Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Itaka


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 months later...
  • 2 months later...

Witam,

Chciałabym Państwa zachęcić do umieszczania zdjęć z realizacji projektu domu Itaka na naszym forum.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 1 year later...

W opisie brak informacji na ten temat, ale wizualizacja sugeruje, że jest tu poddasze chyba. Pewnie niemieszkalne, ale zdaje się jest.

Dzień dobry!

Dach jest z wiązarów kratowych. Jest tam kawałek poddasza o nieregularnym przekroju. Jeśli jest Pan zainteresowany szczegółami proszę o kontakt na adres info@dobredomy.pl - możemy przesłać szczegółowe rysunki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
Gość mateusz

Witam interesuje mnie projekt tego domu i mam pytanie koszt wykończenia to 288 600zł + koszty postawienia w stanie surowym czy to już razem jest wliczone ? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...
Gość Krystyna
Dziękuję za przesłane rysunków do projektów Itaka i Ligia. Po ich przeanalizowaniu, jestem zainteresowana projektem Itaka. Ze względu na Plan zagospodarowania przestrzennego, trzeba zmienić kąt nachylenia dachu do 35 stopni Proszę o wycenę tej usługi , w wykonaniu Waszej pracowni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gość Krystyna napisał:

Dziękuję za przesłane rysunków do projektów Itaka i Ligia. Po ich przeanalizowaniu, jestem zainteresowana projektem Itaka. Ze względu na Plan zagospodarowania przestrzennego, trzeba zmienić kąt nachylenia dachu do 35 stopni Proszę o wycenę tej usługi , w wykonaniu Waszej pracowni.

Dzień dobry, w sprawie wyceny proszę o kontakt mailowy na adres info@dobredomy.pl 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...