Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nela VI


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Gość PiotrAS napisał:

Dzień dobry, czy mogę prosić o przesłanie rzutów i przekroi na adres: pm130420@gmail.com. Pozdrawiam

Dzień dobry, projekt Nela VI jest nowym projektem w naszej ofercie i jest na etapie koncepcji. Dopiero po złożeniu zamówienia przez pierwszego Klienta rozpoczniemy opracowanie dokumentacji technicznej. Czas oczekiwania od ewentualnego zamówienia wynosi 6-8 tygodni. Wówczas będą dostępne rysunki szczegółowe. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
Dzień dobry, poproszę o szczegółowe plany projektu (lustrzane odbicie), kosztorys - jeżeli jest dostępny oraz informacje o możliwych zamianach w projekcie (interesują mnie zmiany: ogrzewania, zwiększenie powierzchni tarasu, zmiana układu ścian). adres: pbr@wp.pl Dziękuję i pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość PBR napisał:

Dzień dobry, poproszę o szczegółowe plany projektu (lustrzane odbicie), kosztorys - jeżeli jest dostępny oraz informacje o możliwych zamianach w projekcie (interesują mnie zmiany: ogrzewania, zwiększenie powierzchni tarasu, zmiana układu ścian). adres: pbr@wp.pl Dziękuję i pozdrawiam!

Dzień dobry, materiały prześlemy w poniedziałek. Kosztorysy w naszej ofercie są dodatkowo płatne, możemy udostępnić przed zakupem projektu zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Mam nadzieję, że przybliży to szacowany koszt budowy. Wszystkie zmiany, o których Pan wspomniał są możliwe do wykonania. Tego typu zmiany (nie ingerujące w konstrukcję budynku) zalecamy wykonać na etapie adaptacji. Pozdrawiam. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
W dniu 8.11.2018 o 13:48, Redaktor napisał:

Projekt domu Nela VI

 

Szczegółowy opis projektu domu Nela VI znajdą Państwo na naszej stronie: https://www.dobredomy.pl/projekt/nelaVI

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Zapraszamy do dyskusji!

Dzień dobry, czy mogę prosić o przesłanie szczegółowych planów, o ile są już dostępne? Chodzi mi o lustrzane odbicie. Dziękuje i pozdrawiam
kin.maj.93@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...