Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Egida


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość egon290

Sprowadzając materiały pod dokładnie taki sam domek z Litwy i Białorusi, częściowo też z Italii i Austrii, koszt wybudowania takiego domku z działką 450m2 43km od Warszawy (działka 33.000zł netto + 22.000zł media) wyszedł mi około 195.000zł pod klucz!! Nie wiem skąd bieżecie ceny... Fakt, faktem... Budowa trwała 3 lata, a materiały dowoziłem sam osobiście samochodem 3,5t... Wiecie ile kosztują we włoszech okna aluminowe? Komplet okien bez drzwi wyszedło około 9000zł!!! Takich mamy naciągaczy w Polsce! Koszt sprowadzenia 9ton cementu z Białorusi = 1200zł!!! Domek wyceniony jest dzisiaj na 995.000zł netto!! Koszt wybudowania (100%) wyniósł lekko ponad 233.000zł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Anita

Sprowadzając materiały pod dokładnie taki sam domek z Litwy i Białorusi, częściowo też z Italii i Austrii, koszt wybudowania takiego domku z działką 450m2 43km od Warszawy (działka 33.000zł netto + 22.000zł media) wyszedł mi około 195.000zł pod klucz!! Nie wiem skąd bieżecie ceny... Fakt, faktem... Budowa trwała 3 lata, a materiały dowoziłem sam osobiście samochodem 3,5t... Wiecie ile kosztują we włoszech okna aluminowe? Komplet okien bez drzwi wyszedło około 9000zł!!! Takich mamy naciągaczy w Polsce! Koszt sprowadzenia 9ton cementu z Białorusi = 1200zł!!! Domek wyceniony jest dzisiaj na 995.000zł netto!! Koszt wybudowania (100%) wyniósł lekko ponad 233.000zł!

 

 

 

 

 

Widzisz Ty akurat sprowadziłeś materiały z Litwy, Białorusi itd., ciekawa jestem tylko jakiej jakości one są?????????? Ja budowałam domek Kometa i sprowadzałam materiały z Niemiec nie będę pisała ile mnie wyniósł bo będziesz w szoku, ale jestem pewna, co do jakości i uwierz mi, że jeżeli stawiasz na jakość to stawiaj też na cenę :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Gość pee_ter

Widzisz Ty akurat sprowadziłeś materiały z Litwy, Białorusi itd., ciekawa jestem tylko jakiej jakości one są?????????? Ja budowałam domek Kometa i sprowadzałam materiały z Niemiec nie będę pisała ile mnie wyniósł bo będziesz w szoku, ale jestem pewna, co do jakości i uwierz mi, że jeżeli stawiasz na jakość to stawiaj też na cenę :))

 

 

 

Bez urazy, ale tak może myśleć tylko kobieta - "co drogie to na pewno dobre". Musze Panią zmartwić. Przepłaciła Pani.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

nigdzie nie moge znalezc zdjecia z realizacji ''egidy''. Czy ktos juz ten domek wybudowal? Prosze bardzo o zdjecia, przede wszystkim pokoi dziennych. Powaznie sie nad nim zastanawiamy lecz jednak chcielibysmy zobaczyc gotowa realizacje.ewalisiak@hotmail.co.ukdziekuje pieknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Witam,

Chciałabym Państwa zachęcić do umieszczenia zdjęć z realizacji projektu domu Egida na naszym forum.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...