Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Persefona


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Gość evvvqa

Witam, Czy ktoś z Was zaczął już budowę tego cudnego domku? My planujemy na dniach go zakupić. Prosiłabym bardzo o kontakt ze mną kogoś kto to buduje lub wybudował już, bardzo zależy nam aby zobaczyć i posłuchać rad osób które już miały do czynienia z tym domkiem. Jesteśmy z okolic Rzeszowa. Pozdrawiam Ewamój mejl evvvqa@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ewa

Witam, Czy ktoś z Was zaczął już budowę tego cudnego domku? My planujemy na dniach go zakupić. Prosiłabym bardzo o kontakt ze mną kogoś kto to buduje lub wybudował już, bardzo zależy nam aby zobaczyć i posłuchać rad osób które już miały do czynienia z tym domkiem. Pozdrawiam Ewa

mój mejl evvvqa@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam ,bardzo spodobał nam się projekt tego domu, czy ktoś kto buduje ten dom może przesłać na maila - zdjęcie jak wygląda "na żywo" :) oraz ile kosztowało wybudowanie go w stanie surowym? lena789123@gmail.comZ góry dziękuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość beata_łukasz

Witam! Budujemy ten piękny dom. Właśnie robią nam dach. Dom już robi ogromne wrażenie. Dom budujemy koło Jasła, jeżeli ktoś chciałby zobaczyc go to nie ma sprawy, proszę o kontakt na email'a bfaber@interia.pl. My nie mieliśmy okazji go obejrzec w rzeczywistości a napewno jest to ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Gość gosianovak

Również się zastanawiam z mężem nad budową tego domu. Z tego co czytam, większość wpisów jest z poprzedniego roku. Myślę więc, że część Persefon już stoi i cieszy oko swoich właścicieli. Chętnie zobaczylibyśmy efekty budowy domu wg tego projektu.

Jestem pewna, że osoby budujące mają sporo uwag praktycznych co do zmian w projekcie, czy co do możliwości jego wykorzystania praktycznego. Chętnie zapoznamy się z Waszymi propozycjami, czy rozwiązaniami przez Was zastosowanymi.

Jeśli macie jakieś zdjęcia z budowy - podaję maila i czekam!

novak.gosia@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Również się zastanawiam z mężem nad budową tego domu. Z tego co czytam, większość wpisów jest z poprzedniego roku. Myślę więc, że część Persefon już stoi i cieszy oko swoich właścicieli. Chętnie zobaczylibyśmy efekty budowy domu wg tego projektu. Jestem pewna, że osoby budujące mają sporo uwag praktycznych co do zmian w projekcie, czy co do możliwości jego wykorzystania praktycznego. Chętnie zapoznamy się z Waszymi propozycjami, czy rozwiązaniami przez Was zastosowanymi. Jeśli macie jakieś zdjęcia z budowy - podaję maila i czekam! novak.gosia@gmail.com

my juz wybudowalismy ten domek, powiem ze jest super rozplanowane miejsce kazdego pomieszczenia takze mysle ze bedzie swietnie sie w nim mieszkac jestesmy na etapie wykonczenia w srodku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my juz wybudowalismy ten domek, powiem ze jest super rozplanowane miejsce kazdego pomieszczenia takze mysle ze bedzie swietnie sie w nim mieszkac jestesmy na etapie wykonczenia w srodku

Witam

Zachęcam do umieszczenia zdjęć tu na forum oraz do wzięcia udziału w organizowanym przez Pracownię konkursie - wystarczy przysłać kilka zdjęć domu, jego wnętrz. Do wygrania ciekawe nagrody!!

Szczegóły konkursu można zobaczyć tutaj: http://www.dobredomy...graficzny.html 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam. Bardzo zaciekawił nas z narzeczoną projekt Persefona. Poproszę o rysunki szczegółowe zestaw materiałów i kosztorys. Z góry dziękuje. Jeśli ktoś może również podesłać zdjęcia z budowy domku lub już po zakończeniu byłbym niezmiernie wdzięczny. Mój adres toomekk24@o2.pl Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo zaciekawił nas z narzeczoną projekt Persefona. Poproszę o rysunki szczegółowe zestaw materiałów i kosztorys. Z góry dziękuje. Jeśli ktoś może również podesłać zdjęcia z budowy domku lub już po zakończeniu byłbym niezmiernie wdzięczny. Mój adres toomekk24@o2.pl Pozdrawiam

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Witam

Zbudowaliśmy z mężem Persefonę i jesteśmy bardzo zadowoleni. Tynki skończone. W tym miesiącu hydraulika i podłogi. Jedyne co chcielibyśmy zmienić to większa kotłownia. Polecam ten projekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Witam.Projekt persefona jest jak dla mnie najladniejszym projektem jaki znalazlem jesli to mozliwe to prosil bym o przeslanie szczegolowych rysunkow,zestaw materialow i kosztorys,zebym wiedzial na jakie koszta sie nastawic i jaki kredycik ewentualnie zaciagnac :D

Chcialbym sie rowniez dowiedziec czy istnieje mozliwosc przerobienia garazu na dwustanowiskowy?Moj e-mail: borsuk52@op.pl

Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Projekt persefona jest jak dla mnie najladniejszym projektem jaki znalazlem jesli to mozliwe to prosil bym o przeslanie szczegolowych rysunkow,zestaw materialow i kosztorys,zebym wiedzial na jakie koszta sie nastawic i jaki kredycik ewentualnie zaciagnac :D Chcialbym sie rowniez dowiedziec czy istnieje mozliwosc przerobienia garazu na dwustanowiskowy?Moj e-mail: borsuk52@op.pl Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Witam. Materiały prześlę w dniu dzisiejszym. Jest możliwość przeprojektowania garażu. Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu. Wybrany przez Pana architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt.

Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
Gość swientykris

Witam serdecznie

 

Wraz z małżonka jesteśmy na etapie wyboru projektu. Wszystko wskazuje na Persefone. Chielibyśmy jednak wcześniej zobaczys jej wnetrze..czy dysponują Państwo jakimis zdj z wnętrza..mogą być nawet z etapu budowy. Może oglądali Państwo przed budową Persefonke..podaje email : saint319@wp.pl..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...