Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Patrycja


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 weeks later...
13 godzin temu, Gość Dominika napisał:

Witam. Jestem zainteresowana zakupem projektu Patrycja i mam pytanie czym dom byłby ogrzewany? Oraz jaka jest szerokość pokoju dziennego? Pozdrawiam

Dzień dobry,

we wszystkich naszych projektach przewidujemy ogrzewanie gazowe.

Istnieje jednak możliwość zmiany sposobu ogrzewania.

Szerokość pokoju dziennego to 4,26m.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Iza

Witam. Czy jest mozliwość otrzymania na maila (iza0305@vp.pl) dokładnych wymiarów kazdego z pomieszczeń (długość i szerokość). Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Gość Emil napisał:

Witam jaki strop w tym projekcie?

Dzień dobry, projekt jest na etapie koncepcji w związku z czym nie ma jeszcze skończonej dokumentacji technicznej. W wersji tego domu "Patrycja II" zastosowano strop Teriva. Prawdopodobnie ten sam będzie użyty w Patrycji natomiast nie jestem w stanie jeszcze tego zagwarantować. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MALG0RZATA
: Witam. Czy jest mozliwość otrzymania na maila malgorzata1974@interia.eu dokładnych wymiarów kazdego z pomieszczeń (długość i szerokość). Dziękuję i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Gość Projekt Patrycja

Witam. Czy jest mozliwość otrzymania na maila (pati-82@wp.pl) dokładnych wymiarów kazdego z pomieszczeń (długość i szerokość) oraz jaki jest koszt stanu surowego zamkniętego. Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gość Projekt Patrycja napisał:

Witam. Czy jest mozliwość otrzymania na maila (pati-82@wp.pl) dokładnych wymiarów kazdego z pomieszczeń (długość i szerokość) oraz jaki jest koszt stanu surowego zamkniętego. Dziękuję i pozdrawiam.

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Koszty budowy znajdują się w tabelce na naszej stronie internetowej. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
5 godzin temu, Gość Mateusz napisał:

Dzień dobry,

Prosiłbym o przesłanie na e-mail vovic1@o2.pl szczegółowych wymiarów każdego z pomieszczeń, a także jaki jest koszt SSZ.

Z poważaniem, Mateusz.

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorys będzie dostępny po upływie około 6 tygodni od momentu zamówienia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Gość Ewela
Dnia 31.03.2019 o 20:00, Gość Dominika napisał:

Witam. Jestem zainteresowana zakupem projektu Patrycja i mam pytanie czym dom byłby ogrzewany? Oraz jaka jest szerokość pokoju dziennego? Pozdrawiam

Witam, czy może się pani do mnie odezwać, mam kilka pytań na temat budowy jeżeli się zdecydowaliście na budowę domu Patrycja? Będę wdzięczna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...
Gość AKwiatkowska

Witam serdecznie, waham się między projektem Patrycja a Patrycjusz. Czy ktoś z Państwa posiada zdjęcia z realizacji któregoś z projektów? Będę wdzięczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...