Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Patrycja II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
Gość Julia
Witam serdecznie. Czy jest mozliwosc zakupu wersji domu Patrycja II bez strychu do adaptacji, chodzi mi tu glownie o uklad pomiesczen ktory wydaje sie bardziej korzystny niz w wersji Patrycja. Jesli tak, to czy byloby rowniez mozliwe poszerzenie pomieszczenie pralni o powierzchnie schodow i zmiana funkcji pomieszczenia na lazienke, natomiast z oryginalnej lazienki zmiana funkcji na pomieszczenie biurowe? Z gory dziekuje na odpowiedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Julia napisał:

Witam serdecznie. Czy jest mozliwosc zakupu wersji domu Patrycja II bez strychu do adaptacji, chodzi mi tu glownie o uklad pomiesczen ktory wydaje sie bardziej korzystny niz w wersji Patrycja. Jesli tak, to czy byloby rowniez mozliwe poszerzenie pomieszczenie pralni o powierzchnie schodow i zmiana funkcji pomieszczenia na lazienke, natomiast z oryginalnej lazienki zmiana funkcji na pomieszczenie biurowe? Z gory dziekuje na odpowiedz

Dzień dobry, nie ma konieczności adaptacji strychu w projekcie Patrycja II- jest to rozwiązanie alternatywne. Można wprowadzić takie zmiany do projektu na etapie adaptacji. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
17 godzin temu, Gość Izabela napisał:

Dzień dobry;

Jaki jest przewidywany koszt budowy tego domu?

 

Dzień dobry!

Projekt Patrycja II jest nowym projektem w naszej ofercie i jest na etapie koncepcji. Dopiero po złożeniu zamówienia przez pierwszego Klienta rozpoczniemy opracowanie dokumentacji technicznej. Czas oczekiwania od ewentualnego zamówienia wynosi około 8 tygodni. Wówczas będą dostępne rysunki szczegółowe oraz koszty budowy.

Czas oczekiwania na kosztorys to 2-3 tygodnie od zakończenia dokumentacji technicznej.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
11 godzin temu, Gość Witam napisał:

Czy kupując projekt od Panstwa jestem zmuszona użyć materiałów opisanych w projekcie? czy moge użyć innych materiałów bez konsultacji z innym architektem w celu adaptacji?

Dzień dobry,

Może Pani wprowadzić taką zmianę we współpracy z projektantem adaptującym projekt gotowy, bez konieczności konsultowania tego z autorem dokumentacji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
W dniu 13.12.2019 o 17:31, Roman napisał:

Dzień Dobry

Witam jestem zainteresowany kupnem projektu proszę o zestawienie kosztów budowy wraz zmateriałem i szczegółowe wymiary pomieszczeń.
Pozdrawiam 
adres:  romkuch@onet.pl
 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorys do tego projektu nie jest jeszcze dostępny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość krzysztof
Witam jestem zainteresowany kupnem projektu proszę o zestawienie kosztów budowy wraz z materiałem i szczegółowe wymiary pomieszczeń.
Pozdrawiam :) szyszaku@wp.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Gość krzysztof napisał:
Witam jestem zainteresowany kupnem projektu proszę o zestawienie kosztów budowy wraz z materiałem i szczegółowe wymiary pomieszczeń.
Pozdrawiam :) szyszaku@wp.pl

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorys do tego projektu nie jest jeszcze dostępny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
W dniu 10.04.2020 o 23:09, Gość Patrycja II napisał:
Witam jestem zainteresowany kupnem projektu proszę o zestawienie kosztów budowy wraz z materiałem i szczegółowe wymiary pomieszczeń.
Pozdrawiam gogotom@vp.pl

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorys do tego projektu nie jest jeszcze dostępny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 1 year later...
Gość Gość Dragos

Witam,

Czy jest mozliwość otrzymania na maila (dragosurda@yahoo.com) dokładnych wymiarów kazdego z pomieszczeń (długość i sz
erokość).

Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...