Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nala II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1 godzinę temu, Gość Nala II napisał:

Proszę o przesłanie kosztorysu i rysunków szczegółowych Nala II na adres rio@int.pl 

Pozdrawiam 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, jestem zainteresowany zakupem projektu Nala II, czy jest możliwość otrzymania rysunków szczegółowych tego projektu??

Jeżeli tak to prosiłbym o przesłanie na adres pitrys@interia.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Gość Piotr napisał:

Witam serdecznie, jestem zainteresowany zakupem projektu Nala II, czy jest możliwość otrzymania rysunków szczegółowych tego projektu??

Jeżeli tak to prosiłbym o przesłanie na adres pitrys@interia.pl

Pozdrawiam

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Gość nala II

Witam,

 

Rozważamy z żoną intensywnie projekt NALA II, czy mogę prosić o przesłanie zdjęć z budowy (wewnątrz, zewnątrz), jakie zmiany wprowadzone, jakie koszty zostały poniesione na poszczególne etapy, jakie systemy budowy, czy ktoś budował na płycie fundamentowej?

 

Adres mailowy barthos86@o2.pl

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 12.09.2019 o 11:14, Gość Ania napisał:

Dzień dobry,

ja buduje ten dom :) jesteśmy na etapie fundamentu :)

Dzień dobry! Mogłabym prosić o kontakt do Pani? Chciałbym się dowiedzieć, ile kosztowała budowa domu, plus jakie ma Pani odczucia na jego temat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
11 godzin temu, Gość Aneta napisał:

Witam, mogę prosić kosztorys i rysunki na adres aneta.kuc97r@gmail.com?

Czy ktoś buduje w mazowieckim ? 

Pozdrawiam Aneta

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres. W naszej ofercie pełne kosztorysy są dodatkowo odpłatne. Udostępniamy przed zakupem projektu zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jest możliwość zastosowania w tym projekcie stropu drewnianego ? Drugie pytanie czy po przez dolanie szerszych odnóg  do ścian nosnych w stronę środka salonu około 60 cm co wytworzyło by miejsce (wnękę)na ścianę RTV z jednej strony a z drugiej na meble byłoby możliwe zlikwidowanie słupa podporowego. Szerokość między dolanymi słupami  wynosiła by mniej więcej jak w projekcie nala . Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Andrzej5 napisał:

Witam. Jest możliwość zastosowania w tym projekcie stropu drewnianego ? Drugie pytanie czy po przez dolanie szerszych odnóg  do ścian nosnych w stronę środka salonu około 60 cm co wytworzyło by miejsce (wnękę)na ścianę RTV z jednej strony a z drugiej na meble byłoby możliwe zlikwidowanie słupa podporowego. Szerokość między dolanymi słupami  wynosiła by mniej więcej jak w projekcie nala . Pozdrawiam 

Dzień dobry,

zmiana stropu na drewniany w tym projekcie jest możliwa pod warunkiem, że poddasze będzie nieużytkowe. Dzięki dodaniu takich ścianek nośnych, będzie możliwe zlikwidowanie słupa. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Natalia

Zwracam się do osób które już wybudowały ten dom. Czy mogłabym prosić o jakieś zdjęcia z wnętrza i z zewnątrz? Jeśli to nie problem prosiłabym podsyłać na email p.n.cwiklinska@gmail.co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dzień dobrym czy mogę prosić o wysłanie zdjęć wnętrza domu na sebastianjaworski1@o2.pl oraz opinie czy będzie możliwość powiększenia pokojów kosztem łazienki, schody na poddasze zastosować jak w projekcie Kira IV tak jak na załączonej grafice?

NALA II.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Dzień dobrym czy mogę prosić o wysłanie zdjęć wnętrza domu na sebastianjaworski1@o2.pl oraz opinie czy będzie możliwość powiększenia pokojów kosztem łazienki, schody na poddasze zastosować jak w projekcie Kira IV tak jak na załączonej grafice?

 

Dzień dobry,

nie posiadamy wizualizacji wnętrz tego projektu.

Opisane zmiany są możliwe do wykonania- poprzez naszą Pracownie przed zakupem projektu lub na etapie adaptacji. Zmiany są dodatkowo płatne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2021 o 21:37, Dobre Domy napisał:

Dzień dobry,

nie posiadamy wizualizacji wnętrz tego projektu.

Opisane zmiany są możliwe do wykonania- poprzez naszą Pracownie przed zakupem projektu lub na etapie adaptacji. Zmiany są dodatkowo płatne.

Pozdrawiam

Dziękuję za szybką odpowiedź, jakie będą przybliżone koszty adaptacji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...