaptacji projektu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Gość Zestawienia materiałów

Dzień dobry

Czy również mógłbym poprosić o przesłanie zestawienia materiałów oraz szczegółowego kosztorysu na adres mailowy: emeszet@live.com

Pozdrawiam

Michał

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Zestawienia materiałów napisał:

Dzień dobry

Czy również mógłbym poprosić o przesłanie zestawienia materiałów oraz szczegółowego kosztorysu na adres mailowy: emeszet@live.com

Pozdrawiam

Michał

 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
Gość Dominika Hoinkis

Witam, 

 

Czy mogłabym poprosić o przesłanie zestawienia materiałów oraz szczegółowego kosztorysu na adres dominikahoinkis12@gmail.com 

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Gość Dominika Hoinkis napisał:

Witam, 

 

 

Czy mogłabym poprosić o przesłanie zestawienia materiałów oraz szczegółowego kosztorysu na adres dominikahoinkis12@gmail.com 

pozdrawiam 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...