Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Astrid


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tadeusz

Dzień dobry,

czy w ramach adaptacji można zrobić garaż jednostanowiskowy i czy posiadacie już rysunki szczegółowe do niniejszego projektu ,jeżeli tak to proszę podesłać na krupinskit@op.pl. Pozdrawiam T.

P.S. Projekt bardzo interesujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, czy w ramach adaptacji można zrobić garaż jednostanowiskowy i czy posiadacie już rysunki szczegółowe do niniejszego projektu ,jeżeli tak to proszę podesłać na krupinskit@op.pl. Pozdrawiam T. P.S. Projekt bardzo interesujący.

Dzień dobry. Tak, na etapie adaptacji można wprowadzić tego typu zmianę. Dokumentacja techniczna nie została jeszcze opracowana, więc nie jestem w stanie udostępnić materiałów, o które Pan prosi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest możliwość przerobienie projektu na dom z wysokim sufitem nad jadalnią, salonem i kuchnią oraz wprowadzić w projekcie antresolę ? Projekt jest bardzo ciekawy, ciężko znaleźć podobny w stylu nowoczesnej stodoły. Myślę, że taka alternatywa zainteresowałaby wielu klientów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest możliwość przerobienie projektu na dom z wysokim sufitem nad jadalnią, salonem i kuchnią oraz wprowadzić w projekcie antresolę ? Projekt jest bardzo ciekawy, ciężko znaleźć podobny w stylu nowoczesnej stodoły. Myślę, że taka alternatywa zainteresowałaby wielu klientów :)

Dzień dobry,

Projekt Astrid jest obecnie w fazie koncepcji, co oznacza, że nie ma wykonanej dokumentacji technicznej, czyli nie ma konstrukcji. W związku z czym na ten moment ciężko jest mówić jaki poziom trudności sprawi wprowadzenie zmian o których mowa. Na pewno wprowadzenie zmian można będzie wykonać ze swoim architektem na etapie adaptacji projektu.  

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Kiedy można się spodziewać kosztorysu ? ,czy dom jest bardziej w kategorii "ekonomicznej" czy drozśżej w budowie ?

Witam

 

Aktualnie jesteśmy w trakcie opracowywania dokumentacji do projektu Astrid. Projekt powinien być gotowy na koniec sierpnia -  wówczas będziemy mogli zlecić opracowanie wycen kosztorysowych dla domu oraz dostępne będą szczegółowe rysunki dla projektu.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
12 minut temu, Gość Paweł Kowalski napisał:

Dzień dobry. Czy mógłbym prosić o przesłanie kosztorysu na adres pawelekkow@o2.pl? Dziękuję i pozdrawiam!

Dzień dobry, kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki). 

W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego oraz zestawienie powierzchni dachu i ścian. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł Kowalski
12 minut temu, Gość Paweł Kowalski napisał: Dzień dobry. Czy mógłbym prosić o przesłanie kosztorysu na adres pawelekkow@o2.pl? Dziękuję i pozdrawiam!
Dzień dobry, kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki).  W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego oraz zestawienie powierzchni dachu i ścian. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu. Pozdrawiam. 

Dziękuję. Czy w cenie projektu są jakieś proste przeróbki? Jeśli nie, to jaki jest koszt dostosowania projektu, np. usunięcia lub przesunięcia jakiejś ściany działowej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Gość Paweł Kowalski napisał:
Dzień dobry, kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki).  W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego oraz zestawienie powierzchni dachu i ścian. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu. Pozdrawiam. 


Dziękuję. Czy w cenie projektu są jakieś proste przeróbki? Jeśli nie, to jaki jest koszt dostosowania projektu, np. usunięcia lub przesunięcia jakiejś ściany działowej?

Dzień dobry. Są dwa sposoby wprowadzenia zmian: w naszej pracowni i jest to koszt dodatkowo płatny lub u architekta adaptującego projekt. Jeśli są to małe zmiany nie naruszające konstrukcji budynku zalecamy zrobić je na etapie adaptacji. Jeśli zdecydowałby się Pan na zmiany w naszej pracowni proszę napisać do nas maila z prośbą o wycenę na adres info@dobredomy.pl. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
14 godzin temu, Gość Andrzej napisał:

Dzień dobry, czy do projektu Astrid macie Państwo jakieś wizualizacje wnętrz i dolaczacie je do projektu?

Dzień dobry,

Jedyne dostępne wizualizacje są widoczne na naszej stronie internetowej. Projekt Astrid zawiera tylko wizualizacje zewnętrza.

Zachęcam do zapoznania się z projektem podobnym - Sara, w którym dostępne są widoki wnętrza.

https://www.dobredomy.pl/projekt/sara/

Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
W dniu 20.04.2019 o 19:27, Gość Kamil napisał:

Dobry wieczór, 

 

Czy jest możliwość podpiwniczenia tego domu i zrobienia schodów do piwnicy w pomieszczeniu gospodarczym? 

Dobry wieczór,

istnieje możliwość podpiwniczenia domu. Pomieszczenie gospodarcze jest jednak za małe aby zmieścić w nim schody.

Najlepiej byłoby doprojektować kolejny bieg schodów pod tym prowadzącym na poddasze.

Konieczne byłyby przy tym zmiany w układzie/wielkości pomieszczeń w strefie wejściowej oraz łazienki i korytarza.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Gość Jarosław
Dnia 6.06.2018 o 15:36, Dobre Domy napisał:

Dzień dobry,

Projekt Astrid jest obecnie w fazie koncepcji, co oznacza, że nie ma wykonanej dokumentacji technicznej, czyli nie ma konstrukcji. W związku z czym na ten moment ciężko jest mówić jaki poziom trudności sprawi wprowadzenie zmian o których mowa. Na pewno wprowadzenie zmian można będzie wykonać ze swoim architektem na etapie adaptacji projektu.  

 

Pozdrawiam

Witam serdecznie. 

Mam btakie samo pytanie jak Pan Kamil kilka lat temu a mianowicie, czy można wykonać nad salonem kosztem pokoju na piętrze antresolę? Czy likwidacja stropu nad salonem pozwoli zachować ciekawy wygląd i połączenie zadaszenia nad tarasem? 

Bardzo proszę o przesłanie bardziej szczegółowych rysunków, by można zapoznać się ze szczegółami bądź skonsultować z projektantem adaptacji. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2020 o 22:14, Gość Jarosław napisał:

Witam serdecznie. 

Mam btakie samo pytanie jak Pan Kamil kilka lat temu a mianowicie, czy można wykonać nad salonem kosztem pokoju na piętrze antresolę? Czy likwidacja stropu nad salonem pozwoli zachować ciekawy wygląd i połączenie zadaszenia nad tarasem? 

Bardzo proszę o przesłanie bardziej szczegółowych rysunków, by można zapoznać się ze szczegółami bądź skonsultować z projektantem adaptacji. 

Pozdrawiam

Dzień dobry,

można wprowadzić taką zmianę do projektu: poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Harvey99

Witam serdecznie, 

chciałbym zadać dwa pytania:

-Czy w łazience na parterze jest nad wanną skos spowodowany przebiegającymi tamtędy schodami?

-Oraz czy szacunkowe koszty budowy, które prezentują Państwo na stronie - czyli kwotę 459 000zł obejmują koszty poddasza użytkowego, czy jest to kwota odnosząca się jedynie do parteru? 

Bardzo prosiłbym o odpowiedź na moje pytania na mój adres mailowy: michalsumara99@gmail.com, miło by mi było gdybym otrzymał jakieś dodatkowe materiały do tego projekty, gdyż jestem nim zainteresowany.

Pozdrawiam,

MS

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2020 o 10:00, Gość Harvey99 napisał:

Witam serdecznie, 

chciałbym zadać dwa pytania:

-Czy w łazience na parterze jest nad wanną skos spowodowany przebiegającymi tamtędy schodami?

-Oraz czy szacunkowe koszty budowy, które prezentują Państwo na stronie - czyli kwotę 459 000zł obejmują koszty poddasza użytkowego, czy jest to kwota odnosząca się jedynie do parteru? 

Bardzo prosiłbym o odpowiedź na moje pytania na mój adres mailowy: michalsumara99@gmail.com, miło by mi było gdybym otrzymał jakieś dodatkowe materiały do tego projekty, gdyż jestem nim zainteresowany.

Pozdrawiam,

MS

 

Witam.

1) Tak, w łazience nad częścią wanny, w miejscu schodów, jest skos.

2) Kosztorys stanu wykończonego obejmuje również ocieplenie i wykończenie połaci dachu płytami G-K na ruszcie stalowym, wykonanie ścian działowych poddasza (ściany szkieletowe z płyt G-K na ruszcie stalowym), wykończenie podłogi na stropie nad parterem oraz stolarkę okienną i drzwiową (zewnętrzną i wewnętrzną). 

Rysunki szczegółowe oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego prześlemy w dniu dzisiejszym.

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Potencjalny inwestor

Witam, 

mam pytanie, czy ktoś już buduje lub też wybudował dom według tego projektu i mógłby podzielić się zdjęciami z realizacji? Jestem już prawie pewien, że chciałbym kupić ten projekt, ale nie ukrywam, że przed podjęciem ostatecznej decyzji chciałbym zobaczyć jak ten dom wygląda w rzeczywistości. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Przemo

Witam,

Rozmyślam intensywnie nad tym projektem, ale potrzebował bym więcej wymiarów parteru, można prosić jakiś rysunek?

duzy021@gmail.com

 

Z góry dziękuję,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...