Jump to content
Forum dobredomy.pl
Redaktor

Projekt Patrycja II

Recommended Posts

Guest Julia
Witam serdecznie. Czy jest mozliwosc zakupu wersji domu Patrycja II bez strychu do adaptacji, chodzi mi tu glownie o uklad pomiesczen ktory wydaje sie bardziej korzystny niz w wersji Patrycja. Jesli tak, to czy byloby rowniez mozliwe poszerzenie pomieszczenie pralni o powierzchnie schodow i zmiana funkcji pomieszczenia na lazienke, natomiast z oryginalnej lazienki zmiana funkcji na pomieszczenie biurowe? Z gory dziekuje na odpowiedz

3 godziny temu, Gość Julia napisał:

Witam serdecznie. Czy jest mozliwosc zakupu wersji domu Patrycja II bez strychu do adaptacji, chodzi mi tu glownie o uklad pomiesczen ktory wydaje sie bardziej korzystny niz w wersji Patrycja. Jesli tak, to czy byloby rowniez mozliwe poszerzenie pomieszczenie pralni o powierzchnie schodow i zmiana funkcji pomieszczenia na lazienke, natomiast z oryginalnej lazienki zmiana funkcji na pomieszczenie biurowe? Z gory dziekuje na odpowiedz

Dzień dobry, nie ma konieczności adaptacji strychu w projekcie Patrycja II- jest to rozwiązanie alternatywne. Można wprowadzić takie zmiany do projektu na etapie adaptacji. Pozdrawiam. 

17 godzin temu, Gość Izabela napisał:

Dzień dobry;

Jaki jest przewidywany koszt budowy tego domu?

Dzień dobry!

Projekt Patrycja II jest nowym projektem w naszej ofercie i jest na etapie koncepcji. Dopiero po złożeniu zamówienia przez pierwszego Klienta rozpoczniemy opracowanie dokumentacji technicznej. Czas oczekiwania od ewentualnego zamówienia wynosi około 8 tygodni. Wówczas będą dostępne rysunki szczegółowe oraz koszty budowy.

Czas oczekiwania na kosztorys to 2-3 tygodnie od zakończenia dokumentacji technicznej.

Pozdrawiam!

Guest Witam

Czy kupując projekt od Panstwa jestem zmuszona użyć materiałów opisanych w projekcie? czy moge użyć innych materiałów bez konsultacji z innym architektem w celu adaptacji?

11 godzin temu, Gość Witam napisał:

Czy kupując projekt od Panstwa jestem zmuszona użyć materiałów opisanych w projekcie? czy moge użyć innych materiałów bez konsultacji z innym architektem w celu adaptacji?

Dzień dobry,

Może Pani wprowadzić taką zmianę we współpracy z projektantem adaptującym projekt gotowy, bez konieczności konsultowania tego z autorem dokumentacji.

Pozdrawiam

Guest Izabella

Witam. Czy jest mozliwość otrzymania na maila (iza0305@vp.pl) dokładnych wymiarów kazdego z pomieszczeń (długość i szerokość). Dziękuję i pozdrawiam.

16 godzin temu, Gość Izabella napisał:

Witam. Czy jest mozliwość otrzymania na maila (iza0305@vp.pl) dokładnych wymiarów kazdego z pomieszczeń (długość i szerokość). Dziękuję i pozdrawiam.

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Guest Angelkos

Dzieñ dobry czy również mogłabym prosić dokładne wymiary pomieszczeń na maila? Bangelika995@gmail.com  Dziękuję bardzo :)

8 godzin temu, Gość Angelkos napisał:

Dzieñ dobry czy również mogłabym prosić dokładne wymiary pomieszczeń na maila? Bangelika995@gmail.com  Dziękuję bardzo :)

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Dzień Dobry

Witam jestem zainteresowany kupnem projektu proszę o zestawienie kosztów budowy wraz zmateriałem i szczegółowe wymiary pomieszczeń.
Pozdrawiam 
adres:  romkuch@onet.pl

W dniu 13.12.2019 o 17:31, Roman napisał:

Dzień Dobry

Witam jestem zainteresowany kupnem projektu proszę o zestawienie kosztów budowy wraz zmateriałem i szczegółowe wymiary pomieszczeń.
Pozdrawiam 
adres:  romkuch@onet.pl

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorys do tego projektu nie jest jeszcze dostępny.

Pozdrawiam

Guest krzysztof
Witam jestem zainteresowany kupnem projektu proszę o zestawienie kosztów budowy wraz z materiałem i szczegółowe wymiary pomieszczeń.
Pozdrawiam :) szyszaku@wp.pl

19 godzin temu, Gość krzysztof napisał:
Witam jestem zainteresowany kupnem projektu proszę o zestawienie kosztów budowy wraz z materiałem i szczegółowe wymiary pomieszczeń.
Pozdrawiam :) szyszaku@wp.pl

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorys do tego projektu nie jest jeszcze dostępny.

Pozdrawiam

Guest Patrycja II
Witam jestem zainteresowany kupnem projektu proszę o zestawienie kosztów budowy wraz z materiałem i szczegółowe wymiary pomieszczeń.
Pozdrawiam gogotom@vp.pl

W dniu 10.04.2020 o 23:09, Gość Patrycja II napisał:
Witam jestem zainteresowany kupnem projektu proszę o zestawienie kosztów budowy wraz z materiałem i szczegółowe wymiary pomieszczeń.
Pozdrawiam gogotom@vp.pl

Dzień dobry,

Pozdrawiam