Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dunkan IV


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 146
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Witam. W związku z chęcią budowy domu z państwa biura proszę o przesłanie rysunków i kosztów budowy metodą szkieletową projektów  Dakota ,Dunkan IV, DAKOTA V oraz Orchidea II w wersjach podstawowych oraz lustrzanych odbić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Szczygieł

Witam, proszę o przesłanie dostępnych materiałów dotyczących projektu Dunkan IV oraz Dakota V na adres mailowy: harbacewicznatalia@gmail.com.

Jestem zainteresowana połączeniem tych dwóch projektów. Części dzienna z dunkan IV a część sypialnianą z Dakoty V, czy jest to możliwe i jaki jest przewidywany koszt takiej zmiany.

Pozdrawiam Natalia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość Szczygieł napisał:

Witam, proszę o przesłanie dostępnych materiałów dotyczących projektu Dunkan IV oraz Dakota V na adres mailowy: harbacewicznatalia@gmail.com.

Jestem zainteresowana połączeniem tych dwóch projektów. Części dzienna z dunkan IV a część sypialnianą z Dakoty V, czy jest to możliwe i jaki jest przewidywany koszt takiej zmiany.

Pozdrawiam Natalia

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. W sprawie wyceny zmian proszę o kontakt na adres info@dobredomy.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Mateusz

Dzień dobry, 

Czy mogę prosić o przesłanie rysunków szczegółowych i pozostałych darmowych materiałów projektów Dunkan IV i Orchidea? e-mail matis.1994.10@gmail.com 

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Mateusz napisał:

Dzień dobry, 

Czy mogę prosić o przesłanie rysunków szczegółowych i pozostałych darmowych materiałów projektów Dunkan IV i Orchidea? e-mail matis.1994.10@gmail.com 

Pozdrawiam 

 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...