Jump to content
Forum dobredomy.pl

Projekt Ametyst III

Redaktor
 Share

Recommended Posts

• Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
5 godzin temu, Gość Sylwester napisał:

Dzień dobry, czy mogę otrzymać rzuty i kosztorys do wyceny? Z góry serdecznie dziękuje.

jarema.sylwester@gmail.com

Dzień dobry, W dniu dzisiejszym przesłaliśmy rysunki szczegółowe na podany adres. W naszej ofercie pełne kosztorysy są dostępne odpłatnie. Pozdrawiam

• 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Guest Klaudia

Dzień dobry , czy mogę prosić o przesłanie rysunków szczegółowych ? potrzebna jest wysokość do okapu, szerokość oraz długość obiektu, szerokość elewacji frontowej , wysokość do kalenicy  . Proszę o przesłanie dostępnych bezpłatnych materiałów na adres gabrysklaudia676@gmail.com . Dziękuję

W dniu 2.06.2021 o 18:17, Gość Klaudia napisał:

Dzień dobry , czy mogę prosić o przesłanie rysunków szczegółowych ? potrzebna jest wysokość do okapu, szerokość oraz długość obiektu, szerokość elewacji frontowej , wysokość do kalenicy  . Proszę o przesłanie dostępnych bezpłatnych materiałów na adres gabrysklaudia676@gmail.com . Dziękuję

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Guest Kornelia

Dzień Dobry. Jestem zainteresowana projektem - proszę o wysyłkę dostępnych darmowych materiałów (m.in. zestawienia materiałów, wymiarów pomieszczeń) na jego temat na adres kupczynskakornelia@gmail.com Pozdrawiam.

W dniu 6.06.2021 o 11:08, Gość Kornelia napisał:

Dzień Dobry. Jestem zainteresowana projektem - proszę o wysyłkę dostępnych darmowych materiałów (m.in. zestawienia materiałów, wymiarów pomieszczeń) na jego temat na adres kupczynskakornelia@gmail.com Pozdrawiam.

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Guest Daniel

Witam. Czy posiadacie może więcej zdjęć tego projektu, ale od środka ? Mile widziane też już zrealizowany projekt na żywo. Jeśli tak to bym poprosił na adres mail. kaczmar1444@gmail.com

PS: Projekt już zakupiony u was ?

Pozdrawiam