Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Rusałka


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 years later...
  • 4 weeks later...

witam,

 

czy jest ktoś co buduje ten domek i podzieli się doświadczeniami, kosztorysem oraz zdjęciami z realizacji?

 

pozdrawiam,

 

Marcin

 

witam!

zapraszam na stronke extradom.pl, jest tam pare osob ktore buduja rusalke, ja tez ja buduje:)

anetka2711, MAOK, mila2710, madzialukasz1520, pablo129 to nicki osob ktore buduja nasza rusaleczke:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

zapraszam na stronke extradom.pl, jest tam pare osob ktore buduja rusalke, ja tez ja buduje:)

anetka2711, MAOK, mila2710, madzialukasz1520, pablo129 to nicki osob ktore buduja nasza rusaleczke:)

Pozdrawiam

 

 

Witam

My zaś zapraszamy do rozwijania wątku na naszym forum -jako, że jesteśmy autorami projektu Rusałka, to na naszą stronę www najcześciej w pierwszej kolejności zaglądają inwestorzy, aby poszukać informacji na temat projektu.

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

My zaś zapraszamy do rozwijania wątku na naszym forum -jako, że jesteśmy autorami projektu Rusałka, to na naszą stronę www najcześciej w pierwszej kolejności zaglądają inwestorzy, aby poszukać informacji na temat projektu.

POzdrawiam

 

Tak, tyle, że tutaj nie da się zamieszczać zdjęć z budowy a w dużej mierze to właśnie o zdjęcia najbardziej chodzi budującym, żeby zobaczyć, podejrzeć, zmienić czy poprawić coś u siebie. Patrząc na zdjęcia wyobraźnia działa:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tyle, że tutaj nie da się zamieszczać zdjęć z budowy a w dużej mierze to właśnie o zdjęcia najbardziej chodzi budującym, żeby zobaczyć, podejrzeć, zmienić czy poprawić coś u siebie. Patrząc na zdjęcia wyobraźnia działa:)

 

Witam

Można dodać zdjęcia w dowolnym temacie forum korzystając z opcji "załączniki" przy dokonywaniu wpisu ( trzeba być zalogowanym użytkownikiem), bądź terż skorzystać z instrukcji pod adresem https://www.dobredomy.pl/forum/index.php?/topic/411-jak-umiescic-zdjecia-z-realizacji-swojego-domu/

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...